Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Etimesgut Etiler Mahallesi Satılık Daire

araması için 12 ilan bulundu
search
Etiler Mahallesicancel
Etimesgutcancel
Ankaracancel

Etiler Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Daire arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki daireye ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için  Etiler Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.  Etiler Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara iline bağlı Etimesgut İlçesinin  Etiler mahallesinin nüfusu 2022 yıl ortası itibariyle toplam 8.804 kişi olarak hesaplanmıştır. 

Etiler Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Etimesgut  Etiler Mahallesi, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde Ankara iline bağlı Etimesgut ilçesinin bir mahallesidir. Pelitçik mahallesinin bağlı olduğu Etimesgut ilçesi, şehir merkezine 20 km uzaklıktadır. Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir. Bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir. Mahallenin bağlı bulunduğu Etimesgut'unin ortalama deniz seviyesine göre yükseltisi 1,100 metre ve yüzölçümü yaklaşık olarak 150 kilometrekaredir. 

Etiler Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Etimesgut  Etiler Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Etimesgut'un, il merkezine uzaklığı yaklaşık 20 kilometredir. Ankara’dan Etimesgut'a Ankara Blv ve Türkkızılayı Cd üzerinden yaklaşık 20 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir.

Etimesgut'a ulaşmak için havayolu ulaşımını tercih edecekler için ulaşım Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı ile uzaklığı ise 53 kilometredir. 

Etimesgut merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Etimesgut merkeze ayrıca, özel araç kullanarak da ulaşım sağlanabilmektedir. 

Etiler Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Ankara Etimesgut  Etiler Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik.  Etiler Mahallesinde ve Etimesgut ilçesinde yer alan okullar ve eğitim taşımalı olarak gerçekleştirilebildiği bazı okullar şu şekildedir:

  • Şehit Erhan Ar İlkokulu

  • Abdurrahim Karakoç İlkokulu

  • Borsa İstanbul Etimesgut Süvari Ortaokulu

  • Şehit Bülent Karalı Orta Okulu

  • Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi

  • Satı Kadın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Etiler Mahallesi Satılık Daire Arayanlara İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara  Etiler Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 975.000 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 7.500 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara  Etiler mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 130 metrekaredir. Ankara'nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan  Etilersal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir.  Etiler Mahallesi sahibinden satılık ya da emlakçıdan satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.