Emlakjet

Beykoz Paşamandıra Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Paşamandıra Mahallesicancel
Beykozcancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Paşamandıra Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Paşamandıra Mahallesi satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paşamandıra Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Paşamandıra Mahallesi Marmara Bölgesi geçiş iklim bölgesi içerisindedir. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçmektedir. İstanbul iline 54 kilometrelik bir mesafede yer alan mahalle, Beykoz ilçesine ise 22 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Paşamandıra Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle içerisinde bir adet barajın yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Mahalleden konut arayan kişilerin en çok önemsediği konulardan biri de ulaşım imkanlarıdır. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Paşamandıra Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği otobüs hattı:

  • 137 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Paşamandıra Mahallesi Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Bilgisi

Günümüz koşullarında eğitim kurumlarına yakın evlerde yaşamak çocuk sahibi aileler için oldukça önemlidir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyacını karşılamaktadır. Mahalle halkından edinilen bilgilere göre mahalle içerisinde yer alan eğitim kurumlarının eğitim kaliteleri de oldukça yüksektir. Paşamandıra Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okul:

  • Firuz Bey İlköğretim Okulu: Paşamandıra, Değirmendere Cd. No:7, 34829 Beykoz/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermekte olup, hafta sonları kapalıdır. Daha detaylı bilgiler için (0216) 433 34 60 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Paşamandıra Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almayı düşünen kişilerin en önem verdiği konulardan biri de mahallenin sağlık imkanlarıdır. Beykoz Paşamandıra Mahallesi satılık daire arayan kişiler mahalle sınırları içerisinde herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahallede yaşayan kişiler mahalleye çok yakın konumlarda yer alan sağlık kurumlarından sağlık hizmeti alabilir. Bu sağlık kurumlarından başlıcaları:

  • T. C. Sağlık Bakanlığı Beykoz 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Göksu, Çuvalcı Sokak, 34815 Beykoz/İstanbul
  • Beykoz 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kanlıca, Sel Bastı Sokak No:1 D:1, 34810 Beykoz/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 322 98 92 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Beykoz 5 Nolu Aile Sağlık Merkezi: Çubuklu, Nazım Tur Caddesi, 34805 Beykoz/İstanbul

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Paşamandıra Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beykoz Paşamandıra uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Beykoz Satılık Daire
Acarlar Mahallesi Satılık DaireAkbaba Mahallesi Satılık DaireAlibahadır Köyü Satılık DaireAlibahadır Mahallesi Satılık DaireAnadolufeneri Köyü Satılık DaireAnadolufeneri Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Satılık DaireAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık DaireAnadolukavağı Satılık DaireBaklacı Mahallesi Satılık DaireBeykoz Satılık DaireBozhane Mahallesi Satılık DaireBozhane Satılık DaireCumhuriyet Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Satılık DaireÇavuşbaşı Satılık DaireÇekmeköy Satılık DaireÇengeldere Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Satılık DaireDereseki Köyü Satılık DaireDereseki Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireElmalı Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGöksu Satılık DaireGöllü Köyü Satılık DaireGöllü Mahallesi Satılık DaireGörele Köyü Satılık DaireGörele Mahallesi Satılık DaireGöztepe Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık Daireİncirköy Mahallesi Satılık Daireİshaklı Köyü Satılık Daireİshaklı Mahallesi Satılık DaireKanlıca Mahallesi Satılık DaireKanlıca Satılık DaireKavacık Mahallesi Satılık DaireKavacık Satılık DaireKaynarca Köyü Satılık DaireKaynarca Mahallesi Satılık DaireKılıçlı Köyü Satılık DaireKılıçlı Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Köyü Satılık DaireMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Satılık DaireÖğümce Mahallesi Satılık DaireÖrnekköy Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Satılık DairePaşamandıra Köyü Satılık DairePaşamandıra Mahallesi Satılık DairePolonezköy Mahallesi Satılık DairePolonez Köyü Satılık DairePoyrazköy Mahallesi Satılık DaireRiva Köyü Satılık DaireRiva Mahallesi Satılık DaireRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Satılık DaireTokatköy Mahallesi Satılık DaireTokatköy Satılık DaireYalıköy Mahallesi Satılık DaireYalıköy Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Mahalle Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Satılık DaireZerzavatçı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.