Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Kiralık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Sancaktepe Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Sancaktepe Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Bölge Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mahallesi kiralık daire arayışında olan okuyucularımız için daire kiralamadan önce aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için bu yazıyı hazırladık. Sancaktepe, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Bağcılar Merkez; batısında Yavuz selim; doğusunda Çınar; kuzeyinde ise Fevzi Çakmak mahalleleri bulunmaktadır.

Sancaktepe Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölgenin Kurumları

  • Özel Beyaz Gül Anaokulu, 2-6 yaş aralığında ki çocuklara eğitim vermektedir. Uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanı gibi alanlar mevcuttur. Dil olanakları olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Çocukların zihinsel gelişimine destek olması açısından satranç ve değerler eğitimi verilmektedir. Jimnastik ve bale dersi ile çocukların fiziksel Satranç kulübünde çocukların zekâ gelişimlerine katkı sağlanır. Sancaktepe Mah. 1.sok. No:3 Bağcilar-İstanbul Tel: 0212 963 20 72.
  • Özel Doğan Çocuk Evi, 2-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Sınıflar yaş gruplarına göre oluşturulmuş ve 15 kişi ile sınıflar sınırlı tutulmuştur. Okul tam gün eğitim vermektedir. Tam gün hizmet saatleri ise 07:00-19:00 saatleri arasıdır. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanı gibi alanlar mevcuttur.Okul çocukların yabancı dil eğitimi için İngilizce tercih edilmiştir.Çocukların sanatsal olarak da gelişim gösterebilmesi için birçok farklı etkinlik düzenlenmektedir. Verilen tiyatro eğitimi ile çocukların sanatsal olarak gelişiminin yanında kendilerini ifade edebilme yetilerini de geliştirmektedir. Sancaktepe Mah. 899. Sok. No:9/a Bağcilar.
  • Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu, Sancaktepe Mahallesi 3/8 Sokak No 31 Bağcılar/İstanbul.
  • Sancaktepe İlkokulu, Sancaktepe Mah. 3/8 B Sok.
  • Bağcılar Belediyesi Kültür Merkezi Karşısı Bağcılar/ İstanbul.
  • Yeni iklim Hastanesi, Sancaktepe, 12. Sok. No:5, 34200 Bağcılar/İstanbul.
  • Atılım Alışveriş Merkezi, Sancaktepe, Çarşı Cad. No:22, 34200 Bağcılar/İstanbul.
  • İstanbul Bağcılar Halk Eğitim Merkezi, Sancaktepe, 913. Sok. No:15, 34200 Bağcılar/İstanbul Tel: 0212 461 33 25.
  • Bağcılar Belediyesi Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi, Sancaktepe, Çağlayan Cad. No:3, 34200 Bağcılar/İstanbul.
  • Tabya Özlem Market, Sancaktepe, Fatih Cad. 135/A, 34200 Bağcılar/İstanbul.

Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz Sancaktepe Mahallesi kiralık evler ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 100 metrekare olarak karşımız çıkar. Sancaktepe Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.123 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 11 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 25 yıldır.

Yukarıda yer alan verilerin bölge genelindeki kiralık dairelerin ortalamaları olduğunu unutmamalısınız. Siz de bütçenizi hazırladıysanız ilanlara EmlakJet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kriterlere uyan emlakçıdan ya da sahibinden kiralık ev Sancaktepe Mahallesi ilanlarını ve daha fazlasını listeleme sayfalarımızdan inceleyebilir ve size ne uygun olanı seçebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.