Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Göztepe Mahallesi Kiralık Daire

araması için 17 ilan bulundu
search
Göztepe Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Göztepe Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Göztepe Mahallesi kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut kiralarını öğrenebilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Göztepe Mahallesi kiralık konut tercihinde bulunmak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. Göztepe Mahallesi kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Füruzan Sadıkoğlu Ortaokulu: Göztepe, Orhangazi Caddesi, Selvi Sok. No:3, 34214 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 445 22 02 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mahmutbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Göztepe Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No:29, 34214 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 445 34 75 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Doğa Okulları Batışehir Kampüsü: Göztepe Mahallesi, İstoç Oto Center Yanı No:10 Bağcılar, 34200 İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 639 90 70 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Aşık Şenlik Ortaokulu: Göztepe, 34214 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • Şehit Ramazan Sarıkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi: Göztepe, 2335. No, Pınar Sokak, 34214 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.

Göztepe Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Bilgisi

Mahalleden konut arayışında olan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Bağcılar Göztepe Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında yer alan sağlık kurumlarının bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Bağcılar 26 No’lu Aile Sağlık Merkezi: Göztepe, Leylak Sokak, Pk:34214, 34696 Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 447 35 25 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Göztepe Aile Sağlığı Merkezi: Göztepe, Maslak Cad. & Karanfil Sok. Reşit Bey Apartmanı, D:26/B, 34214 Kadıköy/Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 445 22 91 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Denti Delil Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Göztepe, Zambak Sokak, 34214 Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0555 104 30 34 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini İstanbul ilinin Bağcılar ilçesine bağlı Göztepe Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Bağcılar Göztepe Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.