Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Esenler Kazım Karabekir Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
Kazım Karabekir Mahallesicancel
Esenlercancel
İstanbulcancel

Kazım Karabekir Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Kazım Karabekir Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Kazım Karabekir Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Kazım Karabekir Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Kazım Karabekir Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Kazım Karabekir Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Esenler ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Kazım Karabekir Mahallesi’nin etrafında Başakşehir, Sultangazi ve Bağcılar gibi semtler mevcuttur.  

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler mevcuttur. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Bunlara ek olarak Kazım Karabekir Mahallesinde pek çok sayıda eğitim kurumu vardır. Bu eğitim kurumlarının arasında Esenler Kazım Karabekir İlkokulu ve Esenler Cumhuriyet İlkokulu yer almaktadır. Mahallede bulunan Esenler Bölge Parkı, bölgenin daha yeşil bir yer olmasına katkıda bulunmaktadır. Esenler Sondurak Cami, mahallede bulunan dinî mekânlardan bir tanesidir

Kazım Karabekir Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Esenler Kazım Karabekir kiralık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Kazım Karabekir Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Kazım Karabekir Mahallesi, 0-3 kodlu karayoluna yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı – Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Güneşli – Mecidiyeköy: 97M numaralı otobüs hattı,
  • Esenler Giyimkent / Turgutreis – Bakırköy: 98G numaralı otobüs hattı,
  • Topkapı – Karabayır Mahallesi: minibüs hattı.

Kazım Karabekir Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Kazım Karabekir Mahallesinde toplam 36.222 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 95 metrekaredir. Ortalama bir Kazım Karabekir kiralık ev 1.049 Türk Lirasıdır.

İstanbul Esenler Kazım Karabekir sahibinden kiralık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.