Emlakjet

İzmir Çeşme Kiralık Daire

araması için 129 ilan bulundu
search
Çeşmecancel
İzmircancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İzmir Çeşme Kiralık Daire & Kiralık Ev İlan Arama Rehberi

Emlakjet güvencesiyle Çeşme'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Çeşme kiralık ev arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

İzmir Çeşme Kiralık Ev 

Çeşme kiralık ev arayanlar için Çeşme, İzmir’in bir ilçesidir. Sınırları; kuzeyden batıdan ve güneyden Ege Denizi, doğudan ise Urla ilçesi ile çevrilmiştir. Çeşme, tarihteki on iki İyon kolonisinden birisidir. Pausanias’a göre, Erythrai (Ildırı), Giritliler tarafından kurulmuştur. Tarihi geçmişte topraklarında; Giritliler, Tiranlar, Lidyalılar, Persliler, Selçuklular ve Osmanlılar gibi büyük devletlere ev sahipliği yapmıştır. Çeşme’de görmeniz gereken bazı tarihi ve doğal güzellliklerin başında; Hacı Memiş Ağa Camii, Çeşme Kalesi, Erythrai Antik Kenti, Çeşme Arkeoloji Müzesi ve Germiyan Köyü gelir. 25 mahalleden meydana gelen bu şehrimiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 48.924 nüfustan meydana gelmektedir.

İzmir Çeşme Kiralık Ev İlanları ve Fiyatları

Emlakjet ekibi olarak Çeşme’de yaşamak isteyenler için Çeşme’ye dair öncelikle şunu belirtmek istersek Çeşme kiralık ev fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle evin bulunduğu çevreye, evin yaşına, evin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Çeşme'de bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çeşme kiralık ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel kiralık ev ilanlarını takip edebilirsiniz.

Gün geçtikçe artan kira fiyatları karşısında kiralamada ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Çeşme’de iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Çeşme kiralık ev ilanları için Emlakjet’in en güncel Çeşme kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

İzmir Çeşme Kiralık Ev 3+1

Öğrenci, memur veya çalışan olup Çeşme ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Çeşme’de günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Çeşme 3+1 kiralık ev seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Çeşme 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

İzmir Çeşme Kiralık Ev 2+1

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Çeşme 2+1 kiralık ev seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

İzmir Çeşme Kiralık Ev 1+1

Çeşme’de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Çeşme 1+1 kiralık ev ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

İzmir Çeşme Kiralık Eşyalı Ev 

Çeşme’de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Çeşme eşyalı kiralık ev seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

İzmir Çeşme Kiralık Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşme yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çeşme sahibinden kiralık ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İzmir Çeşme Kiralık Ev Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Çeşme’de en uygun ve en yaşanabilir Çeşme kiralık evler için ulaşım ilçeler arası; ESHOT Otobüs Hattı, metro , minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.