Emlakjet

Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Daire

araması için 12 ilan bulundu
search
Kazım Karabekir Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Kazım Karabekir Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Kazım Karabekir Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Kazım Karabekir Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Hürriyet Mahallesi’nin bitişiğinde konuşlanmıştır. Mahalleye yakın olan semtler arasında Bakırköy, Bahçelievler ve Fatih semtleri yer almaktadır. Bağcılar ilçe merkezine yakın bir konumdadır. 

Kazım Karabekir satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Kazım Karabekir Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Batışehir-Yenibosna Metro: HT10 numaralı otobüs hattı,
  • Giyimkent/Fatih Mahallesi-Kuyumcukent: HT11 numaralı otobüs hattı.

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Kazım Karabekir Mahallesi sınırları içerisinde Medicine Hastanesi bulunmaktadır. Birden fazla eczane mevcuttur. Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat Merkezi ve Müzesi, bu mahallede bulunmaktadır. Kirazlı Mezarlığı, mahalleye yakın bir konumda konuşlanmıştır. Küçük çaptaki bakkallara ek olarak mahallede büyük zincir gıda marketleri de mevcuttur. Kazım Karabekir Mahallesinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Barbaros Anadolu Lisesi, Hızır Reis Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bulunmaktadır. 

Kazım Karabekir Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Kazım Karabekir Mahallesi’nde toplam 27.999 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 138 metrekaredir. Ortalama bir Kazım Karabekir Mahallesi satılık ev fiyatı ise 629.004 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.