/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yenibosna Merkez Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire İlanları

araması için 7 ilan bulundu

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Konut fiyatları 750,00 ile 65.000,00 arasında değişmektedir.
 • Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Yenibosna Kiralık Daire Arayışında Olanlara Tavsiyeler

İstanbul Bahçelievler ilçesinde yer alan bir semt olan Yenibosna kiralık daire konusunda alternatif seçenekler sunmakta olup yükselen projelerle oldukça dikkat çekici bir semt haline dönüşmeye devam etmektedir. Yenibosna ulaşım konusunda oldukça fazla alternatife sahip semtlerden biri olarak Bahçelievler’in en önemli semtleri arasında yer almaktadır. Bu durum da inşaların bölgeyi tercih etmesine sebep olmuş ve Yenibosna sahibinden kiralık daire arayışlarını arttırmıştır.

Haçlı seferleri sırasında Avrupa ve Latin medeniyetlerine ev sahipliği yapan Yenibosna, Marmara Denizi’ne yakınlığı ile tercih edilmektedir. Yenibosna, sahip olduğu kültürel ve sosyal faaliyetlerin yoğunluğu nedeniyle, nüfusun hızla arttığı İstanbul semtlerinden biridir. Bu olumlu değer artışında, Yenibosna’da son dönemlerde meydana gelen ulaşım gelişmelerinin ve diğer semtlerle olan güçlü bağının da etkisi vardır. 

Yaşadığı yer dışındaki yerlerle de devamlı iletişim haline olmak isteyen ve elde ettiği birikimi çevre semtlerde paylaşmak isteyen vatandaşlar, Yenibosna’nın konumu itibariyle sahip olduğu avantajlardan oldukça memnun kalacaktır. Bunların dışında, gün geçtikçe gelişen bir sanayi bölgesi olan Yenibosna, ekonomik anlamda da bir ayrıcalık sağlamaktadır.

Yenibosna Kiralık Daire Seçeneklerinde En Güncel Olanlar Emlakjet’te

Yenibosna kiralık daire günlük, aylık seçeneklerine ya da satılık seçeneklerine Emlakjet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenibosna semtini Emlakjet’te harita üzerinden seçebilir, bölgedeki tüm ilanları aynı anda görerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Dilerseniz sahibinden kiralık daire Yenibosna seçeneklerini inceleyerek, komisyon ödemeden yeni evinize taşınabilirsiniz. 

Emlakjet olarak sunduğumuz geniş ilan portföyü sayesinde Yenibosna kiralık daire seçenekleri başta olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde farklı ilan seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Türkiye’nin her yerinden en güncel ve farklı özelliklere sahip ilanları inceleyebilir, istediğiniz özelliklere sahip evleri anında inleyebilirsiniz. Emlakjet ziyaretlerinizde şu avantajlara sahip olursunuz:

 • Aynı semtte ya da bölgede yer ilanları karşılaştırabilir,
 • Bütçenize en uygun ilanları inceleyebilir,
 • Seçkin projelerde yer alan fırsatları yakalayabilir,
 • Akıllı filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz özelliklere sahip ilanları sıralayabilirsiniz.

Emlakjet Yenilikleriyle En Uygun Yenibosna Kiralık Daire Seçenekleri

Harita üzerinden ilanları seçebilir, aynı muhitteki ilanları görüntüleyebilirsiniz. Tercihlerinize göre ilanları listeleyebilir, aradığınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Sahibinden kiralık daire Yenibosna Kuleli seçeneklerinin yanı sıra birçok muhitte aradığınız daireyi akıllı filtreleme listeleyerek, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Emlakjet üzerinden aramış olduğunuz kiralık daire seçeneklerinde şu ayrıntıları görebilirsiniz:

 • Sahibinden ya da emlak ofisinden verilmiş ilanları listeleyebilir,
 • Kiralık dairenin sahip olmasını istediğiniz iç ya da dış özellikleri seçebilir,
 • Kiralık dairenin bulunmasını istediğiniz konumu tam olarak ayarlayarak, taleplerinize göre listelenmiş kiralık daire seçenekleriniz inceleyebilirsiniz. 

