Emlakjet

Kırklareli Lüleburgaz Kiralık Daire

araması için 34 ilan bulundu
search
Lüleburgazcancel
Kırklarelicancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kırklareli Lüleburgaz Kiralık Daire 

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli Lüleburgaz, Doğu Trakya’nın en büyük 5. ilçesidir. Gelişmekte olan Lüleburgaz, buraya gerçekleştirilen göçlerin artmasına neden olur. Bölgedeki iş, eğitim ve sosyal yaşam fırsatlarına erişmek için onlarca Lüleburgaz sahibinden kiralık daire seçeneği incelenebilir. Öğrenciler ve aileler, farklı metrekareye sahip daireler arasında değerlendirme yaparak ihtiyaçlarına cevap veren bir yaşam alanına taşınabilirler. Lüleburgaz kiralık daire 2+1 sahibinden ilanlarıyla bahçeli, müstakil, apartman ve site dairelerine göz atabilirsiniz. Geniş aileler daha güvenlikli bir alanda yaşam kurmak için apartman dairelerini tercih edebilir. Lüleburgaz 1+1 eşyalı kiralık daire sahibinden çeşitleri ise öğrencilere hitap eden uygun fiyatlı daireler arasında bulunur. Bu bağlamda Kırklareli Üniversitesine yakın bir bölgede 1+1 daireleri inceleyerek bütçeniz için ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. İş, eğitim ve ulaşım açısından avantajlı konumda yer alan Lüleburgaz kiralık daire alternatifleri için ilanlar arasında karşılaştırma yapabilir, kendinizin ve ailenizin beklentilerini karşılayan daireleri görüntüleyebilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Kiralık Daire Seçenekleri

Eşyalı sahibinden kiralık daire, geçici süreliğine taşınmak isteyen her kesimden insanın başvurduğu alternatiflerden biridir. Hali hazırda eşyalı bir evde yaşayanlar, taşınma sürecini kolaylaştırmak ve eşya masraflarından tasarruf etmek için eşyalı daireleri değerlendirebilir. Lüleburgaz’da kiralık daire kiralayanların bilmesi gereken diğer konu ise dairelerin metrekaresi olur. Öğrenciler, yaşam giderlerinden tasarruf etmek amacıyla küçük daireleri tercih edebilirler. 1+1 daireler bu konuda başvurulan en uygun seçeneklerdir. Üstelik daireler eşyalı olduğunda yüksek hızlı bir taşınma süreci sizleri karşılayabilir. Lüleburgaz uygun fiyatlı kiralık daireler sayesinde ulaşım imkanlarından feragat etmeye gerek kalmaz. Uygun fiyatlı bölgelere taşınarak iş ve okula giderken zaman kazanabileceğiniz otobüs ve minibüs seferlerine hızla ulaşabilirsiniz. Bu semtlerde sosyal aktivite, eğlence ve yeme-içme gibi birçok hizmete ulaşmak kolaydır. Lüleburgaz’da ailecek taşınmak isteyenler, Lüleburgaz sahibinden kiralık daireler ile farklı güvenlik avantajları elde edebilir. Müstakil evlerde kamera ve diafon gibi sistemlerle güvenli bir dairede yaşayabilirsiniz. Yeterli düzeyde ses ve ısı yalıtımı ile donatılan, dış faktörlere karşı izolasyon sunan dairelerde konforu deneyimleyebilirsiniz. Siz de kendi kriterlerinize uygun daireyi bulmak için ilanlara göz atabilir, yüksek güvenlikli daire çeşitlerinden birini kiralayabilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Kiralık Daire Fiyatları

