Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Yavuz Selim Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Yavuz Selim Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yavuz Selim Mahallesi kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut kira piyasası hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Bilgisi

İstanbul ilinin önemli ilçelerinden biri olan Bağcılar ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Yavuz Selim Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için mahallenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. Mahalle eğitim imkanları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı mahallenin eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. Yavuz Selim Mahallesi kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • İstanbul Bağcılar Yavuz Selim İlkokulu: Yavuz Selim, 1001 Sokak, 34203 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 634 33 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Bağcılar Hedef Çocuk Anaokulu: Yavuz Selim Mahallesi, 999. No:5/A, 34203 Bağcılar. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 434 02 01 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Bağcılar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi: Yavuz Selim, 2. Sokak, No:3, 34203 Bağcılar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 462 15 08 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi kiralık daire arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında birçok sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı Yavuz Selim Aile Sağlığı Merkezi: Yavuz Selim, 1/3. Sokak, No:1, 34203 Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 461 03 73 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Bağcilar Avrupagöz Tıp Merkezi: Yavuz Selim, 423. Sokak, No:26, 34203 Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0850 520 0000 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Bağcılar Diş - İstanbul Uzman Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Yavuz Selim, Birlik Caddesi, No:15, 34203 Bağcılar/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 634 34 01 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Bağcılar ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.