Emlakjet

Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Balıkuyumcu Mahallesicancel
Etimesgutcancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Balıkuyumcu Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Etimesgut ilçesine bağlı bir mahalledir. Daha önceleri Bala ilçesine bağlı iken 2014 yılında Resmi Gazetede yayımlanan kanuna göre tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür. Balıkuyumcu Mahallesinde yapılan son nüfus sayımlarına göre 618 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 302 kişisi erkek iken 316 kişisi ise kadındır. Ankara ili ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir ve bu sebeple mahallede yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise soğuk geçmektedir. Ayrıca Balıkuyumcu Mahallesi Etimesgut ilçe merkezine 25 kilometre uzaklıktadır. Ankara şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 34 kilometredir.

 

Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

 

Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Balıkuyumcu Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

 

  • Ballıkuyumcu İlkokulu: Balıkuyumcu, Ballıkuyumcu İÖO, 06815 Yenimahalle/Ankara.

  • Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi: Eskişehir Yolu 29.km. Yukarı Yurtçu Mah.toki Turkuaz Evleri No:125, 06810

 

Bu eğitim kurumları hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Oturdukları evin çevresinde bir ihtiyaç anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği devlet kurumlarına yakınlığı Balıkuyumcu Mahallesi Satılık ev sahipleri için önemli kriterler arasında yer alıyor. Mahallenin bağlı bulunduğu Muhtarlık, Belediye, Nüfus Müdürlüğü ve hastaneleri gibi devlet kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

 

  • Balıkuyumcu Mahallesi Muhtarlığı: Balıkuyumcu, 06796 Etimesgut/Ankara.

  • Etimesgut İlçe Nüfus Müdürlüğü: İstasyon, 06790 Etimesgut/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 863 10 78 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

  • T.C. Etimesgut Belediyesi: Balıkuyumcu Mah, Şht. Hasan Öztürk Cd. No:5, 06794 Etimesgut/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 863 36 60 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

  • Etimesgut Kaymakamlığı: İstasyon, Akasya Cd. 5/A, 06790 Etimesgut/Ankara.

  • Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi: İstasyon Mah Leylak Cad, Ulubatlı Hasan Sk. No : 5, 06790 Etimesgut. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son emlak endeksi verilerine göre, Balıkuyumcu mahallesinde ortalama büyüklükleri 100 metrekare olan evlerin satış fiyatları 202.000 TL olarak görülmektedir. Birim fiyatı 2.020 TL olan konutların amortisman/geri dönüş süresi ise 20 yıl olarak öngörülmektedir. Bu fiyatların evin boyutuna, konumuna ve yaşına göre değişkenlik gösterebileceği unutulmamalıdır. Emlakçıdan veya sahibinden Etimesgut Balıkuyumcu Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.