/static/img/logo.svg
search
Yenibosna Merkez Mahallesicancel

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire

araması için 56 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Genel Bilgiler

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi kiralık daire arayışındaki okuyucularımız için bölge hakkında genel bilgilere yer verdiğimiz bu araştırmayı hazırladık. Yenibosna, İstanbul Bahçelievler ilçesi sınırları içerinde bir semttir. Yenibosna Spor Kulübü'ne ev sahipliği yapar. Batı kısmı sanayi bölgesi iken, doğusu yerleşim bölgesidir. Altınyıldız Blokları ve İhlas Evleri semtteki önemli sitelerdir. Bunların dışında İstanbul'un batısındaki tüm ulaşım hatlarının kesiştiği ana bir noktadır. Eskiden Bakırköy' e bağlı olan semt daha sonra yoğun göçle birlikte yaşadığı nüfus artışı sebebiyle Bahçelievler' e bağlanmıştır.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölgenin Kurumları

  • Türk Hava Yolları, Yenibosna Merkez mah, Güneşli Yolu Cad. 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0850 304 10 60. 
  • Bim, Yenibosna Merkez, Yenibosna Merkez Atatürk Caddesi, Site No:16 D:A Blok, 34197 Bahçelievler/İstanbul.
  • Aras Kargo Medya Şubesi, Yenibosna Merkez Mah, Köyceğiz Sok. No: 6/A, 34197 Bahçelievler/İstanbul.
  • Migros, Yenibosna Merkez, Yenibosna Mah. Atatürk Cad. İkebana Evleri H Blok No:5 Bahçelievler / İstanbul, 34197 Bahçelievler.
  • Tarçın Eczanesi, Yenibosna Merkez, Yıldırım Beyazıt Cad. 242A, Posta kodu: 34197 Bahçelievler/İstanbul.

Siz de bölgeyi gezmek için kısa süreliğine ziyaret edecekseniz Yenibosna Merkez Mahallesi günlük kiralık daire ilanlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Bölgenin Okulları

  • Arel Koleji, Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak eğitim veren okul, uyguladığı eğitim modeli ile yaşatarak öğretmeyi sağlamaktadır. Arel Koleji'nin son teknoloji ile tasarlanmış binası, eğitimin kalitesini arttırmakta, kampus içinde bulunan araştırma odaları, satranç odaları, sahne sanatları mekanları ve matematik odası da öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Arel Koleji öğrencilerine yoğun bir yabancı dil programı ile iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini kazanmalarını amaçlamaktadır. Birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizceyi seçen okul, ikinci dil olarak Almanca ya da İspanyolca dersleri vermekte ve yapılan aktiviteler ve etkinlikler ile öğrenilen dilin kültürü de öğrencilere aktarılmaktadır. Yenibosna Merkez mah, Selahattin Pınar Sok. No 3, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 50 49 30.
  • Halil Bekmezci Anadolu Lisesi, Yenibosna Merkez mah,  Çınar Cad. No:32, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 452 54 08. 
  • Tenibosna Fatih Orta Okulu, Yenibosna Merkez mah, Ziya Taşkent Sok Posta kodu:34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 651 52 78.
  • Yenibosna Anadolu Lisesi, Yenibosna Merkez Mahallesi, Kerem 1 Sokağı No: 11, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 652 42 20.
  • Emir Sultan Ortaokulu, Yenibosna Merkez mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Kerem 1 Sokağı No:7, Posta kodu: 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 653 68 01.

Siz de Yenibosna Merkez mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Aile bütçenizi hazırladıysanız aradığınız evlere EmlakJet üzerinden ulaşmanız oldukça kolay. İsteklerinize uyan Yenibosna Merkez Mahallesi sahibinden kiralık ev ya da emlakçıdan kiralık daire ilanlarına sitemizden hızlıca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

20 Şubat 2020

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

19 Şubat 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

18 Şubat 2020

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

Bahçelievler Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.