Lüleburgaz uygun kiralık semtler, bulundukları konuma göre farklı fırsatlar sunar. Çevredeki imkanlar dahilinde fiyatlarda değişim görmek mümkündür. Merkezi konumda, ulaşım araçlarına yakın bir daire seçmek için Lüleburgaz Gündoğdu Mahallesi kiralık daire seçeneklerine bakılabilir. Burası hem uygun fiyatlı hem toplu taşıma araçlarının bulunduğu bölgeler arasında dikkat çeker. Sıkça yolculuk yapanlar, şehir içindeki aktivitelerini hızlandırmak için Güneş Mahallesi veya Lüleburgaz İstiklal Mahallesi kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirler. Yaygın olarak tek başına yaşayanların tercih ettiği 1+1 kiralık daire Lüleburgaz ilçesindeki en cazip fiyatlı daireler arasında bulunur. Metrekare düştükçe fiyatta da düşüş meydana gelir. Üniversite öğrencilerine hitap eden Sahibinden kiralık daire Lüleburgaz ilçesinde eşyalı ve eşyasız seçeneklere sahiptir. Refah seviyesi yüksek bölgelerde güvenlik, havuz, özel park ve garaj imkanları bulunduğu zaman fiyatlarda değişim söz konusu olur. Her bütçeye hitap eden Lüleburgaz eşyalı kiralık daire fırsatları inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayan bir daire kiralayabilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Kiralık Daire Bakanlara Ulaşım Rehberi

Lüleburgaz 1+1, 2+1, 3+1 eşyalı kiralık daire çeşitleri, Kırklareli’ne taşınmak isteyen kişilere birçok ulaşım avantaj sunar. Buraya gelen insanlar, sakin trafik ve kalabalık olmayan meydanlar ile kendilerini daha rahat hissederek keyifli bir yolculuk geçirebilir. İş ve okul söz konusu olduğunda ulaşım faktörü en önemli unsurlar arasında sıralanır. Ulaşımı kolaylaştırmak için dairenin de avantajlı konumda bulunması şarttır. Lüleburgaz Atatürk Mahallesi kiralık daire seçenekleri, İstasyon Caddesine olan yakınlığı sayesinde birçok imkan sunar. Bu cadde üzerinden birçok otobüs seferine ulaşarak işe ve okula zaman kaybı yaşamadan ulaşabilirsiniz. Şehirde trafik yoğunluğu az olduğu için trafiğe takılmadan her bölgeye hızla gidebilirsiniz. Lüleburgaz kiralık daire ilanları bakarken Barış ve Cumhuriyet Mahallelerine de şans verebilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Lüleburgaz kiralık daire sahibinden seçenekleriyle AVM, hastane, süpermarket ve eczane gibi temel ihtiyaçlara ulaşabilirsiniz. Bunun için cadde üzerinden daire tutabilirsiniz. Lüleburgaz kiralık daire fiyatları arasında karşılaştırma yaparak şehir içi ulaşım avantajı vadeden cazip daireleri kiralayabilirsiniz.

Kırklareli Lüleburgaz Daire Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lüleburgaz’da kendiniz için uygun bir daire seçimi yapmak için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekebilir. Yeni daireniz için araştırma yaparken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Lüleburgaz emlak çeşitlerine göz atarken bütçe belirlemek ilk adım olmalıdır. Ardından ihtiyacınıza uygun mahallelerin listesini çıkarabilir, filtreleme yaparak aradığınız dairelere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  • Ailelerin dikkat etmesi gereken ilk unsurlardan biri eğitim kurumlarına yakın olan dairelere yönelmektir. Böylelikle çocuğunuzu hızla okula götürerek ulaşım süresini epey azaltabilirsiniz.

