Emlakjet

İstanbul Kadıköy Kiralık Daire

araması için 229 ilan bulundu
search
Kadıköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kiralık Daire İstanbul Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde semti olan Kadıköy hem iş hem de yaşam alanı olarak öne çıkar. Kadıköy kiralık daire seçenekleriyle ailelerden öğrencilere kadar geniş bir kitleye hitap eden bir yerdir. Bulunduğu semte göre belirlenen kira fiyatlarını dikkate alarak size uygun bir daire bulabilirsiniz. Öğrenciler ya da bekarlar için Kadıköy 1+1 daire seçenekleri uygunken ailelerin favorisi 2+1 daireler olur. Geniş ailelerde herkese yaşam alanı sunan 3+1 kiralık daire alternatifleri tercih edilir. 

Eşyalı/eşyasız daireleri kendi durumunuzu göz önünde bulundurarak inceleyebilirsiniz. Sahibinden kiralık daire Kadıköy ilçesinde ikâmet etmek isteyenlerin en çok rağbet ettiği seçenektir. Bu sayede kira veya depozito konusunda daire sahibinizle görüşerek anlaşmaya varabilirsiniz. Maltepe, Ataşehir ve Üsküdar kiralık daire arayışında iseniz bu çevreye yakın olması sebebiyle Kadıköy ilçesini de lokasyonunuza dâhil edebilirsiniz. 

Kadıköy Kiralık Daire 

Kadıköy; alışveriş merkezleri, yeme içme, gece hayatı, sinema, tiyatro ve kültür sanat hayatının göz bebeği olarak ilgi görür. Kadıköy sahibinden kiralık daire alternatifleri bölgenin geneline yayılmıştır. Öğrencilerin ve bekarların tercihi Caferağa, Bahariye, Rasimpaşa ve Hasanpaşa eşyalı sahibinden kiralık daire seçenekleri olur. Aynı zamanda Kadıköy 1+1 eşyalı kiralık daire sahibinden seçenekleri bavulunu alıp yerleşmek isteyenlerin favorisidir. 

Çocuklu aileler deniz kıyısında bulunan yürüme alanları, parklar ve sosyal tesisler sebebiyle Moda Kadıköy kiralık daire alternatiflerini ya da kentsel dönüşüm bölgesinde yeni sitelerin bulunduğu Fikirtepe, Göztepe ve Koşuyolu’nu tercih edebilirler. Bostanlı, Fenerbahçe, Kalamış, Suadiye, Caddebostan kiralık daireleri Kadıköy’ün zengin bölgeleri arasında sayılabilir. Kadıköy sahibinden kiralık daireler oda sayısı ve bulunduğu bölgeye göre değerlendirilebilir. Merdivenköy, Haydarpaşa, Kuyubaşı Kadıköy uygun kiralık semtler arasında sayılabilir.

Kadıköy Kiralık Daire Fiyatları

Kadıköy kiralık daire fiyatları farklı kriterlere göre belirlenir. Dairenin bulunduğu lokasyon, oda sayısı, kentsel dönüşüm durumu, özellikleri, olanaklar ve ulaşım kolaylığı bunlardan birkaçıdır. Denize yakın semtlerde fiyat artarken içeride kalan bölgelerde fiyat daha uygundur. Kadıköy ilçesi pek çok üniversite, hastane, öğrenim kurumları, müze ve stadyumun da bulunduğu bir bölgededir. Bu durum dairelerin fiyatlarına etki eder. Kadıköy kiralık daire ilanları iş yerinizin bulunduğu yere göre de inceleyebileceğiniz seçeneklerden oluşur. Belirli bir süre seyahat amaçlı konaklama yapmak istediğinizde 1+1 kiralık daire Kadıköy bölgesinde rahat bir yaşam alanı sunar. 

Merkezde oturduğunuzda yeme içmeden alışverişe kadar tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz yerler yürüme mesafesindedir. Kadıköy eşyalı kiralık daire, eşyasızlara göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Yalnız yaşayacaksanız eşya satın almak yerine bu tip alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Kadıköy kiralık daire 2+1 sahibinden tutulduğunda bütçenizi sarsmaz. Bölge semtleriyle herkesin tercih edebileceği özelliklere sahiptir. Bu nedenle Kadıköy emlak alternatifleri konaklama yapacak kişilerin beklentilerine göre sıralanabilir. 

Kadıköy Kiralık Daire Bakanlara Ulaşım Rehberi

Kadıköy merkez kiralık daireleri tercih edenler Avrupa yakasına geçmek için deniz yolu ya da kara yolunu kullanma seçeneğine sahip olur. Kadıköy’den Beşiktaş, Eminönü, Adalar ve denize kıyısı olan diğer ilçelere vapurlarla seyahat edebilirsiniz. Şehirde ulaşımı hızlandıran metroyu kullanarak Bostancı, Maltepe, Kartal ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar yolculuk yapma olanağınız mevcuttur. Ayrıca Anadolu Yakası’nın merkezî olan Kadıköy, otobüs ve minibüslerle ulaşımı kolaylaştırır. İlçeler arasında seyahat etmeyi pratik hâle getiren dolmuş ve otobüs alternatiflerine Kadıköy sahilindeki duraklardan binebilirsiniz. 

