Emlakjet

Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi Satılık Daire

araması için 19 ilan bulundu
search
Köşklü Çeşme Mahallesicancel
Gebzecancel
Kocaelicancel

Köşklü Çeşme Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Köşklü Çeşme'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Köşklü Çeşme satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire

 

Köşklü Çeşme satılık daire arayanlar için, Köşklü Çeşme, Kocaeli’nin Gebze ilçesine bağlı bir mahalledir. Sınırları;  kuzeyden Gebze’nin Hürriyet Mahallesi, batıdan Gebze’nin Beylikbağı Mahallesi, güneyden Gebze’nin İstasyon Mahallesi, doğudan Gebze’nin Osman Yılmaz Mahallesi ile çevrilmiştir. Köşklü Çeşme Mahallesi’nin nüfusu, en son TUİK nüfus bilgilerine göre toplam 27.830 nüfustan meydana gelir.

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Köşklü Çeşme'de yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Köşklü Çeşme satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Köşklü Çeşme satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Köşklü Çeşme'de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Köşklü Çeşme satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Köşklü Çeşme satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Köşklü Çeşme ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Köşklü Çeşme'de dilediğiniz kriterlere en uygun Köşklü Çeşme 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Köşklü Çeşme 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Köşklü Çeşme 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire 1+1

 

Köşklü Çeşme'de bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Köşklü Çeşme 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Köşklü Çeşme yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Köşklü Çeşme sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Köşklü Çeşme Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Köşklü Çeşme'de en uygun ve en yaşanabilir Köşklü Çeşme satılık daireler için ulaşım; ilçeler arası; belediye halk otobüsü, minibüs ve taksi ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Gebze Satılık Daire
Adem Yavuz Mahallesi Satılık DaireAhatlı Köyü Satılık DaireAhatlı Mahallesi Satılık DaireAkfırat Satılık DaireArapçeşme Mahallesi Satılık DaireBalçık Köyü Satılık DaireBalçık Mahallesi Satılık DaireBarış Mahallesi Satılık DaireBarış SB Mahallesi Satılık DaireBeylikbağı Mahallesi Satılık DaireCumaköy Mahallesi Satılık DaireCuma Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇayırova Satılık DaireDenizli Köyü Satılık DaireDenizli Mahallesi Satılık DaireDuraklı Köyü Satılık DaireDuraklı Mahallesi Satılık DaireElbizli Köyü Satılık DaireElbizli Mahallesi Satılık DaireEskihisar Köyü Satılık DaireEskihisar Mahallesi Satılık DaireGaziler Mahallesi Satılık DaireGebze Dilovası OSB Mahallesi Satılık DaireGebze OSB Mahallesi Satılık DaireGebze Satılık DaireGüzeller Mahallesi Satılık DaireHacıhalil Mahallesi Satılık DaireHatipler Köyü Satılık DaireHatipler Mahallesi Satılık DaireHürriyet Mahallesi Satılık Daireİnönü Gebze Güzeller OSB Mahallesi Satılık Daireİnönü Gebze Plastikçiler OSB Mahallesi Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİstasyon Mahallesi Satılık DaireKadıllı Köyü Satılık DaireKadıllı Mahallesi Satılık DaireKargalı Köyü Satılık DaireKargalı Mahallesi Satılık DaireKirazpınar Mahallesi Satılık DaireKöşklü Çeşme Mahallesi Satılık DaireMevlana Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireMollafenari Mahallesi Satılık DaireMollafeneri Köyü Satılık DaireMuallimköy Mahallesi Satılık DaireMuallim Köyü Satılık DaireMudarlı Köyü Satılık DaireMudarlı Mahallesi Satılık DaireMustafapaşa Mahallesi Satılık DaireMutlukent Satılık DaireOsman Yılmaz Mahallesi Satılık DaireOvacık Köyü Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePelitli Köyü Satılık DairePelitli Mahallesi Satılık DaireSultan Orhan Mahallesi Satılık DaireŞekerpınar Satılık DaireTatlıkuyu Mahallesi Satılık DaireTavşanlı Köyü Satılık DaireTavşanlı Mahallesi Satılık DaireTepemanayır Köyü Satılık DaireTepemanayır Mahallesi Satılık DaireUlus Mahallesi Satılık DaireYağcılar Köyü Satılık DaireYağcılar Mahallesi Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYenikent Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.