  • Temel ihtiyaçlar için market, manav ve kasap gibi işletmeler kolay ulaşılabilir olmalıdır. Böylelikle ihtiyaç durumunda uzak noktalara ulaşmanıza gerek kalmaz. Lüleburgaz merkez kiralık daire çeşitleriyle bu tür ihtiyaçları hızla giderebilirsiniz.
  • Kariyer fırsatlarına değinilecek olursa, sanayi bölgelerinde yer alan fabrika ve işletmeler; yeni göç eden kişilere iş deneyimi kazandırabilir. Siz de iş merkezlerine yakın mahallelerde daire sahibi olarak kariyer hedefi oluşturabilirsiniz.
  • Lüleburgaz site içinde kiralık daire güvenliğe önem veren herkes için uygundur. Görüntülü ve sesli diafon, şifreli kapı ve alarm gibi avantajlar; kendinizi ve ailenizi güvende tutmak için gereklidir.
  • Binanın yaşı da kararınızı etkileyebilecek etkenlerden biridir. Afet riskine karşı önlemlerle donatılmış, yeni binalardan birini tercih ederek depreme karşı dayanıklı dairede oturabilirsiniz.
  • Mahalle hakkında araştırma yapmak, çevredeki işletmeleri ve binadaki komşuları tanımak önemlidir. Böylelikle bölgenin şartlarının size uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Lüleburgaz kiralık daire seçenekleri ve fiyatlarına erişmek için Emlakjet’te araştırma yapabilir, güvenilir daire seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Lüleburgaz Kiralık Daire
8 Kasım Mahallesi Kiralık DaireAhmetbey Bld. (Dere Mahallesi) Kiralık DaireAhmetbey Bld. (Gündoğu Mahallesi) Kiralık DaireAhmetbey Bld. (Karşıyaka Mahallesi) Kiralık DaireAkçaköy Köyü Kiralık DaireAlacaoğlu Köyü Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireAyvalı Köyü Kiralık DaireBarış Mahallesi Kiralık DaireBüyükkarıştıran Bld. (Fatih Mahallesi) Kiralık DaireBüyükkarıştıran Bld. (Küçükkarıştıran Mahallesi) Kiralık DaireBüyükkarıştıran Bld. (Yeni Mahallesi) Kiralık DaireBüyükkarıştıran Bld. (Yıldırım Mahallesi) Kiralık DaireCelaliye Köyü Kiralık DaireCeylanköy Köyü Kiralık DaireCumhuriyet Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇengelli Köyü Kiralık DaireÇeşmekolu Köyü Kiralık DaireÇiftlikköy Köyü Kiralık DaireDavutlu Köyü Kiralık DaireDere Mahallesi Kiralık DaireDurak Mahallesi Kiralık DaireDüğüncübaşı Köyü Kiralık DaireEmirali Köyü Kiralık DaireErtuğrul Köyü Kiralık DaireEskibedir Köyü Kiralık DaireEskitaşlı Köyü Kiralık DaireEvrensekiz Bld. (Fatih Mahallesi) Kiralık DaireEvrensekiz Bld. (Gündoğu Mahallesi) Kiralık DaireEvrensekiz Bld. (Kırcaali Mahallesi) Kiralık DaireGençlik Mahallesi Kiralık DaireGündoğu Mahallesi Kiralık DaireGüneş Mahallesi Kiralık DaireHamitabat Köyü (Köydışı Mahallesi) Kiralık DaireHamitabat Köyü Kiralık DaireHamzabey Köyü Kiralık DaireHürriyet Kiralık DaireHürriyet Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKaraağaç Köyü Kiralık DaireKaramusul Köyü Kiralık DaireKayabeyli Köyü Kiralık DaireKırıkköy Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Kiralık DaireKırıkköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Kiralık DaireKocasinan Mahallesi Kiralık DaireKurtuluş Mahallesi Kiralık DaireMüsellim Köyü Kiralık DaireOklalı Köyü Kiralık DaireOvacık Köyü Kiralık DaireÖzerler Mahallesi Kiralık DaireSakızköy Köyü (Hürriyet Mahallesi) Kiralık DaireSakızköy Köyü (Merkez Mahallesi) Kiralık DaireSarıcaali Köyü Kiralık DaireSarımsaklı Mahallesi Kiralık DaireSevgi Mahallesi Kiralık DaireSeyitler Köyü Kiralık DaireSiteler Mahallesi Kiralık DaireTatarköy Köyü Kiralık DaireTurgutbey Köyü Kiralık DaireUmurca Köyü Kiralık DaireYenibedir Köyü Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireYenitaşlı Köyü Kiralık DaireYıldırım Mahallesi Kiralık DaireYıldız Mahallesi Kiralık DaireYılmaz Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.