/static/img/logo.svg
search
Acıbadem Mahallesicancel

Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire

araması için 20 ilan bulundu

Acıbadem Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Modern hayat ve mahalle kültürünün birleştiği Acıbadem kiralık daire seçeneklerine olan ilginin yoğun olmasının nedenleri arasındadır. Acıbadem’de yaşamınızı sürdürmenizin nedenlerinden en önemlisi ise Marmara denizinin uzandığı sahili, nezih oluşu ve çevresindeki sakinlik ve huzur veren ortamdır. Acıbadem kiralık daire ve satılık evleri ile İstanbul’da en fazla tercih edilen bölgeler arasında bulunur. Anadolu yakasında bulunan ve iki belediyenin kucak açtığı tek semt olma özelliğine sahip olan Acıbadem sakinlerinin günlük hayatlarında önemli olan ulaşım, Acıbadem’den aşağıdaki araçlar sayesinde kolayca sağlanmaktadır.

 

  • Metrobüs
  • Otobüs
  • Metro
  • Minibüs

 

Acıbadem Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahallenin Genel Özellikleri

Acıbadem mahallesinde yaklaşık 25 bin kişi ikamet etmekte olup her geçen gün bu bölgede yaşamak isteyen kişilerin sayısı artmaktadır. Sağladığı nezih ve huzurlu yaşam alanlarıyla, İstanbul’un en çok tercih edilen mahallerinden biridir. İstanbul Anadolu Yakası’ndan bulunan en merkezi mahallerinden biri olma sahip olan Acıbadem, kıymetli bir emlak piyasasına sahiptir. Acıbadem kiralık daire seçenekleri ile sizde burada kendinize bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

 

Acıbadem mahallesi 1.860.000 metrekare yüz ölçümüne sahiptir. Küçük Çamlıca’nın güneybatısında yer alan mahalle, 1986 yılından iki ayrı mahalleye bölünmüş ve günümüzdeki halini almıştır. E5 karayoluna yakın oluşu, ulaşım anlamında tüm imkanları sunmasını sağlamaktadır. Acıbadem mahallesi ev sahipliği yaptığı; İbrahim Ağa Camii, Ayrılık Çeşmesi, Abdülaziz Av Köşkü, Faik Paşa Camii gibi tarih kokan güzellikleriyle de dikkat çekmektedir.

 

Acıbadem Kiralık Daire Seçenekleri

İstanbul’un yaşam sürdürmek için güvenle tercih edilebilecek semti olan Acıbadem sahibinden kiralık daire ilanlarını Emlakjet uygulamasından inceleyerek karar veren kişiler kendilerine yaşanası bir semtin kapılarını açmış olurlar. Emlakjet uygulamasının sizlerle güncel olarak paylaştığı ilanlarda çeşitli alternatifleri görebilecek ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

 

Sahip olmak istendiğiniz dairede aradığınız özellikleri filtreleyerek ilanlar arasında kaybolmadan amacınıza ulaşırsınız. Sahibinden kiralık ilanlarından seçeceğiniz dairelerde birebir dairenin sahibi ile görüşerek dairenizi kiralama şansına sahip olursunuz. Yola çıktığı günden bugüne kadar giderek artan ziyaretçi sayısı ile milyonlara ulaşmayı başaran Emlakjet uygulaması sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için her geçen gün gelişen yenilikçi anlayışı ile hizmetlerine devam ediyor. Yorulmadan ve ilanlar arasında sıkışmadan ulaşabileceğiniz ilanlar için filtreleme özelliğinden yararlanabilir ve seçimlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirirsiniz.

 

Acıbadem Kiralık Daire Fiyatları

Acıbadem kiralık konut ilanlarını görerek karar veren kişiler güzel insanların yaşadığı nezih bir semtte yaşam alanına kavuşurlar. Sitemizde yer alan ilanlarda görebileceğiniz daireler çeşitli alternatifler ve özelliklere sahip olarak farklı arayışta olan geniş kitlelere hitap etmektedir. Herkesin bütçesine uygun kiralık daire seçenekleri listeleme sayfalarımızda yer almaktadır. Emlakjet ayrıcalığı ile emlakçıdan veya sahibinden Acıbadem kiralık daire ilanlarından yola çıkarak değişik zevk ve bütçeye uygun seçeneklerden faydalanmak mümkün olur. Acıbadem'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 20 TL, satılık evlerin ortalama 5800 TL'dir.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlak Haberleri
İMSAD 2019 Nisan Verileri Açıklandı

İMSAD 2019 Nisan Verileri Açıklandı

16 Haziran 2019

Elite Concept Projesinde Babalar Günü...

Elite Concept Projesinde Babalar Günü...

15 Haziran 2019

İmar Barışı Başvuru İşlemleri İçin So...

İmar Barışı Başvuru İşlemleri İçin So...

14 Haziran 2019

Sinpaş Gökorman Projesinde Satışlar D...

Sinpaş Gökorman Projesinde Satışlar D...

13 Haziran 2019

İstanbul’dan Ege Bölgesi’ne Göç Rakam...

İstanbul’dan Ege Bölgesi’ne Göç Rakam...

12 Haziran 2019

Kadıköy Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.