Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Altındağ Baraj Mahallesi Kiralık Daire

araması için 8 ilan bulundu
search
Baraj Mahallesicancel
Altındağcancel
Ankaracancel

Baraj Mahallesi Kiralık Konut Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara istedikleri konuta ulaşmaları konusunda her türlü desteği sağlamak için çalışıyoruz. Baraj mahallesi kiralık konut arayanlar için, yalnızca fiyat bilgisi değil aynı zamanda diledikleri evin mahallesi, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri adına hazırladığımız özel yazımıza göz atabilirsiniz. 

Baraj Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Altındağ ilçesine bağlı mahallelerinden biridir. Sayımlarına göre mahallede 2007 yılında 2.835 kişi, 2013 yılında 953 kişi ve 2019 yılında 11.796 kişi yaşadığı nüfus kayıtlara geçmiştir. Bu nüfusun 5.787 kişisi kadın, 6.009 kişi ise erkektir.  Orta Anadolu bölgesinde karşılaştığımız step-bozkır iklimine sahiptir. Bu sebeple mahallede yaz ayları çok sıcak, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Mahallenin posta kodu Altındağın posta kodu olan 06110’dir. Altındağ Baraj mahallesi kiralık konut aradığınız takdirde eviniz; Ankara merkeze 15 dk, bağlı olduğu Altındağ ilçesine ise 25 dk uzaklıkta olacaktır. 

Baraj Mahallesi Kiralık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri 

Mahalle sınırları içerisinde az sayılı nüfustan ötürü eğitim kurumu bulunmaktadır. Ancak mahalle sakinlerinin kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği 10-15 dk uzaklıktaki yakın mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Piri Reis İlkokulu: Baraj, Kuzey Ankara 12. Etap 12 M, 06150 Altındağ/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ziyaret edebilir ya da 03128495285 nolu telefon ile arayabilirsiniz.
  • Şehit Yıldız Gürsoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Baraj Karahanlılar Sok. No.3/4, 06200 ALTINDAĞ/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon arayabilirsiniz.
  • Altındağ Anadolu Lisesi: Yıldırım, Dr. Neslihan Özenli Cd. No:21, 06750 Altındağ/Ankara.Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Baraj Mahallesi Kiralık Konut Arayışındakiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Altındağ Baraj kiralık daire arıyorsanız; mahallede az nüfus sebebiyle sağlık ocağı bulunmamaktadır. Ancak Mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği yakınlardaki sağlık kurumlarının adı ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Altındağ Feridun Çelik Aile Sağlığı Merkezi: Başpınar, 1093. Sk. Pk:06360, 06360 Altındağ/Ankara. Bu sağlık kurumuna 182 randevu hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) randevu üzerinden alabilirsiniz. 
  • Keçiören Devlet Hastanesi: Uyanış, Itri Cd. 37-27, 06300 Keçiören/Ankara. Bu sağlık kurumuna 182 randevu hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) randevu üzerinden alabilirsiniz. 

Baraj Mahallesi Kiralık Konut Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

2020 verilerine göre Baraj mahallesinde kiralık konutların metrekare fiyatı 6TL olarak belirlenmiştir.Ortalama kiralık konut büyüklüğü 120 metrekaredir. Mahallenin bağlı olduğu Altındağ ilçesinde kiralık konutların ortalama metrekare birim kirasi Ekim 2020 sonu itibarıyla en düşük 5.78, en yüksek 12 TL arasında değişmektedir. Konutların geri dönüş süreleri ise yaklaşık 20 yıl seviyelerindedir. Emlakçıdan ya da sahibinden Altındağ Baraj Mahallesi kiralık konut fiyatları için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Altındağ Kiralık Daire
Altınpark Kiralık DaireAtıfbey Mahallesi Kiralık DaireAydıncık Mahallesi Kiralık DaireAydınlıkevler Kiralık DaireAydınlıkevler Mahallesi Kiralık DaireBaraj Mahallesi Kiralık DaireBaşpınar Mahallesi Kiralık DaireBattalgazi Mahallesi Kiralık DaireBentderesi Kiralık DaireBeşikkaya Mahallesi Kiralık DaireÇinçin Kiralık DaireDışkapı Kiralık DaireDoğantepe Mahallesi Kiralık DaireFeridun Çelik Mahallesi Kiralık DaireGençlik Parkı Kiralık DaireGicik Mahallesi Kiralık DaireGültepe Mahallesi Kiralık DaireGüneşevler Kiralık DaireGüneşevler Mahallesi Kiralık DaireHacettepe Mahallesi Kiralık DaireHacı Bayram Kiralık DaireHacı Bayram Mahallesi Kiralık DaireHamamönü Kiralık DaireHasköy Kiralık DaireHüseyingazi Kiralık Daireİskitler Kiralık DaireKaleiçi Kiralık DaireKale Mahallesi Kiralık DaireKaracaören Mahallesi Kiralık DaireKarakum Kiralık DaireKarapürçek Mahallesi Kiralık DaireKavaklı Mahallesi Kiralık DaireKültür Merkezi Kiralık DaireÖnder Kiralık DaireÖnder Mahallesi Kiralık DaireÖrnek Mahallesi Kiralık DairePeçenek Mahallesi Kiralık DaireSamanpazarı Kiralık DaireSıhhiye Kiralık DaireSiteler Kiralık DaireSolfasol Kiralık DaireSolfasol Mahallesi Kiralık DaireTatlar Mahallesi Kiralık DaireTelsizler Kiralık DaireTürk - İş Blokları Kiralık DaireUlubey Kiralık DaireUlubey Mahallesi Kiralık DaireUlucanlar Kiralık DaireUlus Kiralık DaireYenidoğan Kiralık DaireYıldıztepe Mahallesi Kiralık DaireZübeyde Hanım Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.