Emlakjet

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
İstasyon Mahallesicancel
Gebzecancel
Kocaelicancel

İstasyon Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için İstasyon Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.  İstasyon Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

İstasyon Mahallesi; Kocaeli’nin Gebze ilçesine bağlı olan 40 mahalleden biridir. Güncel nüfus bilgilerine göre İstasyon Mahallesi’nde 17.241 kişi yaşamaktadır. Mahalle Kocaeli il merkezine yaklaşık 59 km, Gebze ilçe merkezine ise yaklaşık 8 km uzaklıktadır.

 

İstasyon Mahallesi Ulaşım Olanakları

İstasyon Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. İstasyon Mahallesi ulaşımı Gebze’ye gelen hatlarla sağlanmaktadır. İstasyon Mahallesi’ne Marmaray, minibüs ve otobüs aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstasyon Mahallesi’ne ulaşabileceğiniz bazı otobüs hatları şu şekildedir:

 • 200: Kartal Peronları

 • 250G: Gebze Otogar 250G Hattı

 • 310: Di̇li̇skelesi̇-Di̇lovası-Gebze-Darıca

 • 315: Tavşancıl-Di̇lovası-Gebze-Darıca

 • 400MR: İzmit Otogar-Marmaray-Darıca

 • 402: Kent Önü-GTÜ -Di̇lovası-Deri̇nce-İzmi̇t-Otogar

 • 405: Özgünkent 1

 • 406: İnönü-Sırasöğütler

 • 407: İstasyon-Fati̇h Devlet Hast.-Mustafa Paşa Cami̇-Ki̇razpınar

 • 410: Ki̇razpınar-Gebze-Darıca-Bayramoğlu

 • 411: Eskihisar-İstasyon-Fati̇h D.H.-Mustafa Paşa Cami̇-Ki̇razpınar

 • 415: KBB-Gebze Grj-M. Si̇nan-M. Paşa-Farabi̇ Hast.-İstasyon-Dudayev

 • 416: Arapçeşme-Gebze Beledi̇ye-M. Paşa-Fati̇h Devlet Hast.-Eskihisar

 • 417: İstasyon-Fati̇h Dh-S. Orhan-M. Paşa-İnönü-Yeni̇kent

 • 435: KBB Gebze Garaj-Di̇lovası-Körfez-İzmi̇t-Umuttepe

 • 500: Hereke-Di̇lovası-Gebze-Yeni̇ Mahalle-Darıca

 • 550: Özgünkent-Şekerpınar-Kuştep-Yeni̇ Mahalle-İstasyon-Darıca

 • 565: SGK-Mutlukent-Ç. Kent-Yeni̇ Mah.-Ani̇bal-Tübi̇tak-Barış Mah.

 • 570: KBB Otobüs Garajı

 • 700: Gölcük Otogar

 

İstasyon Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. İstasyon Mahallesi’nde “Cumhuriyet İlkokulu”, “Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu”, “Gebze Kocatepe İmam Hatip Ortaokulu” ve “Gebze Kocatepe Ortaokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim isteyenler Gebze’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Gebze’de bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

 • Atatürk İlkokulu

 • Balçık İlkokulu

 • Balçık Ortaokulu

 • Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 • Denizli İlkokulu

 • Denizli Ortaokulu

 • Dumlupınar İmam Hatip Ortaokulu

 • Fatih İmam Hatip Ortaokulu

 • Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi

 • Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi

 • Gebze Anadolu Lisesi

 • Gebze Anaokulu

 • Gebze Anibal Anadolu Lisesi

 • İl Genel Meclisi Ortaokulu

 • İlyasbey Ortaokulu

 • Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi

 • Mutlukent İlkokulu

 • Yücel Boru Fen Lisesi

 • Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Kocaeli Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 308.990 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 2.809 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kocaeli Gebze İstasyon Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü yaklaşık olarak 110 metrekaredir. Kocaeli’nin il geneli yerleşimine bakıldığında yerleşim ve sanayileşmenin oldukça yoğun olduğu görülüyor. Kent içerisinde yerleşim yoğunluklu olarak çok katlı yapılarda bulunmaktadır. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Gebze İstasyon Mahallesi sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire & Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Ev İlan Arama Rehberi

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Bölge ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire 3+1

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire 2+1

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire 1+1

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Gebze İstasyon Mahallesi Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gebze İstasyon Mahallesi satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Gebze Satılık Daire
Adem Yavuz Mahallesi Satılık DaireAhatlı Köyü Satılık DaireAhatlı Mahallesi Satılık DaireAkfırat Satılık DaireArapçeşme Mahallesi Satılık DaireBalçık Köyü Satılık DaireBalçık Mahallesi Satılık DaireBarış Mahallesi Satılık DaireBarış SB Mahallesi Satılık DaireBeylikbağı Mahallesi Satılık DaireCumaköy Mahallesi Satılık DaireCuma Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇayırova Satılık DaireDenizli Köyü Satılık DaireDenizli Mahallesi Satılık DaireDuraklı Köyü Satılık DaireDuraklı Mahallesi Satılık DaireElbizli Köyü Satılık DaireElbizli Mahallesi Satılık DaireEskihisar Köyü Satılık DaireEskihisar Mahallesi Satılık DaireGaziler Mahallesi Satılık DaireGebze Dilovası OSB Mahallesi Satılık DaireGebze OSB Mahallesi Satılık DaireGebze Satılık DaireGüzeller Mahallesi Satılık DaireHacıhalil Mahallesi Satılık DaireHatipler Köyü Satılık DaireHatipler Mahallesi Satılık DaireHürriyet Mahallesi Satılık Daireİnönü Gebze Güzeller OSB Mahallesi Satılık Daireİnönü Gebze Plastikçiler OSB Mahallesi Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİstasyon Mahallesi Satılık DaireKadıllı Köyü Satılık DaireKadıllı Mahallesi Satılık DaireKargalı Köyü Satılık DaireKargalı Mahallesi Satılık DaireKirazpınar Mahallesi Satılık DaireKöşklü Çeşme Mahallesi Satılık DaireMevlana Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireMollafenari Mahallesi Satılık DaireMollafeneri Köyü Satılık DaireMuallimköy Mahallesi Satılık DaireMuallim Köyü Satılık DaireMudarlı Köyü Satılık DaireMudarlı Mahallesi Satılık DaireMustafapaşa Mahallesi Satılık DaireMutlukent Satılık DaireOsman Yılmaz Mahallesi Satılık DaireOvacık Köyü Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePelitli Köyü Satılık DairePelitli Mahallesi Satılık DaireSultan Orhan Mahallesi Satılık DaireŞekerpınar Satılık DaireTatlıkuyu Mahallesi Satılık DaireTavşanlı Köyü Satılık DaireTavşanlı Mahallesi Satılık DaireTepemanayır Köyü Satılık DaireTepemanayır Mahallesi Satılık DaireUlus Mahallesi Satılık DaireYağcılar Köyü Satılık DaireYağcılar Mahallesi Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYenikent Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.