/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kozyatağı Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

İstanbul Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Kozyatağı Kiralık Daire

Kozyatağı kiralık daire seçenekleri İstanbul’un diğer semtleriyle kıyaslandığında oldukça pahalı bir seçimdir. Bu durumun sebepleri arasında aşağıda sıraladığımız gibi sebeplere bağlı olarak Kozyatağı İstanbul Anadolu Yakası’nda oldukça lüks bir tercihtir.

 • Kozyatağı’nın İstanbul’un en gelişmiş ilçelerinden Kadıköy sınırlarında yer alan zengin bir muhit olması,

 • Plaza sayısı ve iş merkezleriyle beyaz yaka iş sektörünün burada bulunması sebebiyle emlak yatırım alanlarında tercih edilmesi,

 • Yeşil alan, sosyal imkanlar ve özellikle bahçeli güvenlikli site yerleşmeleriyle sakin bir yaşam alanı sunması.

Emlakjet sunmuş olduğu her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle hayalini kurduğunuz Kozyatağı satılık ev ve kiralık konuta ulaşmanız için geniş ilan portföyünü sizlerle buluşturmakta ve hiçbir yerde bulamayacağınız en güncel ilanlar arasından beğendiğiniz seçimleri yapmanız için çalışmalarını sürdürmektedir.

Emlakjet’le Sahibinden Kozyatağı Kiralık Daire İlanları

Kozyatağı kiralık daire seçeneklerinden en uygun fiyatlarla yararlanmak için sahibinden ilanlar bütçenize iyi gelecektir. Emlakjet’i evlerini satmak ya da kiralamak isteyen ev sahipleri de kullanmakta ve ücretsiz ilan vererek web sitemiz üzerinden milyonlarca kişiye hitap etmektedir. Sizlerde ihtiyacınız olan evi sahibinden ilan seçeneklerimizle değerlendirerek emlakçı komisyonundan kurtulabilir ve bu sayede bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca ev sahipleriyle iletişime geçerek aradığınız konutlara pazarlık yapma imkanına Emlakjet güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Emlakjet teknolojik alt yapısını her geçen gün yenilemekte ve kolay kullanım sunan yeni özelliklerle emlak sektöründe işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Evimin değeri özelliğini kullanarak sitemiz üzerinden evinize ait adres bilgilerini ve evinizin özelliklerini girerek evinizin piyasa değerini öğrenebilir. Bu sayede yaşayacağınız kafa karışıklıklarının ve hatalı fiyat belirlemenin önüne Emlakjet güvencesiyle geçebilirsiniz. Sizlerde evinizin değerini öğrenmek veya Kozyatağı Vitrin Sitesi 4+1 kiralık seçeneklerine göz atmak için Emlakjet’i ziyaret edin, hayalini kurduğunuz en güzel konutlara sahip olma imkanını Emlakjet ayrıcalığı ile yakalayın.

Kozyatağı Kiralık Daire Seçeneklerini Emlakjet’le Karşılaştır

Emlakjet ile yapacağınız emlak arama ilanlarında pek çok kolaylık sizlerin en iyi ilanlara ulaşmanız için tasarlanmıştır. Kadıköy kiralık daire seçeneklerinden arzu ettiğiniz iki ya da daha fazla daireyi Emlakjet’le karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırmalar sonucunda size hem bütçe olarak hem de özellik olarak en uygun daireyi bu bulabilir ve ileride karşılaşacağınız hatalı seçimlerin önüne böylece geçebilirsiniz.

İster Kozyatağı kiralık daire seçeneklerinde olsun isterseniz de Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden aradığınız kiralık ve satılık konut tercihlerinizde olsun Emlakjet size en iyi hizmeti vermek için çaba harcamaktadır. Bu kapsamda kurumsal emlak ofisleri ve sahibinden ilanlar arasından dilediğiniz emlak seçeneklerini karşılaştırarak size uygun daireye aracısız bir şekilde Emlakjet güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kozyatağı Kiralık Daire İlanlarıyla Hayalinize Kavuşun

“Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet” sloganıyla size hizmet etmek için çıktığımız bu uzun yolculukta arzu ettiğiniz konuta kavuşmanız için tüm il ve ilçelerden kapsamlı ilanları sizlerle buluşturuyoruz. Yalnızca Kozyatağı kiralık daire seçimlerinizde değil diğer tüm emlak arama işlemlerinizde de yanınızdayız. Emlakjet basit kullanım sunan ara yüzü ile aşağıdaki gibi pek çok kolaylığı bir arada kullanıcılara sağlamaktadır.

 • Arama filtreleme ve dilediğiniz aramaları kaydetme,

 • Son aramayı görüntüle seçeneği ile geçmiş ilan aramalarınıza ulaşma,

 • Akıllı kullanım sunan özelliği ile aradığınız ilanlara benzer öneriler verme.

Sizler de Emlakjet web sitemizi ziyaret ederek Kozyatağı 19 Mayıs Mahallesi kiralık daireler şeklinde mahalle ve semt adı girerek filtrelenmiş aramalar gerçekleştirebilir yukarıda sayılan tüm özelliklerimizden faydalanarak hayalini kurduğunuz konuta çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Kozyatağı Kiralık Daire En Kapsamlı İlanlar Emlakjet’te Sizlerle!

