/static/img/logo.svg
search
Kartaltepe Mahallesicancel

Bakırköy Kartaltepe Mahallesi Satılık Ev

araması için 96 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kartaltepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kartaltepe Mahallesi satılık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Kartaltepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlara Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe Mahallesi’nin toplam nüfusu 37.419’dur. Mahalle nüfusunun 17 bin 286’sını erkek, 20 bin 133’ünü kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kartaltepe Mahallesi satılık konut arayan kişilerin mahalle içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 8 adet cadde ve 85 adet sokak bulunmaktadır. Mahalleden konut arayan kişiler mahallenin ulaşım imkanları hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs, metro ve minibüs hattı kullanılmaktadır. Kartaltepe Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanılabileceği ulaşım araçları:

 • 72T Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 76İ Numaralı Otobüs Hattı, 
 • 94 Numaralı Otobüs Hattı, 
 • BN1 Numaralı Otobüs Hattı,
 • M1A Numaralı Metro Hattı ve
 • Taksim-Bakırköy Minibüs Hattı’dır.

Kartaltepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Eğitim Bilgileri

Mahalleden konut arayışında olan çocuklu aileler yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin eğitim imkanları bakımından oldukça donanımlı olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bakırköy Kartaltepe Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle içerisinde 14 adet eğitim kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu eğitim kurumları:

 • 50. Yıl İlköğretim Okulu: Kartaltepe Mah. General Şükrü Kanatlı Cad. No3 Bakırköy İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0212 571 04 03 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Anadolu Kız Meslek Lisesi ve Kız Meslek Lisesi: Kartaltepe, Teyyareci Hayrettin Sokak No:4, 34145 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 571 72 90 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi: Kartaltepe, Terakki Çıkmazı No:11, 34145 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler edinmek için (0212) 543 85 07 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Doğdu Çocuk Yuvası: Kartaltepe, Terrakki Caddesi, Ulabatlı Sok., 34144 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 571 78 99 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu: Kartaltepe, Agah Efendi Sokak No:1, 34144 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 571 38 44 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Kartaltepe İlköğretim Okulu: Kartaltepe Mah., General Şükrü Kanatlı Cad. No:3, 34145 Bakırköy/İstanbul. Eğitim kurumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için (0212) 571 04 03 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Mustafa Necati İlköğretim Okulu: Kartaltepe, Yeni Caddesi, 34145 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 572 19 14 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Bakırköy Kartaltepe uygun fiyatlı evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

2020 Ocak TÜİK Konut Satış Verileri A...

2020 Ocak TÜİK Konut Satış Verileri A...

14 Şubat 2020

Bina Yüksekliklerine Sınırlama Geliyo...

Bina Yüksekliklerine Sınırlama Geliyo...

14 Şubat 2020

Değerli Konut Vergisi’nde Değişiklik ...

Değerli Konut Vergisi’nde Değişiklik ...

13 Şubat 2020

Kredi İle Ev Alacaklar Nelere Dikkat ...

Kredi İle Ev Alacaklar Nelere Dikkat ...

12 Şubat 2020

Bakırköy Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.