Emlakjet

Kadıköy Caferağa Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
Caferağa Mahallesicancel
Kadıköycancel
İstanbulcancel

Caferağa Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Caferağa Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Caferağa Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Caferağa Mahallesi’nin nüfusu toplam 23.347 kişidir. Nüfusun 10.036'sı erkek, 12.311'i kadındır.

 

Caferağa Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Kadıköy, İstanbul ilinin bir ilçesidir. Kadıköy, İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerinden biridir. Kocaeli yarımadasının güneybatısında yer alır. güneyden Marmara Denizi ile çevrelenmiştir. kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir, doğusunda Maltepe yer alır. Oldukça uzun bir sahil şeridine sahiptir. sahil uzunluğu yaklaşık olarak 21 kilometredir. Kıyı şeridine paralel olarak uzanan yerleşim yerleri ana ulaşım güzergahını da belirlemiştir. Marmara Üniversitesi Göztepe yerleşkesi ilçede bulunmaktadır. Caferağa Mahallesi İstanbul ilinin Kadıköy ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli merkezlerden bazıları: Bağdat Caddesi, Haydarpaşa Garı ve İskelesi, Moda Sahili, Yoğurtçu Parkı, Fenerbahçe Parkı, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, Caddebostan Sahili ve Bahariye Caddesidir. 

 

Caferağa Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Caferağa Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İstanbul'un bazı ana ulaşım yolları ilçeden geçmektedir. D-100 karayolu bunlardan biridir. Karayolu ile ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım araçları Marmaray ve metrobüstür. Marmaray ile ulaşımda Ayrılık Çeşmesi ve Söğütlüçeşme duraklarından ilçeye ulaşım sağlanabilirken Metrobüs ile ulaşımda daha çok Söğütlüçeşme durağı tercih edilir. Kadıköy iskeleden gerçekleştirilen Vapur seferleri ile denizyolu ulaşım gerçekleştirilir. Ayrıca ilçeye ulaşımda M4 metro hattı da kullanılabilir. İlçede ulaşım sağlayabileceğiniz başlıca otobüs hatları; 3A Kadıköy - Ünalan Mahallesi, 9K Taşdelen - Kadıköy, 12A Kadıköy - Üsküdar, 14E Kazım Karabekir - Kadıköy, 14ES Esenşehir - Kadıköy, 15F Beykoz - Kadıköy, 16 Pendik - Kadıköy, 19ES Esenşehir - Kadıköy ve E-11 Sabiha Gökçen Havalimanı - Kadıköy. 

 

Caferağa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Caferağa Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Caferağa Mahallesi’nde bulunan okullar;

 • Bahariye Ortaokulu

 • Hayriye-Kemal Kusun Özel Eğitim Anaokulu

 • İ.Ü. Devlet Konservatuarı Müzik ve Bale Ortaokulu

 • İ.Ü. Devlet Konservatuarı Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi

 • İstanbul Kadıköy Lisesi

 • Kadıköy Anadolu Lisesi

 • Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Moda İlkokulu

 • Muhsin Adil Binal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Nihat Işık İlkokulu

 • Hayriye-Kemal Kusun Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe

 • Hayriye-Kemal Kusun Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe

 

Caferağa Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 120 metrekare olarak karşımıza çıkar. İstanbul Caferağa Mahallesi kiralık daire fiyatları 18.000 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 150 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 32 yıldır. Siz de İstanbul Caferağa Mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. EmlakJet kiralık evler ile ev arayanları buluşturuyor. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ev ilanlarına sitemizden bakmalısınız. Caferağa Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Kadıköy Kiralık Daire
19 Mayıs Mahallesi Kiralık DaireAcıbadem Kiralık DaireAcıbadem Mahallesi Kiralık DaireAyrılıkçeşme Kiralık DaireAyşekadın Kiralık DaireBahariye Kiralık DaireBostancı Kiralık DaireBostancı Mahallesi Kiralık DaireCaddebostan Kiralık DaireCaddebostan Mahallesi Kiralık DaireCaferağa Mahallesi Kiralık DaireÇemenzar Kiralık DaireÇiftehavuzlar Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEğitim Mahallesi Kiralık DaireErenköy Kiralık DaireErenköy Mahallesi Kiralık DaireEthemefendi Kiralık DaireFenerbahçe Kiralık DaireFenerbahçe Mahallesi Kiralık DaireFeneryolu Kiralık DaireFeneryolu Mahallesi Kiralık DaireFikirtepe Kiralık DaireFikirtepe Mahallesi Kiralık DaireGöztepe Kiralık DaireGöztepe Mahallesi Kiralık DaireHasanpaşa Kiralık DaireHasanpaşa Mahallesi Kiralık DaireHaydarpaşa Kiralık DaireKalamış Kiralık DaireKazasker Kiralık DaireKızıltoprak Kiralık DaireKoşuyolu Kiralık DaireKoşuyolu Mahallesi Kiralık DaireKozyatağı Kiralık DaireKozyatağı Mahallesi Kiralık DaireKuyubaşı Kiralık DaireMerdivenköy Kiralık DaireMerdivenköy Mahallesi Kiralık DaireModa Kiralık DaireOsmanağa Mahallesi Kiralık DaireRasimpaşa Mahallesi Kiralık DaireSahrayıcedit Kiralık DaireSahrayı Cedit Mahallesi Kiralık DaireSelamiçeşme Kiralık DaireSöğütlüçeşme Kiralık DaireSuadiye Kiralık DaireSuadiye Mahallesi Kiralık DaireŞaşkınbakkal Kiralık DaireŞenesenevler Kiralık DaireÜsküdar Kiralık DaireYeldeğirmeni Kiralık DaireZiverbey Kiralık DaireZühtüpaşa Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.