Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Torbalı Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire

araması için 10 ilan bulundu
search
Ayrancılar Mahallesicancel
Torbalıcancel
İzmircancel

Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Ayrancılar Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Ayrancılar Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak isteğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İzmir ili Ayrancılar Mahallesinin nüfusu toplam 16.518 kişidir. Bu nüfusun 8.365'si erkek, 8.153'si kadındır.

Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Torbalı, İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Bayındır ve Tire, kuzeyinde Buca ve Kemalpaşa, güneyinde Selçuk, batısında Menderes ilçeleri yer alır. Bölgede Akdeniz iklimi görülür. Ayrancılar Mahallesi İzmir ilinin Torbalı ilçesine bağlıdır. Ayrancılar Mahallesi İzmir şehir merkezine mesafesi yaklaşık 36 kilometredir. Bölgedeki önemli yerler; Metropolis Antik Kenti, Efeoğlu Tabiat Parkı, Tarihi Abdülhamit Seyir Köşkü, Torbalı’nın Saklıkent’i İncircik ve Key Museum.

Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Ayrancılar Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

İzmir iline hava, kara, deniz ve demiryolu aracılığıyla ulaşılabilir. Kara yolu aracılığı ile ülkenin her noktasından otobüs ile ulaşım sağlanabilir. Hava yolu ulaşımı ise Adnan Menderes Havalimanı'ndan ülkenin ve dünyanın birçok yerine uçak seferleri bulunmaktadır. Havalimanı, Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içindedir. Kent merkezinin 14 kilometre güneyinde yer alır. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali 1998 senesinde itibaren Işıkkent'teki yeni yerinde hizmet vermektedir. Demiryolu ile Basmane Garı'ndan Tire, Ödemiş, Söke, Bandırma, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Aydın, Nazilli, Denizli, Balıkesir, Konya ve Ankara'ya gün içerisinde tren seferleri bulunur. Şehir içi toplu ulaşım İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundadır. Toplu taşıma araçlarında İzmirim kart isimli elektronik bir kart ulaşımı hızlandırmaktadır. Torbalı, İzmir iline 45 kilometre uzunluğunda çift hatlı demiryoluyla bağlıdır. Adnan Menderes Havalimanı'na ve Ege Serbest Bölgesi'ne 30 kilometre mesafe uzaklıktadır. Karabel Geçidi üstünden, Kemalpaşa-Ankara karayoluna bağlantısı bulunur. Bu imkânlar, son dönemlerde ilçeyi sanayi yatırımları bakımından değerli bir bölge haline getirmiştir. Banliyö treni hattı İZBAN, 2016'da Torbalı'ya uzatılmıştır. Torbalı ilçesinde kent merkezinden otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca ESHOT otobüsleri ile de Torbalı’ya varabilirsiniz. İlçeye ulaşım konusunda bir başka seçenek ise Gaziemir semt garajındaki dolmuşlarla ulaşım sağlamaktır.

Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Ayrancılar Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Ayrancılar Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Torbalı da bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. İlçede bulunan bazı okullar şu şekildedir;

  • Özel Altın Çocuk Kampüs Anaokulu,
  • Özel Torbalı Masal Dünyası Anaokulu,
  • Özel Torbalı Minik Tebessüm Anaokulu,
  • Torbalı Anadolu Lisesi,
  • Torbalı Anaokulu,
  • Şehit Çavuş Haydar Arda Erertingi Ortaokulu,
  • Şehit Çavuş Haydar Arda Erertingi İlkokulu,
  • Fatih İlkokulu.

Ayrancılar Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 110 metrekare olarak karşımız çıkar. İzmir Ayrancılar Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.760 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 16 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 18 yıldır. Siz de İzmir Ayrancılar Mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. EmlakJet kiralık evler ile ev arayanları buluşturuyor. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ev ilanlarına sitemizden bakmalısınız. Ayrancılar Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Torbalı Kiralık Daire
19 Mayıs Mahallesi Kiralık DaireAhmetli Mahallesi Kiralık DaireAlpkent Mahallesi Kiralık DaireArslanlar Mahallesi Kiralık DaireAtalan Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireAyrancılar Kiralık DaireAyrancılar Mahallesi Kiralık DaireBahçelievler Mahallesi Kiralık DaireBozköy Mahallesi Kiralık DaireBülbüldere Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇakırbeyli Mahallesi Kiralık DaireÇamlıca Mahallesi Kiralık DaireÇapak Mahallesi Kiralık DaireÇaybaşı Kiralık DaireÇaybaşı Mahallesi Kiralık DaireDağkızılca Mahallesi Kiralık DaireDağteke Mahallesi Kiralık DaireDemirci Mahallesi Kiralık DaireDirmil Mahallesi Kiralık DaireDüverlik Mahallesi Kiralık DaireEğerci Mahallesi Kiralık DaireErtuğrul Mahallesi Kiralık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireGazi Mustafa Kemal Mahallesi Kiralık DaireGöllüce Mahallesi Kiralık DaireHelvacı Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKaplancık Mahallesi Kiralık DaireKarakızlar Mahallesi Kiralık DaireKarakuyu Kiralık DaireKarakuyu Mahallesi Kiralık DaireKaraot Mahallesi Kiralık DaireKarşıyaka Mahallesi Kiralık DaireKazım Karabekir Mahallesi Kiralık DaireKırbaş Mahallesi Kiralık DaireKuşçuburun Mahallesi Kiralık DaireMuratbey Mahallesi Kiralık DaireMustafa Kemal Atatürk Mahallesi Kiralık DaireNaime Mahallesi Kiralık DaireOrganize Sanayi Bölgesi Mahallesi Kiralık DaireOrmanköy Mahallesi Kiralık DaireOrtaköy Mahallesi Kiralık DaireÖzbey Mahallesi Kiralık DairePamukyazı Mahallesi Kiralık DairePancar Mahallesi Kiralık DaireSağlık Mahallesi Kiralık DaireSaipler Mahallesi Kiralık DaireSubaşı Kiralık DaireSubaşı Mahallesi Kiralık DaireŞehitler Mahallesi Kiralık DaireTaşkesik Mahallesi Kiralık DaireTepeköy Mahallesi Kiralık DaireTorbalı Kiralık DaireTorbalı Mahallesi Kiralık DaireTulum Mahallesi Kiralık DaireTürkmenköy Mahallesi Kiralık DaireYazıbaşı Kiralık DaireYazıbaşı Mahallesi Kiralık DaireYedi Eylül Mahallesi Kiralık DaireYemişlik Mahallesi Kiralık DaireYeniköy Mahallesi Kiralık DaireYeniköy OSB Mahallesi Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireYeşilköy Mahallesi Kiralık DaireYoğurtçular Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.