/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Isparta Merkezcancel

Isparta Isparta Merkez Satılık Ev

araması için 249 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Isparta Merkez Satılık Konut Bakanlara Özel Rehber

EmlakJet Isparta Merkez satılık konut arayanlar için yardımcı olacak bilgileri sizin için düzenledi.  İstediğiniz bölgedeki ev ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz. İlçe Isparta’nın merkez ilçesidir. Şehir, yöreye özgü el dokuması halılarıyla ve gül yetiştiriciliğiyle bilinmektedir. Isparta şehir merkezi; Akdeniz Bölgesi'nin kuzeyinde, Antalya Bölümü, Göller Bölgesi'nde bulunur. Doğusunda Eğirdir, kuzeyinde Atabey ve Gönen ilçeleri, batısında Burdur İli bulunmaktadır. Akdeniz iklimi ile karasal iklim arasında bir geçiş iklimine sahiptir. Kışları serin ve yağışlı yazları ise sıcak ve kurak geçer. Çevresindeki göllerin iklim üzerinde önemli etkisi bulunmaktadır. Yağışların büyük bir bölümü kış ve ilkbahar aylarında düşer. Yıl içinde en çok yağış Aralık ve Ocak aylarında yaşanır. Aylık yağış miktarları Ağustos ayına kadar düzenli olarak düşmekte ve Temmuz, Ağustos aylarında en kurak dönemine ulaşmaktadır. Eylül'den itibaren yağış miktarı tekrar artmaya başlamaktadır. Bitki örtüsü bozkırdır. Dünya'nın en kaliteli güllerinin yetiştiği Isparta toprakları, Dünya Gül Yağı Üretiminin yaklaşık % 65’lik kısmını karşılayarak sektöründe dünyada birinci sırada yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük çimento fabrikalarından biri olan Göltaş Çimento şehrin girişinde bulunmaktadır. Şehirde Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi, Isparta Deri Organize Sanayi Bölgesi, Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi ve iki adet Sanayi Sitesi bulunmaktadır. Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi; şehir merkezine 26 kilometre, Isparta Havalimanı'na 4 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Isparta merkez ilçesine karayolu ile çevresindeki Antalya ve Afyon ve Konya illeri üzerinden ulaşabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı havayolu ile ulaşım sağlanır. Türk Hava Yolları İstanbul / Isparta arası haftada 6 sefer gerçekleşmektedir.

Isparta Merkez Satılık Konut Arayanlara İlçenin Nüfusu

Türkiye İstatistik Kurumunun raporuna göre Iğdır Merkez ilçesinin 2018 yılı nüfusu 258.375’dir. Nüfusun %49,7’sini erkekler oluştururken %50,2’sini kadın nüfusu oluşturmaktadır. İlçenin 2017 yılına ait nüfusu ise 251.531’dir. Siz de bu ilçeden ev satın almayı düşünmekteyseniz Isparta Merkez satılık daire arayışınız için listeleme sayfalarımıza göz atmanız yeterlidir.

Isparta Merkez Satılık Konut Fiyatları

2019 EmlakJet bölge raporuna Isparta merkez satılık konut fiyatları ortalama 280.280 Türk Lirasıdır. Dairelerin ortalama alanları ise 130 metrekare olarak karşımıza çıkmaktadır. Konutların ortalama dönüş süreleri 17 yıldır. Satılık konutların alanlarına göre ortalama satış fiyatı ve oda sayıları şu şekildedir.

  • 1+0, 40 metrekare bir konut 108.280 Türk Lirası,
  • 1+1, 45 metrekare bir konut 122.490 Türk Lirası,
  • 2+1, 88 metrekare bir konut 200.112 Türk Lirası,
  • 3+1 145 metrekare bir konut 291.305 Türk Lirası,
  • 4+1 190 metrekare bir konut 399.190 Türk Lirası ve
  • 5+1 220 metrekare bir konut 468.160 Türk Lirasıdır. 

Üstteki verilerden bakarak ilçedeki ev fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. İsteklerinize uyan en iyi eve hemen sahip olmak için Isparta sahibinden uygun fiyatlı satılık ev ilanlarını sitemizden göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

26 Haziran 2020

Isparta Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.