Emlakjet

Efeler Gödrenli Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Gödrenli Mahallesicancel
Efelercancel
Aydıncancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Gödrenli Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Gödrenli Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Gödrenli Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aydın Efeler Gödrenli Mahallesi’nin nüfusu toplam 336 kişidir. Nüfusun 157'si erkek, 179'u kadındır.

 

Gödrenli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Efeler, Aydın ilinin bir ilçesidir. Aydının en büyük ve merkez kabul edilen ilçesidir. Deniz seviyesinden yüksekliği ortalama 40 metredir. Yüzölçümü 631 kilometrekaredir. Bölgeyi Büyük Menderes Vadisi kaplar. Ova güneyden Menteşe yöresi kuzey kesimi, kuzeyden ise Aydın Dağları ile çevrelenir. Bölgeye Akdeniz iklimi hakimdir. İlçenin ovalık kesimlerinde yaz ayları sıcak, kışlar ılık geçer.  Kış aylarında ortalama sıcaklık yaklaşık 8.1 derece, kış aylarında 28.3 derecedir. Gödrenli Mahallesi Aydın ilinin Efeler ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Tahir Paşa Konağı, Tralleis Antik Kenti Kazı Alanı, Üveys Paşa Camii ve Rum Hamamıdır.

 

Gödrenli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Gödrenli Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İlçe E-21 Aydın - Denizli ile Aydın - İzmit karayolları üzerinde konumlanır. İzmir'e (otoban bağlantısı ile) 100 kilometre uzaklıkta yer alır. Efeler Ankara'ya 530, İstanbul'a yaklaşık 930 kilometre mesafededir. Otobüs ile şehirlerarası ulaşım için Şehirlerarası Otobüs Terminali kullanılır. Havayolu ile seyahat için en yakın havalimanlarından biri olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılır. Havalimanın ilçeye düzenlenen seferlerle ya da özel araç ve taksiyle ilçeye ulaşım mümkündür. Efeler'de ulaşım için kullanabileceğiniz bazı otobüs hatları: 103, 105, 106, 503, 603 ve 604'tür. 

 

Gödrenli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Gödrenli Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Gödrenli Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız bölgede bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. İlçede bulunan bazı okullar şu şekildedir;

  • Baltaköy Hacı İbrahim Akdemir İlkokulu

  • Cumhuriyet İlkokulu

  • Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu

  • Dalama Yeniköy Ortaokulu

  • Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  • Aydın Fen Lisesi

 

Gödrenli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 135 metrekare olarak karşımıza çıkar. Aydın Gödrenli Mahallesi satılık daire fiyatları 1,492,965 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 11,059 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 23 yıldır. Aydın Gödrenli Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Gödrenli Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Efeler Satılık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAlanlı Mahallesi Satılık DaireAlatepe Mahallesi Satılık DaireAmbarcık Mahallesi Satılık DaireArmutlu Mahallesi Satılık DaireAşağıkayacık Mahallesi Satılık DaireAta Mahallesi Satılık DaireAta OSB Mahallesi Satılık DaireBademli Mahallesi Satılık DaireBalıkköy Mahallesi Satılık DaireBaltaköy Mahallesi Satılık DaireBöcek Mahallesi Satılık DaireCuma Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇarşı Satılık DaireÇayyüzü Mahallesi Satılık DaireÇeştepe Mahallesi Satılık DaireÇiftlikköy Mahallesi Satılık DaireDağeymiri Mahallesi Satılık DaireDalama Bucağı Yeniköy Mahallesi Satılık DaireDalama Mahallesi Satılık DaireDanişment Mahallesi Satılık DaireDereköy Mahallesi Satılık DaireDoğan Mahallesi Satılık DaireEfeler Mahallesi Satılık DaireEğrikavak Mahallesi Satılık DaireEmirdoğan Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGirne Mahallesi Satılık DaireGödrenli Mahallesi Satılık DaireGölcük Mahallesi Satılık DaireGölhisar Mahallesi Satılık DaireGözpınar Mahallesi Satılık DaireGüzelhisar Mahallesi Satılık DaireHasanefendi - Ramazan Paşa Mahallesi Satılık DaireHorozköy Mahallesi Satılık DaireIlıcabaşı Mahallesi Satılık DaireIşıklı Mahallesi Satılık Daireİlyasdere Mahallesi Satılık Daireİmamköy Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKadıköy Mahallesi Satılık DaireKalfaköy Mahallesi Satılık DaireKarahayıt Mahallesi Satılık DaireKaraköy Mahallesi Satılık DaireKardeşköy Mahallesi Satılık DaireKemer Mahallesi Satılık DaireKenger Mahallesi Satılık DaireKırıklar Mahallesi Satılık DaireKızılcaköy Mahallesi Satılık DaireKocagür Mahallesi Satılık DaireKonuklu Mahallesi Satılık DaireKozalaklı Mahallesi Satılık DaireKöprülü Satılık DaireKöprülü - Veysipaşa Mahallesi Satılık DaireKuloğullar Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Satılık DaireKuyucular Mahallesi Satılık DaireKuyulu Mahallesi Satılık DaireMerkez Bucağı Yeniköy Mahallesi Satılık DaireMesudiye Mahallesi Satılık DaireMesutlu Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireMusluca Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireOsman Yozgatlı Mahallesi Satılık DaireOvaeymir Mahallesi Satılık DairePınardere Mahallesi Satılık DaireRamazan Paşa Satılık DaireSanayi Satılık DaireSavrandere Mahallesi Satılık DaireSerçeköy Mahallesi Satılık DaireSıralılar Mahallesi Satılık DaireŞahnalı Mahallesi Satılık DaireŞevketiye Mahallesi Satılık DaireTepecik Mahallesi Satılık DaireTepeköy Mahallesi Satılık DaireTerziler Mahallesi Satılık DaireUmurlu Mahallesi Satılık DaireYağcılar Mahallesi Satılık DaireYedi Eylül Mahallesi Satılık DaireYılmazköy Mahallesi Satılık DaireYukarıkayacık Mahallesi Satılık DaireZafer Mahallesi Satılık DaireZeybek Mahallesi Satılık DaireZeytinköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.