Emlakjet 500.000’den fazla ilanı kurulduğu günden bu yana sizlerle buluşturmuş ve web sitesi üzerinden 2018 yılında 20 milyondan fazla emlak arama ilanı yapılmasıyla emlak seri ilan sektörünün en önde gelen uygulamalarından olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Milyonlarca kişiye ulaşan Emlakjet teknolojik alt yapılarla geliştirilmiş basit ara yüzü sayesinde ilanlara aşağıdaki gibi birçok şekilde ulaşma ve ilan sahipleriyle iletişime geçme olanağı sağlamaktadır.

 • Ayrıntılı

 • Kapsamlı

 • Kolay

 • Hızlı

Bunun yanında hiçbir yerde bulamayacağınız ilanlara yine web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir ve geniş ilan yelpazemizden ihtiyacınıza Kozyatağı uygun satılık ev ya da kiralık konutları seçebilirsiniz. Ayrıca her saat güncellenen seri ilan alt yapımız ile yeni ilanları beklemeden zorunda kalmadan sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilir ve Kozyatağı kiralık daire özelinde tüm Türkiye’nin il ve ilçelerinden hayalini kurduğunuz daireye Emlakjet güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Güncel Mahalle Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Kozyatağı Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Kadıköy ilçesinin mahallerinden biri olan Kozyatağı Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kozyatağı Mahallesi, 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 37.184 nüfusla Kadıköy’ün en kalabalık nüfuslu mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bu mahallemiz kuzeyden D-100 Karayolu, kuzeybatıdan Sahrayıcedit, batıdan Erenköy, güneyden Suadiye, doğudan ise Bostancı Mahalleleri ile sınırlanmıştır.

Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Kadıköy ilçesinin Kozyatağı Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz belli resmi devlet kurumları, özel kurumlar, eğitim ve sağlık kurumları;

Resmi Devlet Kurumları;

 • Kozyatağı Mahallesi Muhtarlığı, Kozyatağı Mahallesi, Sarıkaya Sokak, No:1/1 Kadıköy/İstanbul, (0216) 362 48 05.

Özel ve Devlet Eğitim Kurumları;

 • Özel Atacan Eğitim Kurumları Anaokulu, Özel Özikizler Çocuk Yuvası, Özel Neşeli Ayaklar Anaokulu, Özel İlk Gelişim Anaokulu ve Özel Melek Yuvası Anaokulu’dur.
 • Özel Atacan Eğitim Kurumları İlkokulu, Cemal Diker İlkokulu, 30 Ağustos İlkokulu, Hakkı Değer İlkokulu ve Kozyatağı Şükran Karabelli İlkokulu’dur.
 • Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu, Hakkı Değer Ortaokulu ve İlhami Ertem Ortaokulu’dur.
 • Özel Atacan Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi, Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Fen Lisesi ve Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Anadolu Lisesi’dir.

Özel ve Devlet Sağlık Kurumları;

 • Kozyatağı Aile Sağlığı Merkezi, Kozyatağı Mahallesi, Şakacı Sokak, No:3, (0216) 384 54 47,
 • Kadıköy 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Kozyatağı Mahallesi, Kaptan Arif Sokak, No:70/5, (0216) 445 32 15,
 • Kozyatağı Medipol Hastanesi, Kozyatağı Mahallesi, Harem Yolu Üzeri E-5, Kadıköy/İstanbul, (0216) 544 66 66.

Kadıköy Kozyatağı Mahallesi kiralık dubleks daire arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden; İETT Toplu Taşıma Hatları, Taksi ve Minibüs aracılığı ile olup demiryolu hattı üzerinden ise Kozyatağı Metro İstasyon Durağı aracılığı ile ulaşım sağlanır.

Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Kadıköy ilçesinin Kozyatağı Mahallesi’nden ev kiralamak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek kiralamak istediğiniz evlerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 17 TL olan alanı 125 metrekareye sahip bir evi 2.175 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz. Yani; 

 • 68 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 1.994 TL civarında,
 • 90 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 1.731 TL civarında,
 • 135 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi 2.109 TL civarında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Kozyatağı Mahallesi bölgesinin fiyatları; yukarıda da bahsettiğimiz gibi dairenin konumuna, binanın yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, hastaneye ve devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebiliyor. İsterseniz bu evleri dilediğiniz özelliklere uyduğu takdirde eşyalı ve eşyasız şekilde de bulabileceğiniz gibi bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle de kiralayabilmeniz mümkün. Eğer Kadıköy ilçesinin Kozyatağı Mahallesi’nde kiralık dükkan, arsa veya daire tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Kadıköy Kozyatağı Mahallesi kiralık daire 1+1 yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

İstanbul Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • İstanbul Kadıköy Merdivenköy Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Kadıköy Sahrayı Cedit Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Kadıköy Suadiye Mahallesi Kiralık Ev
 • İstanbul Kadıköy Kiralık Ev
 • İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.