Kadıköy uygun fiyatlı kiralık daireler ilçenin iç kısımlarında kalsa da ulaşım kolaylığı sayesinde zorluk çekmezsiniz. İki yaka arasında en çok kullanılan araç olan metrobüsü tercih ettiğinizde metroyla Ayrılıkçeşme durağına kadar gidip aktarma yaparak metrobüsle Avrupa Yakası’na kısa sürede geçebilirsiniz. Kendi aracınızla seyahat etmek istediğinizde Avrasya Tüneli’yle Boğaz`ı denizin altından tüp geçitle geçebilirsiniz. İş sebebiyle her gün iki yaka arasında gidip gelmeniz gerekiyorsa Acıbadem kiralık daire seçenekleri ulaşım konusunda avantaj sağlar. Bunlara ek olarak Haydarpaşa Garı sayesinde ülke içinde pek çok şehre trenle seyahat etme olanağınız da vardır. 

Kadıköy Daire Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadıköy kiralık daire seçenekleri konaklama yapmak isteyen kişilerin beklentilerine göre değerlendirilebilir. Şehrin sakin ve huzurlu yaşam bölgelerinde ikâmet etmek isteyenlerin en çok talep gösterdikleri ilçe Kadıköy’dür. Bölgede daire kiralarken ya da satın alırken dikkat edilmesi gerekenler ise şöyledir:

  • Çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek için parklarıyla ilgi gören Göztepe kiralık daireleri inceleyebilirsiniz. Kadıköy site içinde kiralık daire alternatifleri, lüks ile konforu bir arada sunan havuzlu, spor salonlu ve sosyal tesisli olanaklarıyla yaşam standardınızı yükseltmenize yardımcı olur. 

  • Deniz görmeden yaşayamıyorsanız Kalamış, Bostancı, Moda semtlerinde yer alan dairelere göz atabilirsiniz.

  • Önceliğiniz ulaşım ise her yere yürüyerek ulaşım sağlamak için Kadıköy merkezdeki daire ilanlarını inceleyebilirsiniz. 

  • Eşya masrafı yapmak istemiyorsanız Kadıköy 1+1, 2+1, 3+1 eşyalı kiralık daire seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

  • Hayal ettiğiniz daireyi seçmeden önce bütçe ve isteklerinizi düşünebilirsiniz. İş yerinizin bulunduğu lokasyonları da dikkate alarak daire arayışına girmenizin faydası olur. Böylece belirli kriterleri işaretleyerek aramanızı daraltabilir ve kısa sürede istediğiniz daireye kavuşabilirsiniz. 

  • Kadıköy kiralık daire sahibinden olursa fiyat konusunda taleplerinizi yüz yüze yaparak anlaşma şansı yakalayabilirsiniz. 

  • Kadıköy kiralık daire ilanlarını çocuklarınızın okulunun ya da kendi okulunuzun konumuna göre uygun semtler arasından belirlediğinizde yaşamınızı daha kolay bir hâle getirebilirsiniz.

Emlakjet ayrıcalıklarıyla Kadıköy ve civarında bulunan tüm semtlerdeki kiralık daire ilanlarını bir arada inceleyerek sizin için en uygun olanı hemen bulabilirsiniz. Emlakjet sayfasındaki daire seçenekleriyle hem bütçenizi hem de isteklerinizi ön planda tutarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Kadıköy Kiralık Daire
19 Mayıs Mahallesi Kiralık DaireAcıbadem Kiralık DaireAcıbadem Mahallesi Kiralık DaireAyrılıkçeşme Kiralık DaireAyşekadın Kiralık DaireBahariye Kiralık DaireBostancı Kiralık DaireBostancı Mahallesi Kiralık DaireCaddebostan Kiralık DaireCaddebostan Mahallesi Kiralık DaireCaferağa Mahallesi Kiralık DaireÇemenzar Kiralık DaireÇiftehavuzlar Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEğitim Mahallesi Kiralık DaireErenköy Kiralık DaireErenköy Mahallesi Kiralık DaireEthemefendi Kiralık DaireFenerbahçe Kiralık DaireFenerbahçe Mahallesi Kiralık DaireFeneryolu Kiralık DaireFeneryolu Mahallesi Kiralık DaireFikirtepe Kiralık DaireFikirtepe Mahallesi Kiralık DaireGöztepe Kiralık DaireGöztepe Mahallesi Kiralık DaireHasanpaşa Kiralık DaireHasanpaşa Mahallesi Kiralık DaireHaydarpaşa Kiralık DaireKalamış Kiralık DaireKazasker Kiralık DaireKızıltoprak Kiralık DaireKoşuyolu Kiralık DaireKoşuyolu Mahallesi Kiralık DaireKozyatağı Kiralık DaireKozyatağı Mahallesi Kiralık DaireKuyubaşı Kiralık DaireMerdivenköy Kiralık DaireMerdivenköy Mahallesi Kiralık DaireModa Kiralık DaireOsmanağa Mahallesi Kiralık DaireRasimpaşa Mahallesi Kiralık DaireSahrayıcedit Kiralık DaireSahrayı Cedit Mahallesi Kiralık DaireSelamiçeşme Kiralık DaireSöğütlüçeşme Kiralık DaireSuadiye Kiralık DaireSuadiye Mahallesi Kiralık DaireŞaşkınbakkal Kiralık DaireŞenesenevler Kiralık DaireÜsküdar Kiralık DaireYeldeğirmeni Kiralık DaireZiverbey Kiralık DaireZühtüpaşa Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.