Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bayrampaşa Vatan Mahallesi Satılık Daire

araması için 20 ilan bulundu
search
Vatan Mahallesicancel
Bayrampaşacancel
İstanbulcancel

Vatan Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Vatan Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bayrampaşa Vatan Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Vatan Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Vatan Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Vatan Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bayrampaşa ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Mahallenin etrafını Fatih, Gaziosmanpaşa ve Esenler gibi semtler sarmaktadır. Cevatpaşa, İsmet Paşa ve Muratpaşa mahalleleri ise mahallenin etrafındaki yerleri meydana getirmektedir.

Bayrampaşa Vatan satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Vatan Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Vatan Mahallesi, 0-3 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Atatürk Havalimanı: M1A numaralı metro hattı,
  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Esenler Giyimkent/Turgutreis-Eminönü: 33 numaralı otobüs hattı,
  • Giyimkent Esenler-Mecidiyeköy: 33M numaralı otobüs hattı,
  • Otogar-Taksim: 83O numaralı otobüs hattı.

Vatan Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Vatan Mahallesi, Bayrampaşa Kolan Hastanesi ve Bayrampaşa Devlet Hastanesi olmak üzere iki adet hastaneye oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Bu konut arama sürecinde karşımıza büyük bir avantaj olarak çıkmaktadır. Bu duruma bağlı olarak mahallede ve etrafında bol sayıda eczane de mevcuttur. Ancak mahalledeki çoğu dükkân genellikle otomobil ve tekstil üzerine sanayi faaliyetinde bulunan yerler olarak görünmektedir. Bundan ayrı olarak mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Vatan İlkokulu da bulunmaktadır.

Vatan Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Vatan Mahallesi’nde toplam 9.542 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 95 metrekaredir. Ortalama bir Vatan Mahallesi satılık ev ise 295.355 Türk lirasıdır.

İstanbul Bayrampaşa sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.