Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire

araması için 22 ilan bulundu
search
Halkalı Merkez Mahallesicancel
Küçükçekmececancel
İstanbulcancel

Halkalı Merkez ı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Halkalı Merkez Mahallesi kiralık daire tutmakla alakalı müşteri talepleri doğrultusunda en fazla seçeneği müşterilerine sağlayan Emlakjet, Küçükçekmece ilçesinin tamamında kurduğu başarılı sistemi Halkalı bölgesinde de aynı şekilde müşterilerine aktarmayı başarmaktadır. Halkalı, Küçükçekmece ilçesinin özelliklerini aynı şekilde dışarı aktaran bir konumda bulunurken, ilçenin en eski yerleşim noktalarından da birini oluşturmaktadır. Tüm bu özellikler uzun yıllardır Halkalı kiralık daire arayışlarının da temelini oluşturmakta, bunun yanında bölgede iş fırsatlarının oldukça fazla olması, ulaşım kolaylığı, Atatürk Havalimanına yakın konumu, eğitim ve sağlık hizmetlerine oldukça hızlı ulaşımı ve konut fiyatlarının ilçe ortalamasının nispeten daha altında seyretmesi Halkalı’ya olan talebin de oldukça artmasına neden olmaktadır. Halkalı'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 16 TL, satılık evlerin ortalama 3900 TL'dir.

Halkalı, Marmara Bölgesi’nde yer alıp İstanbul’un bir mahallesidir. Halkalı, Küçükçekmece’de yer almakta olup ilçenin merkezini oluşturmaktadır. Sabiha Gökçem Havaalanı ile arası 69 kilometre olup yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir. Atatürk Havalimanı ile ise Halkalı arası 12 dakikalık bir mesafede bulunmakta olup uzunluk 11 km’dir. Halkalı, Atakent’e de yakın olup İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir mahalledir. Mahallenin toplam nüfusu 2017 yılında 78 bin 180 kişiye yaklaşmıştır ve yüzölçümü ise 118 kilometrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Büyükçekmece’de her yıl düzenlenen birçok festival bulunmaktadır. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali ise en çok ziyaretçi alan festivallerden biridir. 

 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayışları İçin En Popüler Noktalar

Halkalı mahallesi Küçükçekmece ilçesinin nüfus bakımından da en yoğun bölgelerinin başında gelmektedir. Bunun yanında Halkalı kiralık daire 500 TL’den başlayan fiyatlarla Emlakjet güvencesiyle müşterilere sunulurken kiralık daire bakımından aşağıdaki bölgeler ön plana çıkmaktadır.

 • Halkalı Neyman Mahallesi
 • Halkalı Yenidoğan
 • Halkalı Avrupa Konutları 1. kısım
 • Halkalı Avrupa Konutları 2. kısım
 • Halkalı Zeynebiye Caddesi
 • Halkalı İnönü Mahallesi
 • Halkalı TOKİ Manolya Evleri

Halkalı aynı zamanda konumu ve coğrafi yapısıyla her geçen gün yeni inşaat projeleri için de önemli bir tercih sebebi olmaya da devam etmektedir. Bu sayede bitirilen her yeni konut projesi Halkalı için yeni bir kartvizit anlamına gelmekte, her bütçeye uygun değişik alternatiflerin de ayrı ayrı değerlendirildiği de görülmektedir. Halkalı kiralık daire seçeneklerinde her bütçeye uygun alternatifleri görebilirsiniz.

 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri İçin Acele Edin

Sadece Halkalı için değil, Küçükçekmece ilçesinin tamamında sahibinden kiralık daire Halkalı taleplerindeki artışa bağlı olarak Emlakjet tarafından müşterilere sunulan ilanlar kısa sürede alıcısına ulaşırken, son dönemde özellikle İstanbul trendleri arasına giren günlük kiralık dairelerle alakalı Halkalı bölgesinde oldukça fazla seçeneğe rastlamak da mümkündür. Özellikle iş için Küçükçekmece ya da Halkalı’da bulunan ziyaretçiler tarafından oldukça popüler olan Halkalı kiralık daire günlük arayışlarında birkaç gün önceden harekete geçmek; ihtiyaç duyulan tarih aralığının günlük kiralık dairelerle uyuşabilmesi ve Halkalı kiralık daire ulaşımı için de oldukça önemlidir.

 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Halkalı Merkez Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinin mahallerinden biri olan Halkalı Merkez Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. İstasyon ve Atakent Mahallelerinin bulunduğu alanı kapsayan Halkalı Merkez Mahallesi, 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 80.350 nüfusla Küçükçekmece’nin kalabalık nüfuslu mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır.

