Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bahçelievler Zafer Mahallesi Satılık Daire

araması için 271 ilan bulundu
search
Zafer Mahallesicancel
Bahçelievlercancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Zafer Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Zafer Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bahçelievler Zafer Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Zafer Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Zafer Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Zafer Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. Bahçelievler ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır ve buna ek olarak ilçe merkezinin batı yönünde bulmaktadır. Bu bakımdan Bahçelievler Hürriyet Mahallesi ile komşu durumdadır. Mahallenin etrafında Güngören, Bağcılar ve Bakırköy gibi semtler konuşlanmıştır.

Bahçelievler Zafer satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Zafer Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından E5 numaralı karayolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Atatürk Havalimanı: M1A numaralı metro hattı,
  • Güneşli-Beyazıt: 97 numaralı otobüs hattı,
  • Mahmutbey/Güneşli-Kazlıçeşme: 97E numaralı otobüs hattı,
  • Göztepe Mahallesi-Bakırköy: 98A numaralı otobüs hattı.

Zafer Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Zafer Mahallesi sınırları içerisinde Safa Hastanesi Balkan Özel Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır. Bu hastaneden ayrı olarak Özel İlke Hastanesi Bahçelievler de mevcuttur. Mahalle sınırları içerisinde pek çok sayıda anaokulu ve eczane bulunmaktadır. Mahallede bulunan eğitim kurumları arasında Halit Ziya Uşaklıgil İlkokulu, Erguvan İlkokulu, Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer almaktadır.

Zafer Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Zafer Mahallesi’nde toplam 89.309 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 85 metrekaredir. Ortalama bir Zafer Mahallesi satılık ev fiyatı ise 224.230 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bahçelievler sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.