Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire

araması için 769 ilan bulundu
search
Cumhuriyet Mahallesicancel
Beylikdüzücancel
İstanbulcancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi satılık daire seçenekleri ilgili emlak siteleri üzerinden yapılan araştırmalarda açık ara ön plana çıkmaktadır. Sitemiz müşteri ihtiyaçlarına göre belirlediği yüzlerce farklı ilan özelinde Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi için en uygun kiralık daireler ile müşterileri buluşturmaktadır. Beylikdüzü İstanbul ilinin oldukça batısında bulunan ve özellikle son 20 yıldır oldukça yol kat eden bir ilçe olmakla beraber gerek ulaşım gerekse de sosyal imkanlar açısından oldukça önemli ve avantajlı bir ilçedir. Aynı zamanda Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi yaşam endeksi bakımından oldukça yukarılarda bulunan ve tüm özellikleri sayesinde gittikçe bir cazibe merkezi haline dönüşen bir komumdadır. Bölge aynı zamanda TÜYAP’a yakınlığı dolayısıyla yıl içinde oldukça fazla fuara ev sahipliği yapmakta ve birçok yerli ve yabancı ziyaretçiyi de ağırlamaktadır.

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Seçenekleri

Beylikdüzü ilçesi İstanbul’un kültür sanat etkinlikleri başta olmak üzere birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapan aynı zamanda iş imkânlarının odlukça fazla olduğu bir yapıdadır. İstanbul merkezi nüfusunun gittikçe Avcılar ilçesinden Beylikdüzü ilçesine doğru kayması Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi sahibinden satılık daireler ile ilgili taleplerin özellikle 2005 yılından sonra oldukça artmasına neden olmuş, ilçe oldukça fazla göç almaya başlamıştır. 2005 yılına kadar bölgede 3+1 140 m2 dairelerin dahi kiraları İstanbul ortalamasının %40-50 altında seyrederken, son dönemde daire kiralarının yavaş yavaş İstanbul ortalamasına geldiği de görülmektedir. Emlakjet her türlü kiralık daire arayışlarında ilgili dairenin tüm detaylarını müşterilerine aktararak en iyi seçimleri yapmaları için elinden gelen gayreti de göstermektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Beylikdüzü’nün en merkezi mahallesi olarak kabul edilir. Metrobüs durağı nedeniyle ulaşımın oldukça kolay olduğu mahallede ortaöğretim, lise ve özel üniversiteleri ile eğitime önem verilen bir mahalledir. Genellikle memur ve beyaz yakalı kesimin tercih ettiği Cumhuriyet Mahallesi’nde hayat oldukça sakin ve güvenlidir. 

 • AVM’lere,
 • Sosyal mekanlara,
 • Kamu hizmeti veren binalara,
 • Ulaşım bölgelerine,
 • Temel ihtiyaçları karşılayan dükkan ve iş merkezlerine

Olan yakınlığı ile mahallenin dışına çıkılmasına gerek duyulmayan bu mahallede ev satın almak için metrekareye ortalama 1.921 TL, ev kiralamak için metrekareye ortalama 12,8 TL ödemeniz gereklidir. Kira açısından Beylikdüzü’nün en pahalı mahallesi olarak bilinen Cumhuriyet Mahallesi’nin sahip olduğu tüm artılar, bu kira bedellerini sakinlerinin kabul etmesine yol açmıştır. Gerek ikamet etmek gerekse kiraya vermek amacıyla konut satın almanın mantıklı bir yatırım aracı olduğu ilçede hesaplı ve avantajlı daireler satın almanın en kestirme yolu Emlakjet’ten geçmektedir. Satın almak istediğiniz dairenin hayallerinizi süsleyen, önemli merkezlere yakın ve hesaplı olmasını istiyorsanız sadece Emlakjet tarafından sizlere sunulacak fırsatlarla dolu ilanlarımıza göz gezdirerek Cumhuriyet dairesinde en hesaplı daire satın almanın yolunu keşfedebilirsiniz.

Emlakçıdan veya Sahibinden Seçenekleri ile Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire İmkanları

Emlakçıdn veya sahibinden Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi satılık daire seçenekleri ile ilgili de oldukça değerli ilanları oldukça fazla detayla birlikte müşterilerine ulaştıran sitemiz, ilanların tamamında kullandığı yalın ve anlaşılır dille oldukça fazla bir kesime ulaşmayı başarmaktadır. Bunun sonucunda yüzlerce ilan arasından en doğru seçimi yapmak oldukça kolaylaşırken, Emlakjet müşterileri her açıdan en doğru seçimi yaptıklarına emin olarak işlemlerini sonuçlandırmış olacaklardır. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi en yeni ilanlar için de bizi takip etmeye devam edin. 

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Cumhuriyet Mahallesinde satılık konut arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Cumhuriyet Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Cumhuriyet Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Cumhuriyet Mahallesi’nin etrafında Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi semtler bulunmaktadır. 

Cumhuriyet Mahallesinin sınırları içerisinde Beylikdüzü Yaşam Vadisi bulunmaktadır. Medicana International İstanbul, mahallenin hemen bitişiğinde bulunmaktadır. Bu durum, bölge içerisinde konut arayan kişiler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Mahalledeki evler genel olarak siteler halinde toplanmış bir haldedir. Mahallede bulunan Kuğulu Park, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkıda bulunmaktadır. Mahalle içerisinde aynı zamanda pek çok sayıda eğitim kurumu da bulunmaktadır. Doktor Ayla Savaş Ortaokulu ve Beylikdüzü Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, bu eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beylikdüzü satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Cumhuriyet Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi, E5 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 • Beylikdüzü – Zincirlikuyu: 34BZ numaralı metrobüs hattı,
 • Tepekent – Yenibosna Metro: 401T numaralı otobüs hattı.

Cumhuriyet Mahallesinin içerisinde ya da etrafında bulunan otobüs duraklarının bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

 • Talatpaşa Sokak Durağı,
 • Bizimkent Durağı,
 • Dolunay Sitesi Durağı.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Cumhuriyet Mahallesinde toplam 22.428 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 110 metrekaredir. Ortalama bir Cumhuriyet satılık ev 183.590 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beylikdüzü sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Beylikdüzü Marmara Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.