 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz resmi ve özel kurumlar;

Halkalı Merkez Mahallesi’ne ait Devlet ve Özel Kurumlar;

 • Halkalı Merkez Mahallesi Muhtarlığı, Halkalı Merkez Mahallesi, Korulu Caddesi, Mehmetçik Sokak, No:12, D:1, Küçükçekmece/İstanbul, (0212) 693 60 63,

Halkalı Merkez Mahallesi’ne ait özel ve devlet eğitim kurumlarına göz atacak olursak eğer bu mahallede özel ve devlet olmak üzere; 

 • 16 Anaokulu,
 • 11 İlkokul,
 • 12 Ortaokul,
 • 10 Lise,
 • 1 Üniversite
 • 1 Halk Eğitim Merkezi bulunmaktadır.

Halkalı Merkez Mahallesi’ne ait Etkinlik Alanları;

 • Halkalı Çamlık Piknik Alanı, İFA Spor Kulubü, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’dir.

Halkalı Merkez Mahallesi’ne ait Özel ve Devlet Sağlık Kurumları;

 • Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Atakent Hastanesi, Halkalı Merkez Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:16, (0212) 404 44 44,
 • Özel Halkalı Kent Hastanesi, Halkalı Merkez Mahallesi, Zafer Cömert Sokak, No:4, (0212) 471 20 00, 
 • Halkalı Aile Sağlığı Merkezi, Halkalı Merkez Mahallesi, Mahmut Bey Caddesi, Hayat Parkı İçi, (0212) 548 21 19,
 • Küçükçekmece 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Halkalı Merkez Mahallesi, Fatih Caddesi, Altıntaş Sokak, No:3, (0212) 697 20 21,
 • Zeynebiye Aile Sağlığı Merkezi, Halkalı Merkez Mahallesi, Zeynebiye Caddesi, No:26, Kat:1, (0212) 548 22 82,
 • Küçükçekmece 25 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Halkalı Merkez Mahallesi, Şehit Yılmaz Özdemir Caddesi, 2.Cihan Sokak, No:2/4, (0212) 471 00 70,

Halkalı kiralık daire 1+1 sahibinden eşyalı veya Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi kiralık daire arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden sağlanır. Karayolu üzerinden İETT ile 76O, 89, 89T, 98T, 98KM, 141A, 141M,79G, 79Ş, 89A, 89K, 89YB, 98AB, 141M, BN1, H3, HT1, HT2, HT20, KÇ2, MK31 ve MR41 numaralı otobüs hatları üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Halkalı Merkez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in bölge raporu bilgileri doğrultusunda Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mahallesi’nden ev kiralamak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek kiralamak istediğiniz evlerin fiyatları; bulunan bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 18 TL olan alanı 95 metrekareye sahip bir evi 1.684 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz. Yani; 

 • 52 metrekare alana sahip bir 1+0 daireyi 1.123 TL civarında,

 • 71 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 1.534 TL civarında,

 • 95 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 1.550 TL civarında,

 • 139 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi 2.016 TL civarında,

 • 168 metrekare alana sahip bir 3+2 daireyi 1.539 TL civarında,

 • 190 metrekare alana sahip bir 4+1 daireyi 3.523 TL civarında,

 • 190 metrekare alana sahip bir 5+1 daireyi 2.010 TL civarında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Halkalı Merkez Mahallesi’nde fiyatlar; yukarıda bahsettiğimiz gibi dairenin; konumuna, yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, hastaneye veya devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebiliyor. Dilerseniz bu evleri Halkalı Merkez Mahallesi’nde eşyalı veya eşyasız şekilde bulabilir ve bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle kiralayabilirsiniz. Eğer Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mahallesi’nde kiralık dükkan, arsa, müstakil ev veya daire tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi Aykan Sitesi kiralık daire, Halkalı Sevinç Evleri kiralık daire veya Halkalı Atakent 2.Etap kiralık daire yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri seçeneklerden filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Halkalı Kiralık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Halkalı kiralık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Halkalı kiralık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Beylikdüzü sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Halkalı kiralık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Halkalı Kiralık Daire Fiyatları

Halkalı kiralık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Halkalı Kiralık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan sahibinden Halkalı kiralık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Halkalı Kiralık Daire 3+1

Halkalı kiralık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Halkalı Kiralık Daire 2+1

Halkalı kiralık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Halkalı Kiralık Daire 1+1

Halkalı kiralık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Halkalı Kiralık Daire Bakarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Sahibinden Halkalı kiralık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.