/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sinop Merkezcancel

Sinop Sinop Merkez Satılık Ev

araması için 83 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sinop Merkez Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com  olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sinop Merkez satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize karar verebilirsiniz.

Sinop Merkez Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Sinop ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan merkez ilçesinin toplam yüzölçümü 402 kilometrekaredir. Sinop  Merkez satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin merkezi Karadeniz kıyı şeridinin kuzey kesimlerinde yer almaktadır. Sinop ilinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan merkez ilçe ulaşım imkanları bakımından çok fazla gelişmemiştir. Bu nedenle ilçede sanayi çok fazla gelişmemiştir. İlçenin kuzey ve güney kesimlerindeki limanlar ilçede ticaretin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. İlçe düzlük bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle Sinop Merkez satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında şeker pancarı başta olmak üzere birçok meyve ve sebze ürününün tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Sinop Merkez Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 64 bin 544’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,36’sını (31 bin 856) erkek, yüzde 50,64’ünü (32 bin 688) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sinop Merkez satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 42 adet köy bulunmaktadır. Sinop Merkez de satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Ada Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Gelincik Mahallesi, İncedayı Mahallesi, Kaleyazısı Mahallesi, Kefevi Mahallesi, Meydankapı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Abalı Köyü, Ahmetyeri Köyü, Akbaş Köyü, Alasökü Köyü, Aloğlu Köyü, Avdan Köyü, Bektaşağa Köyü, Çakıldak Köyü, Çiftlik Köyü, Çobanlar Köyü, Demirci Köyü, Dibekli Köyü, Dizdaroğlu Köyü, Erikli Köyü, Eymir Köyü, Fidanlık Köyü, Göller Köyü, Göllü Köyü, Hacıoğlu Köyü, Kabalı Köyü, Karapınar Köyü, Kılıçlı Köyü, Kirençukuru Köyü, Kozcuğaz Köyü, Lala Köyü, Melikşah Köyü, Mertoğlu Köyü, Oğuzeli Köyü, Sarıkum Köyü, Sazlı Köyü, Sinecan Köyü, Şamlıoğlu Köyü, Tangaloğlu Köyü, Taşmanlı Köyü, Taypaklı Köyü, Tıngıroğlu Köyü, Uzungürgen Köyü ve Yalı Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sinop Merkez ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Merkez ilçesinde uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Sinop Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.