Emlakjet

Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi Kiralık Daire

araması için 6 ilan bulundu
search
Sultan Murat Mahallesicancel
Küçükçekmececancel
İstanbulcancel

Sultan Murat Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Sultan Murat Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinin mahallerinden biri olan Sultan Murat Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Sultan Murat Mahallesi, 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 14.891 nüfusla Küçükçekmece’nin az nüfuslu mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bu mahallemizin idari sınırlarına baktığımızda; Kemalpaşa, Gültepe, Yeşilova, Yeni, Cumhuriyet, Kanarya ve Fevzi Çakmak Mahalleleri ile çevrilmiştir.

Sultan Murat Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Küçükçekmece ilçesinin Sultan Murat Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz resmi ve özel kurumlar;

Sultan Murat Mahallesi’ne ait Devlet ve Özel Kurumlar;

  • Sultan Murat Mahallesi Muhtarlığı, Sultan Murat Mahallesi, Emsal Sokak, Küçükçekmece/İstanbul, (0212) 424 38 03.

Sultan Murat Mahallesi’ne ait Eğitim-Hizmet Kurumları; 

  • Sultan Murat İlkokulu ve Ortaokulu, (0212) 579 01 15.

Sultan Murat Mahallesi’ne ait Sağlık Kurumları;

  • Cemal Pamuk Aile Sağlığı Merkezi, Sultan Murat Mahallesi, Emsal Sokak, Ahmet Taner Kışlalı Parkı, No:15, (0212) 541 04 55.

Sultan Murat Mahallesi’nde kiralık daireler arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden sağlanır. Karayolu üzerinden İETT’nin 89B ve 98TB numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sultan Murat Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in bölge raporu bilgileri doğrultusunda Küçükçekmece ilçesinin Sultan Murat Mahallesi’nden ev kiralamak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek kiralamak istediğiniz evlerin fiyatları; bulunan bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 12 TL olan alanı 95 metrekareye sahip bir evi 1.178 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz. Yani; 

  • 65 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 934 TL civarında,
  • 90 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 1.166 TL civarında,
  • 125 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi 1.304 TL civarında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Sultan Murat Mahallesi’nde fiyatlar; yukarıda bahsettiğimiz gibi dairenin; konumuna, yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, hastaneye veya devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebiliyor. Dilerseniz bu evleri Sultan Murat Mahallesi’nde eşyalı veya eşyasız şekilde bulabilir ve bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle kiralayabilirsiniz. Eğer Küçükçekmece ilçesinin Sultan Murat Mahallesi’nde kiralık dükkan, arsa, müstakil ev veya daire tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi kiralık daireler sahibinden yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri seçeneklerden filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.