Emlakjet

Esenler Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Ev

araması için 26 ilan bulundu
search
Kazım Karabekir Mahallesicancel
Esenlercancel
İstanbulcancel

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kazım Karabekir Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Esenler ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Kazım Karabekir Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi kadar ulaşımı ile de yakından ilgilenmektedir. Kazım Karabekir Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs, metro ve minibüs hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu ulaşım hatları:

 • 97M Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 98G Numaralı Otobüs Hattı,
 • M1B Numaralı metro Hattı ve
 • Topkapı-Karabayır Mahallesi Minibüs Hattı’dır.

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Kazım Karabekir Mahallesi’nden konut arayan çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Kazım Karabekir Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

 • Esenler Kazım Karabekir İlkokulu: Kazım Karabekir, 1034. Sokak, 1a, 34225 Esenler/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 611 77 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • İstanbul - Esenler Cumhuriyet İlkokulu: Kazım Karabekir Mahallesi, 1022. Sokak No:23, 34250 Esenler/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 568 72 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Kazım Karabekir İlköğretim Okulu: Kazım Karabekir, Kazım Karabekir Caddesi, No:75, 34225 Esenler/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Esenler Kazım Karabekir Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin sağlık imkanları bakımından zengin olduğunun bilgisine ulaşmaktadırlar. Bu sağlık kurumları:

 • Kazım Karabekir Sağlık Ocağı: Kazım Karabekir, Kazım Karabekir Caddesi, No:73, 34225 Esenler/İstanbul.
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Esenler 6 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Kazım Karabekir, 1001. Sokak, 35/c, 34225 Esenler/İstanbul.
 • Ertuğrul Gazi Aile Sağlığı Merkezi: Kazım Karabekir Mahallesi, 1052. Sokak, No:1/A, 34000 Esenler/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 508 01 12 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Esenler Medikan Sağlık Kabini: Kazım Karabekir, Aşık Veysel Caddesi, No:67/B, 34200 Esenler/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0505 116 16 30 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Esenler ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Esenler Kazım Karabekir Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.