Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Altındağ Yıldıztepe Mahallesi Kiralık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Yıldıztepe Mahallesicancel
Altındağcancel
Ankaracancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Yıldıztepe Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterici Bilgiler

Yıldıztepe Mahallesi kiralık daire tercih edecekler için bir kılavuz olmasıyla hazırlanmış olduğumuz bu yazıyı sizlerle paylaşmaktayız. Yıldıztepe Mahallesi, Ankara ilinin Altındağ ilçesinde yer alan bir mahalledir.  Bölgede karasal iklim hakimdir. Altındağ'da Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yıllık yağış miktarı azdır. Yıllık ve günlük sıcaklık farkları yüksektir. En çok yağış mayıs ayında düşerken, en az yağış ağustos ayında düşer. Kış mevsimi çok karlı ve dondurucu geçmemekle beraber, yaz mevsiminde şiddetli kuru sıcaklar egemendir. İlkbahar mevsiminde kırkikindi yağışları olarak adlandırılan yağışlar olur. Yıllık ortalama yağış miktarı 367 milimetredir. En sıcak aylar temmuz ve ağustos, en soğuk aylar ise ocak ve şubat ayında görülür. Ortalama sıcaklık farkı 12 °C civarındadır. Bitki örtüsü bozkırdır. Orman ve fundalık çok azdır. Bozkırda çoğunlukla dikenli çalılar ve otlar bulunur. Ayrık otu, üzerlik, katırtırnağı, yabani arpa, gelincik, papatya, hatmi, sütleğen, kuşburnu ve böğürtlen burada yer alan önemli otlar arasındadır.

Yıldıztepe Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Mahallenin Kurumları

Emlakjet ziyaretçilerine özel hazırladığımız bu yazıda bölgenin önemli yerlerinin detayları ile bir araya getirdik.

  • Öğretmen Abdullah İlkokulu, Yıldıztepe Mah, 820. Sok. No:10, Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 0312 348 88 43.
  • Yıldıztepe Altındağ Belediyesi Anaokulu, Yıldıztepe Mah, 829. Sok. No:2, Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara.
  • Yıldız Market, Yıldıztepe Mah, Celal Esat Arseven Cad., Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara.
  • A-101 Yıldıztepe Şubesi, Yıldıztepe Mah, Celal Esat Arseven Cad., Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 444 4 101.
  • Özbaylar Market, Yıldıztepe Mah, 829. Sok. 4/A, Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 0544 599 95 56.
  • Eczane İlgaz, Yıldıztepe Mah, 283/8, Celal Esat Arseven Cad., Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 0312 340 22 46.
  • Emrah Çiğin Erkek Kuaförü, Yıldıztepe Mah, Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 0506 662 71 52.
  • Görkem Kırtasiye Mağazası, Yıldıztepe Mah, Celal Esat Arseven Cad. 299/A, Posta kodu: 06140 Altındağ/Ankara. Tel: 0312 349 64 04.

Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz Yıldıztepe Mahallesi kiralık daire ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman kolayca bakabilirsiniz.

Yıldıztepe Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 135 metrekare olarak karşımız çıkar. Yıldıztepe Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.056 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 8 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 22 yıldır.

Yukarıdaki veriler ışığında siz de bütçenizi oluşturduysanız hayalinizdeki ev size oldukça yakın. Aradığınız kriterlere ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden kiralık ev Yıldıztepe Mahallesi ilanlarına EmlakJet üzerinden kolayca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Altındağ Kiralık Daire
Altınpark Kiralık DaireAtıfbey Mahallesi Kiralık DaireAydıncık Mahallesi Kiralık DaireAydınlıkevler Kiralık DaireAydınlıkevler Mahallesi Kiralık DaireBaraj Mahallesi Kiralık DaireBaşpınar Mahallesi Kiralık DaireBattalgazi Mahallesi Kiralık DaireBentderesi Kiralık DaireBeşikkaya Mahallesi Kiralık DaireÇinçin Kiralık DaireDışkapı Kiralık DaireDoğantepe Mahallesi Kiralık DaireFeridun Çelik Mahallesi Kiralık DaireGençlik Parkı Kiralık DaireGicik Mahallesi Kiralık DaireGültepe Mahallesi Kiralık DaireGüneşevler Kiralık DaireGüneşevler Mahallesi Kiralık DaireHacettepe Mahallesi Kiralık DaireHacı Bayram Kiralık DaireHacı Bayram Mahallesi Kiralık DaireHamamönü Kiralık DaireHasköy Kiralık DaireHüseyingazi Kiralık Daireİskitler Kiralık DaireKaleiçi Kiralık DaireKale Mahallesi Kiralık DaireKaracaören Mahallesi Kiralık DaireKarakum Kiralık DaireKarapürçek Mahallesi Kiralık DaireKavaklı Mahallesi Kiralık DaireKültür Merkezi Kiralık DaireÖnder Kiralık DaireÖnder Mahallesi Kiralık DaireÖrnek Mahallesi Kiralık DairePeçenek Mahallesi Kiralık DaireSamanpazarı Kiralık DaireSıhhiye Kiralık DaireSiteler Kiralık DaireSolfasol Kiralık DaireSolfasol Mahallesi Kiralık DaireTatlar Mahallesi Kiralık DaireTelsizler Kiralık DaireTürk - İş Blokları Kiralık DaireUlubey Kiralık DaireUlubey Mahallesi Kiralık DaireUlucanlar Kiralık DaireUlus Kiralık DaireYenidoğan Kiralık DaireYıldıztepe Mahallesi Kiralık DaireZübeyde Hanım Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.