Emlakjet

Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi Satılık Ev

araması için 7 ilan bulundu
search
Gündoğu Mahallesicancel
Lüleburgazcancel
Kırklarelicancel

Gündoğu Mahallesi Satılık Konut Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi 

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Gündoğu Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Gündoğu Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler. 

Kırklareli Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi’nin nüfusu toplam 6.687 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si ise kadındır. 

 

Gündoğu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Gündoğu Mahallesi Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı olan 33 mahalle ve 31 köyden oluşmaktadır. Gündoğu Mahallesi; Lüleburgaz ilçe merkezine yaklaşık 1 km, Kırklareli il merkezine ise yaklaşık 41 km uzaklıktadır.  

 

Gündoğu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Ulaşım Olanakları 

Gündoğu Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Kırklareli şehri hem kara hem demiryolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Lüleburgaz’a gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir.  

Kırklareli ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Gündoğu Mahallesi ulaşımı Lüleburgaz’a gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Lüleburgaz’da otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.  

 

Gündoğu Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi 

Gündoğu Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. Gündoğu Mahallesi’nde “Ahmetbey Cumhuriyet İlkokulu”, “Ahmetbey Cumhuriyet Ortaokulu” ve “Ahmetbey Şehit Öğretmen Uğur Gören Çok Programlı Anadolu Lisesi” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Lüleburgaz’da bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Lüleburgaz’da 76 okul bulunmaktadır.   

 

Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri 

Kırklareli Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi satılık konut fiyatları 1.538.460 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 14.652 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kırklareli Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi satılık konutların ortalama büyüklüğü 105 metrekaredir. Kırklareli’nin il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Kırklareli Lüleburgaz Gündoğu Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Lüleburgaz Satılık Ev
8 Kasım Mahallesi Satılık EvAhmetbey Bld. (Dere Mahallesi) Satılık EvAhmetbey Bld. (Gündoğu Mahallesi) Satılık EvAhmetbey Bld. (Karşıyaka Mahallesi) Satılık EvAkçaköy Köyü Satılık EvAlacaoğlu Köyü Satılık EvAtatürk Mahallesi Satılık EvAyvalı Köyü Satılık EvBarış Mahallesi Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Fatih Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Küçükkarıştıran Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Yeni Mahallesi) Satılık EvBüyükkarıştıran Bld. (Yıldırım Mahallesi) Satılık EvCelaliye Köyü Satılık EvCeylanköy Köyü Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvCumhuriyet Satılık EvÇengelli Köyü Satılık EvÇeşmekolu Köyü Satılık EvÇiftlikköy Köyü Satılık EvDavutlu Köyü Satılık EvDere Mahallesi Satılık EvDurak Mahallesi Satılık EvDüğüncübaşı Köyü Satılık EvEmirali Köyü Satılık EvErtuğrul Köyü Satılık EvEskibedir Köyü Satılık EvEskitaşlı Köyü Satılık EvEvrensekiz Bld. (Fatih Mahallesi) Satılık EvEvrensekiz Bld. (Gündoğu Mahallesi) Satılık EvEvrensekiz Bld. (Kırcaali Mahallesi) Satılık EvGençlik Mahallesi Satılık EvGündoğu Mahallesi Satılık EvGüneş Mahallesi Satılık EvHamitabat Köyü (Köydışı Mahallesi) Satılık EvHamitabat Köyü Satılık EvHamzabey Köyü Satılık EvHürriyet Mahallesi Satılık EvHürriyet Satılık Evİnönü Mahallesi Satılık Evİstiklal Mahallesi Satılık EvKaraağaç Köyü Satılık EvKaramusul Köyü Satılık EvKayabeyli Köyü Satılık EvKırıkköy Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık EvKırıkköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Satılık EvKocasinan Mahallesi Satılık EvKurtuluş Mahallesi Satılık EvMüsellim Köyü Satılık EvOklalı Köyü Satılık EvOvacık Köyü Satılık EvÖzerler Mahallesi Satılık EvSakızköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Satılık EvSakızköy Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık EvSarıcaali Köyü Satılık EvSarımsaklı Mahallesi Satılık EvSevgi Mahallesi Satılık EvSeyitler Köyü Satılık EvSiteler Mahallesi Satılık EvTatarköy Köyü Satılık EvTurgutbey Köyü Satılık EvUmurca Köyü Satılık EvYenibedir Köyü Satılık EvYeni Mahallesi Satılık EvYenitaşlı Köyü Satılık EvYıldırım Mahallesi Satılık EvYıldız Mahallesi Satılık EvYılmaz Mahallesi Satılık EvZafer Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.