Emlakjet

Karasu Yalı Mahallesi Kiralık Daire

araması için 21 ilan bulundu
search
Yalı Mahallesicancel
Karasucancel
Sakaryacancel

Yalı Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Yalı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Yalı Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Sakarya Karasu Yalı Mahallesi’nin nüfusu toplam 15.686 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si ise kadındır.

Yalı Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Yalı Mahallesi Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı olan 40 mahalleden biridir. Yalı Mahallesi; Karasu ilçe merkezine yaklaşık 4 km, Sakarya il merkezine ise yaklaşık 56 km uzaklıktadır.

Yalı Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Yalı Mahallesi kiralık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Sakarya şehri hem kara hem de demiryolu ile ulaşım seçeneği sunan şehirlerden biridir. Karasu’ya gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir.

Sakarya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Yalı Mahallesi ulaşımı Karasu’ya gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Karasu’ya otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yalı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Yalı Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Yalı Mahallesi’nde 8 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Karasu’da bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Karasu’da 121 okul bulunmaktadır. Yalı Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

·       Gazi İlkokulu

·       Gazi Ortaokulu

·       Karasu Anaokulu

·       Karasu Atatürk Anadolu Lisesi

·       Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu

·       Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu

·       Yalı İlkokulu

·       Yalı Ortaokulu

Karasu Yalı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Sakarya Karasu Yalı Mahallesi kiralık daire fiyatları ortalama aylık 2.125 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan kiralık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 25 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sakarya Karasu Yalı Mahallesi kiralık dairelerin ortalama büyüklüğü 85 metrekaredir. Sakarya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Sakarya Karasu Yalı Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.