Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Pınarbaşı Mahallesicancel
Osmangazicancel
Bursacancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Pınarbaşı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.  Pınarbaşı Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Pınarbaşı Mahallesi; Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı olan 136 mahalleden biridir. Güncel nüfus bilgilerine göre Pınarbaşı Mahallesi’nde 2.417 kişi yaşamaktadır. Mahalle Bursa il merkezine yaklaşık 2 km, Osmangazi ilçe merkezine ise yaklaşık 5 km uzaklıktadır. 

Pınarbaşı Mahallesi Ulaşım Olanakları

Pınarbaşı Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Pınarbaşı Mahallesi ulaşımı Osmangazi’ye gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi’ne otobüs ve metro aracılığıyla ulaşım sağlamak mümkündür. Pınarbaşı Mahallesi’ne ulaşabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

 • Metro-1

 • Metro-2

 • 4/A: Ümran Sönmez Onkoloji Hastanesi - Kent Meydanı / Ring

 • 60/B: Soğukpınar

 • 60/K: İvazpaşa Caddesi

 • 4/B: Çekirge Devlet Hastanesi - Mollaarap / Ring

 • 4/İ: Demirkapı - Atatürk Caddesi / Ring

 • 1/A: Derebahçe - Doburca

 • 2/E: Kültür Mahallesi - Devlet Hastanesi

 • E/2: Hamzabey - Kent Meydanı

 • 3/C: Musababa - Çekirge Devlet Hastanesi

 • 5/A: Çiftehavuzlar - Hamzabey

 • E/12: Siteler - Uludağ Üniversitesi

 • 18: Buttim Kültür Merkezi - Çekirge Devlet Hastanesi

 • 19/E: Yeni Adliye - Çekirge Devlet Hastanesi

 • 29/A: Siteler - Çekirge Devlet Hastanesi

 • B/38: Karamustafa - Keyruvan Parkı

 • 40/H: Hamitler Toki - Devlet Hastanesi

 • B/40-A: Yenibağlar - Devlet Hastanesi

 • B/41-B: Geçit - Devlet Hastanesi

 • B/41-C: Geçit - Devlet Hastanesi

 • B/42-A: Ataevler - Devlet Hastanesi

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Pınarbaşı Mahallesi’nde “Osmangazi İlkokulu” ve “Osmangazi Ortaokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim isteyenler Osmangazi’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Osmangazi’de 124 adet okul bulunmaktadır. 

Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Bursa Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 206.400 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 2.064 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bursa Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü yaklaşık olarak 100 metrekaredir. Bursa tarihi olarak oldukça önemli bir kültür şehridir. Bursa’nın kırsal kesimleri doğal güzellikleriyle oldukça büyük bir üne sahiptir. Bursa’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Bursa Osmangazi Pınarbaşı Mahallesi sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Osmangazi Satılık Daire
Adalet MahallesiAhmetbey MahallesiAhmetpaşa MahallesiAkpınar MahallesiAksungur MahallesiAktarhüssam MahallesiAlaaddin MahallesiAlacahırka MahallesiAlacamescit MahallesiAlaşarköy MahallesiAlemdar MahallesiAlipaşa MahallesiAltınova MahallesiAltıparmakAltıparmak MahallesiArmutköy MahallesiAtıcılar MahallesiAvdancık MahallesiBağlarbaşıBağlarbaşı MahallesiBağlı MahallesiBahar MahallesiBaşaran MahallesiBüyükdeliller MahallesiÇağlayan MahallesiÇaybaşı MahallesiÇekirgeÇekirge MahallesiÇeltikköy MahallesiÇırpan MahallesiÇiftehavuzlar MahallesiÇirişhaneÇirişhane MahallesiÇukurcaköy MahallesiDağakça MahallesiDemirkapı MahallesiDemirtaş Barbaros MahallesiDemirtaş Cumhuriyet MahallesiDemirtaş Dumlupınar MahallesiDemirtaş Dumlupınar OSB MahallesiDemirtaşpaşa MahallesiDemirtaş Sakarya MahallesiDereçavuşköy MahallesiDikkaldırım MahallesiDoburca MahallesiDoğanbey MahallesiDoğancı MahallesiDoğanevler MahallesiDürdane MahallesiEbu İshak MahallesiElmasbahçeler MahallesiEmek Adnan Menderes MahallesiEmek Fatih Sultan Mehmet MahallesiEmek Zekai Gümüşdiş MahallesiFatih MahallesiGaziakdemir MahallesiGeçit MahallesiGökçeören MahallesiGülbahçe MahallesiGündoğdu MahallesiGüneştepe MahallesiGüneybayır MahallesiGüneybudaklar MahallesiHacı İlyas MahallesiHamitler MahallesiHamzabey MahallesiHocaalizade MahallesiHocahasan MahallesiHüdavendigar MahallesiHürriyet MahallesiHüseyinalan Mahallesiİbrahimpaşa Mahallesiİnkaya Mahallesiİntizam Mahallesiİsmetiye Mahallesiİstiklal Mahallesiİvazpaşa MahallesiKarabalçık MahallesiKaraislah MahallesiKavaklı MahallesiKayıhan MahallesiKemerçeşme MahallesiKırcaali MahallesiKirazlı MahallesiKiremitçi MahallesiKocanaip MahallesiKoğukçınar MahallesiKovukçınarKuruçeşme MahallesiKüçükbalıklı MahallesiKüçükdeliller MahallesiKükürtlü MahallesiKüplüpınar MahallesiMaksemMaksem MahallesiMehmet Akif MahallesiMollafenari MahallesiMollagürani MahallesiMuradiye MahallesiMürseller MahallesiNalbantoğlu MahallesiNamık Kemal MahallesiNilüferköy MahallesiOrhanbey MahallesiOsmangazi MahallesiOvaakça Çeşmebaşı MahallesiOvaakça Eğitim MahallesiOvaakça Merkez MahallesiOvaakça Santral MahallesiPanayır MahallesiPınarbaşı MahallesiReyhan MahallesiSakarya MahallesiSantral Garaj MahallesiSeç MahallesiSeferışıklar MahallesiSelamet MahallesiSelçukgazi MahallesiSelimiye MahallesiSırameşeler MahallesiSoğanlıSoğanlı MahallesiSoğukkuyu MahallesiSoğukpınar MahallesiSüleymaniye MahallesiŞehabettinpaşa MahallesiŞehreküstü MahallesiTahtakale MahallesiTayakadınTayakadın MahallesiTuna MahallesiTuzaklı MahallesiTuzpazarı MahallesiUlucamiUluçam MahallesiUlu MahallesiVeysel Karani MahallesiYahşibey MahallesiYenibağlar MahallesiYeniceabat MahallesiYenikaraman MahallesiYenikent MahallesiYeşilova MahallesiYiğitali MahallesiYunuseli MahallesiZafer Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.