Eskiden saatlerce dolaşarak hem yorulup hem de aradığınızı bulamadığınız zamanları unutun. Emlakjet’i ziyaret ederek, hayallerinizdeki evleri yorulmadan online olarak bulabilirsiniz. Yenibosna kiralık daire ilanlarında en çok alternatif ve en kapsamlı bilgiler için Emlakjet’i ziyaret edebilirsiniz. 

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Genel Bilgiler

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi kiralık daire arayışındaki okuyucularımız için bölge hakkında genel bilgilere yer verdiğimiz bu araştırmayı hazırladık. Yenibosna, İstanbul Bahçelievler ilçesi sınırları içerinde bir semttir. Yenibosna Spor Kulübü'ne ev sahipliği yapar. Batı kısmı sanayi bölgesi iken, doğusu yerleşim bölgesidir. Altınyıldız Blokları ve İhlas Evleri semtteki önemli sitelerdir. Bunların dışında İstanbul'un batısındaki tüm ulaşım hatlarının kesiştiği ana bir noktadır. Eskiden Bakırköy' e bağlı olan semt daha sonra yoğun göçle birlikte yaşadığı nüfus artışı sebebiyle Bahçelievler' e bağlanmıştır.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölgenin Kurumları

 • Türk Hava Yolları, Yenibosna Merkez mah, Güneşli Yolu Cad. 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0850 304 10 60. 
 • Bim, Yenibosna Merkez, Yenibosna Merkez Atatürk Caddesi, Site No:16 D:A Blok, 34197 Bahçelievler/İstanbul.
 • Aras Kargo Medya Şubesi, Yenibosna Merkez Mah, Köyceğiz Sok. No: 6/A, 34197 Bahçelievler/İstanbul.
 • Migros, Yenibosna Merkez, Yenibosna Mah. Atatürk Cad. İkebana Evleri H Blok No:5 Bahçelievler / İstanbul, 34197 Bahçelievler.
 • Tarçın Eczanesi, Yenibosna Merkez, Yıldırım Beyazıt Cad. 242A, Posta kodu: 34197 Bahçelievler/İstanbul.

Siz de bölgeyi gezmek için kısa süreliğine ziyaret edecekseniz Yenibosna Merkez Mahallesi günlük kiralık daire ilanlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Bölgenin Okulları

 • Arel Koleji, Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak eğitim veren okul, uyguladığı eğitim modeli ile yaşatarak öğretmeyi sağlamaktadır. Arel Koleji'nin son teknoloji ile tasarlanmış binası, eğitimin kalitesini arttırmakta, kampus içinde bulunan araştırma odaları, satranç odaları, sahne sanatları mekanları ve matematik odası da öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Arel Koleji öğrencilerine yoğun bir yabancı dil programı ile iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini kazanmalarını amaçlamaktadır. Birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizceyi seçen okul, ikinci dil olarak Almanca ya da İspanyolca dersleri vermekte ve yapılan aktiviteler ve etkinlikler ile öğrenilen dilin kültürü de öğrencilere aktarılmaktadır. Yenibosna Merkez mah, Selahattin Pınar Sok. No 3, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 50 49 30.
 • Halil Bekmezci Anadolu Lisesi, Yenibosna Merkez mah,  Çınar Cad. No:32, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 452 54 08. 
 • Tenibosna Fatih Orta Okulu, Yenibosna Merkez mah, Ziya Taşkent Sok Posta kodu:34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 651 52 78.
 • Yenibosna Anadolu Lisesi, Yenibosna Merkez Mahallesi, Kerem 1 Sokağı No: 11, 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 652 42 20.
 • Emir Sultan Ortaokulu, Yenibosna Merkez mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Kerem 1 Sokağı No:7, Posta kodu: 34197 Bahçelievler/İstanbul. Tel: 0212 653 68 01.

Siz de Yenibosna Merkez mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Aile bütçenizi hazırladıysanız aradığınız evlere EmlakJet üzerinden ulaşmanız oldukça kolay. İsteklerinize uyan Yenibosna Merkez Mahallesi sahibinden kiralık ev ya da emlakçıdan kiralık daire ilanlarına sitemizden hızlıca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Konya Akören Orhaniye Mahallesi Satılık Tarla
 • Karaman Karaman Merkez Zembilli Ali Efendi Mahallesi Satılık Daire
 • Ankara Çankaya Karapınar Mahallesi Satılık Daire
 • Kayseri Kocasinan Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Menderes Mithatpaşa Mahallesi Satılık Konut
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.