Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Konyaaltı Toros Mahallesi Kiralık Daire

araması için 5 ilan bulundu
search
Toros Mahallesicancel
Konyaaltıcancel
Antalyacancel

Toros Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Kiralık daire arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki dairea ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Toros Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Toros Mahallesi Kiralık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya iline bağlı Toros mahallesinin nüfusu 2021 yıl sonu itibariyle toplam 9.902 kişi olarak hesaplanmıştır. 

Toros Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Toros Mahallesi, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde Antalya iline bağlı Konyaaltı ilçesinin bir mahallesidir. İlçe sakinleri tarafından tercih edilen bir konumdadır. Zafer mahallesinin bağlı olduğu Konyaaltı ilçesi, Antalya'nın merkezinde konumlanmış olan bir ilçedir. Antalya’ya 27 km uzağındadır. Konyaaltı ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. 39 adet mahallesi vardır. Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu iklime sahip yerlerde yazlar fazla sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağmurlu geçer. Konyaaltı’nın ortalama deniz seviyesine göre yükseltisi 42 metre ve yüzölçümü yaklaşık olarak 1,417 kilometrekaredir. Mahallenin sabit bir gelir ekonomisi turizm faaliyetlerine dayanır. Halkı geçimini yaz aylarında turizm amaçlı pansiyon, otel, ve motel işletmeciliği yaparak sağlamaktadır. Konyaaltı’de görülmesi gereken yerler:  Konyaaltı Kent Meydanı, Konyaaltı Plajı, Antalya (Aquarium) Akvaryum, Tünektepe Teleferik, Roma Hamamı, Toros Göleti, Toros Mesire Alanı, Toros Mağarası, Trebenna Antik Kenti.

Toros Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Konyaaltı Toros Mahallesi kiralık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Konyaaltı’in, il merkezine uzaklığı yaklaşık 27 kilometredir. Antalya’dan Konyaaltı’na karayolu ile Atatürk Caddesi, 100. Yıl bulvarı üzerinden D100 Karayolunu kullanarak yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir.

Konyaaltı’na ulaşmak için havayolu ulaşımını tercih edecekler için ulaşım Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı ile uzaklığı ise 20 kilometredir. 

Otobüs ile Konyaaltı’e ulaşım için; Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 40 dakikalık bir sürede ulaşılabilir.

Konyaaltı merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Konyaaltı merkeze ayrıca, özel araç kullanarak da ulaşım sağlanabilmektedir. Pek çok farklı noktada halk otobüsleri ve minibüs hatları da kullanılabilmektedir.

Şehiriçi ulaşım için 

 503, AF04, KC33, TK36.

otobüsleri ve Konyaaltı dolmuş seferleri ile ilçeye ulaşım sağlanabilir.

Toros Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Antalya Konyaaltı Toros Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Toros Mahallesinde ve Konyaaltı ilçesinde yer alan okullar ve eğitim taşımalı olarak gerçekleştirilebildiği bazı okullar şu şekildedir:

  • Konyaaltı İlkokulu

  • Gazi Mustafa Kemal İlkokulu/Ortaokulu

  • Bedriye Bileydi İlkokulu

  • Leyla Kahraman Sevim Ertenü Ortaokulu

  • Antalya Toros İmam Hatip Ortaokulu

  • Karatepe İlkokulu

  • Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi

  • Mehmet Zeki Balcı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

  • Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

Toros Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Toros Mahallesi kiralık daire fiyatları şu şekildedir:

Toros mahallesinde kiralık daire fiyatları hakkında fikir edinebilmek adına mahallenin bağlı bulunduğu Konyaaltı ilçesinde ortalama kiralık daireler 8.938 Türk Lirasıdır. Bölgede kiralık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 81 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Toros mahallesi kiralık daireler, Antalya'nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Toros Mahallesi sahibinden kiralık ya da emlakçıdan kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Konyaaltı Kiralık Daire
Akdamlar Köyü Kiralık DaireAkdamlar Mahallesi Kiralık DaireAkkuyu Mahallesi Kiralık DaireAltınkum Mahallesi Kiralık DaireArapsuyu Kiralık DaireArapsuyu Mahallesi Kiralık DaireAşağıkaraman Mahallesi Kiralık DaireAydınlık Mahallesi Kiralık DaireBahtılı Köyü Köyü Kiralık DaireBahtılı Mahallesi Kiralık DaireÇağlarca Köyü Kiralık DaireÇağlarca Mahallesi Kiralık DaireÇakırlar Mahallesi Kiralık DaireÇitdibi Köyü Kiralık DaireÇitdibi Mahallesi Kiralık DaireDemircilik Mahallesi Kiralık DaireDoyran Çamlıbel Mahallesi Kiralık DaireDoyran Dağ Mahallesi Kiralık DaireDoyran Kiralık DaireDoyran Mahallesi Kiralık DaireDuraliler Kiralık DaireGeyikbayırı Köyü Kiralık DaireGeyikbayırı Mahallesi Kiralık DaireGökçam Mahallesi Kiralık DaireGökdere Mahallesi Kiralık DaireGürsu Mahallesi Kiralık DaireHacısekililer Mahallesi Kiralık DaireHisarçandır Köyü Kiralık DaireHisarçandır Mahallesi Kiralık DaireHurma Mahallesi Kiralık DaireKaratepe Mahallesi Kiralık DaireKır Mahallesi Kiralık DaireKuruçay Mahallesi Kiralık DaireKuşkavağı Mahallesi Kiralık DaireLiman Mahallesi Kiralık DaireLiman Sb Mahallesi Kiralık DaireMerkez Kiralık DaireMolla Yusuf Mahallesi Kiralık DaireÖğretmenevleri Mahallesi Kiralık DairePınarbaşı Mahallesi Kiralık DaireSarısu Mahallesi Kiralık DaireSıçan Adası Kiralık DaireSiteler Mahallesi Kiralık DaireSuiçecek Mahallesi Kiralık DaireToros Mahallesi Kiralık DaireUluç Mahallesi Kiralık DaireUncalı Mahallesi Kiralık DaireÜçoluk Köyü Kiralık DaireÜçoluk Mahallesi Kiralık DaireYarbaşçandır Köyü Kiralık DaireYarbaşçandır Mahallesi Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireZümrüt Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.