Emlakjet

Bağcılar Hürriyet Mahallesi Satılık Daire

araması için 17 ilan bulundu
search
Hürriyet Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Hürriyet Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Hürriyet Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Hürriyet Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Hürriyet Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Hürriyet Mahallesinin etrafında Bahçelievler, Bakırköy ve Esenyurt gibi semtler bulunmaktadır. İstanbul şehrinin Avrupa kıtasında konumlanmıştır. 

Bağcılar Hürriyet mahallesi satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Hürriyet Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından 0-7 numaralı karayolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Güneşli-Beyazıt: 97 numaralı otobüs hattı,
  • Güneşli Basın Tesisleri-Yenibosna: HT12 numaralı otobüs hattı,
  • Güneşli Basın Tesisleri-Bakırköy: 98E numaralı otobüs hattı,
  • Bölge İdare Mahkemesi-Bakırköy: HT13 numaralı otobüs hattı,
  • 15 Temmuz Mahallesi-Kirazlı Metro: MK42 numaralı otobüs hattı.

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Hürriyet Mahallesi sınırları içerisinde Bağcılar Tapu Müdürlüğü bulunmaktadır. Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü mahallenin hemen yakınında yer almaktadır. Yine mahallenin çevresinde veteriner klinikleri mevcuttur. Mahallede konumlanmış olan Plevne Park, mahallenin daha yeşil bir alan olmasını sağlamaktadır. Mahalle sınırları içerisinde pek çok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumları içerisinde Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bağcılar Edip İplik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer almaktadır. 

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Hürriyet Mahallesi’nde toplam 25.170 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 110 metrekaredir. Ortalama bir Hürriyet Mahallesi satılık ev fiyatı ise 353.650 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.