Emlakjet

Etimesgut Altay Mahallesi Satılık Daire

araması için 19 ilan bulundu
search
Altay Mahallesicancel
Etimesgutcancel
Ankaracancel

Altay Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Altay Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Altay Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara ili Altay Mahallesi’nin nüfusu toplam 13.394 kişidir. Nüfusun 6.527'si erkek, 6.867'si kadındır.

Altay Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Etimesgut, Ankara ilinin ilçesidir. Etimesgut ilin batısında yer alan Ankara metropolünün merkez ilçelerindendir. Güneyinde Çankaya, batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle ilçeleriyle komşudur. Altay Mahallesi Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli yerler; Göksu Parkı, Neşeli Köy, Niloya Köyü ve Tepetaklak Ev.

Altay Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Altay Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ankara’da ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu ile yapılır. İlde bulunan Esenboğa Uluslararası Havalimanı şehir merkezinin 28 kilometre kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir. Esenboğa'dan Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ) Avrupa'nın en büyük otobüs terminalleri arasındadır. Terminal, Yenimahalle ilçesinde yer alır. Ankara ilinden geçen iki demiryolu bulunur. İlki Ankara’yı Eskişehir ve Kayseri'ye bağlar. Diğeri Karabük ve Zonguldak'a bağlar. Şehir içi ulaşımda en fazla metro kullanılır. Metro ve Ankaray olmak üzere iki ayrı taşıma sistemi vardır. Ankaray, metroya göre hafif raylı sistemdir. Başkent ve pek çok ilçe merkezinde ulaşımda otobüsler kullanılır. Ayrıca dolmuşlar bir diğer alternatiftir. Etimesgut ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz bazı hatlar; 530, 537, 566, 597.

Altay Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Altay Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Altay Mahallesi’nde bulunan okullar;

  • Özel Ezgi Anaokulu,

  • Özel Darüşşifa Asal Koleji Anaokulu,

  • Özel Tek Çocuk Kreş ve Anaokulu,

  • Özel Darüşşifa Asal Koleji Fen Lisesi,

  • Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu,

  • Özel Etimesgut İlkim Anaokulu,

  • Özel Eryaman Tuzyeksav Liderler Fen Lisesi.

Altay Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 90 metrekare olarak karşımız çıkar. Ankara Altay Mahallesi satılık daire fiyatları 1.087.470 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 12.083 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 24 yıldır. Ankara Altay Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Altay Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.