Emlakjet

Efeler Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Eğrikavak Mahallesicancel
Efelercancel
Aydıncancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Eğrikavak Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Eğrikavak Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aydın ili Eğrikavak Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.312 kişidir. Nüfusun 667'si erkek, 645'i kadındır.

 

Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Efeler, Aydın ilinin bir ilçesidir. 2012 senesinde Aydın Merkez ilçesinin kaldırılması ile kurulmuştur. Yüzölçümü 631 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği ise ortalama 40 metredir. İlçeyi batıdan doğuya doğru Büyük Menderes Vadisi kaplamaktadır. Bölgede yazları sıcak ve kurak geçerken kışları yağışlı ve ılık geçer. Akdeniz iklimi ilçedeki hakim iklim tipidir. Eğrikavak Mahallesi Aydın ilinin Efeler ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Tralleis Antik Kenti Kazı Alanı, Tahir Paşa Konağı, Rum Hamamı ve Üveys Paşa Camii'dir.

 

Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Eğrikavak Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Aydın şehrinde hem özel hem de belediye halk otobüsleri kullanılmaktadır. Efeler ilçesi E-21 Aydın - Denizli ile Aydın - İzmit karayolları üzerinde yer alır. İzmir iline otoban bağlantısıyla 100 kilometre uzaklıktadır. İlçen Ankara’ya 530 kilometre, İstanbul’a ise 930 kilometre uzaklıktadır. Şehirlerarası ulaşımda Efeler mahallesinde bulunan Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali tercih edilir. Aydın ilinde sivil hava trafiğine açık havaalanı bulunmamaktadır. Uçak ile seyahat etmek isteyen Aydın’a en yakın havalimanlarından biri olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı tercih edilir. Ardından otobüs, araç kiralama ya da servis gibi imkanlardan faydalanılarak Aydın’a ulaşım sağlanabilmektedir. Efeler ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatları; 101, 102, 103, 104, 105, 106, 502, 503, 603, 604 ve 606’dır. 

 

Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Eğrikavak Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Eğrikavak Mahallesi’nde bulunan okullar;

  • Umurlu Eğrikavak İlkokulu

  • Umurlu Eğrikavak Ortaokulu

 

Eğrikavak Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 129 metrekare olarak karşımıza çıkar. Aydın Eğrikavak Mahallesi satılık daire fiyatları 1.442.736 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 11.184 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 23 yıldır. Aydın Eğrikavak Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Eğrikavak Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Efeler Satılık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAlanlı Mahallesi Satılık DaireAlatepe Mahallesi Satılık DaireAmbarcık Mahallesi Satılık DaireArmutlu Mahallesi Satılık DaireAşağıkayacık Mahallesi Satılık DaireAta Mahallesi Satılık DaireAta OSB Mahallesi Satılık DaireBademli Mahallesi Satılık DaireBalıkköy Mahallesi Satılık DaireBaltaköy Mahallesi Satılık DaireBöcek Mahallesi Satılık DaireCuma Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇarşı Satılık DaireÇayyüzü Mahallesi Satılık DaireÇeştepe Mahallesi Satılık DaireÇiftlikköy Mahallesi Satılık DaireDağeymiri Mahallesi Satılık DaireDalama Bucağı Yeniköy Mahallesi Satılık DaireDalama Mahallesi Satılık DaireDanişment Mahallesi Satılık DaireDereköy Mahallesi Satılık DaireDoğan Mahallesi Satılık DaireEfeler Mahallesi Satılık DaireEğrikavak Mahallesi Satılık DaireEmirdoğan Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGirne Mahallesi Satılık DaireGödrenli Mahallesi Satılık DaireGölcük Mahallesi Satılık DaireGölhisar Mahallesi Satılık DaireGözpınar Mahallesi Satılık DaireGüzelhisar Mahallesi Satılık DaireHasanefendi - Ramazan Paşa Mahallesi Satılık DaireHorozköy Mahallesi Satılık DaireIlıcabaşı Mahallesi Satılık DaireIşıklı Mahallesi Satılık Daireİlyasdere Mahallesi Satılık Daireİmamköy Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKadıköy Mahallesi Satılık DaireKalfaköy Mahallesi Satılık DaireKarahayıt Mahallesi Satılık DaireKaraköy Mahallesi Satılık DaireKardeşköy Mahallesi Satılık DaireKemer Mahallesi Satılık DaireKenger Mahallesi Satılık DaireKırıklar Mahallesi Satılık DaireKızılcaköy Mahallesi Satılık DaireKocagür Mahallesi Satılık DaireKonuklu Mahallesi Satılık DaireKozalaklı Mahallesi Satılık DaireKöprülü Satılık DaireKöprülü - Veysipaşa Mahallesi Satılık DaireKuloğullar Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Satılık DaireKuyucular Mahallesi Satılık DaireKuyulu Mahallesi Satılık DaireMerkez Bucağı Yeniköy Mahallesi Satılık DaireMesudiye Mahallesi Satılık DaireMesutlu Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireMusluca Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireOsman Yozgatlı Mahallesi Satılık DaireOvaeymir Mahallesi Satılık DairePınardere Mahallesi Satılık DaireRamazan Paşa Satılık DaireSanayi Satılık DaireSavrandere Mahallesi Satılık DaireSerçeköy Mahallesi Satılık DaireSıralılar Mahallesi Satılık DaireŞahnalı Mahallesi Satılık DaireŞevketiye Mahallesi Satılık DaireTepecik Mahallesi Satılık DaireTepeköy Mahallesi Satılık DaireTerziler Mahallesi Satılık DaireUmurlu Mahallesi Satılık DaireYağcılar Mahallesi Satılık DaireYedi Eylül Mahallesi Satılık DaireYılmazköy Mahallesi Satılık DaireYukarıkayacık Mahallesi Satılık DaireZafer Mahallesi Satılık DaireZeybek Mahallesi Satılık DaireZeytinköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.