Emlakjet

İstanbul Beykoz Satılık Daire

araması için 93 ilan bulundu
search
Beykozcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Satılık Daire - İstanbul Beykoz

Marmara Denizi ve İstanbul Boğazı kıyısında yer alan Beykoz, şehrin en nezih ve sakin bölgelerinden biridir. Özellikle İstanbul gibi merkezi bir şehirde fakat huzurlu ve sakin bir konumda yaşamak isteyenlerdenseniz Beykoz satılık ev seçeneklerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Hisarı, Yuşa Hazretleri Tepesi ve Riva Kalesi gibi birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapan ilçede, tarihi dokulara sahip sayısız bina da bulunur. Beykoz kentsel dönüşüm kapsamına yenilenen ve yaşanabilir kılınan daireleri inceleyerek, bu tarihi dokulara yakın konumda yaşayabilirsiniz.

İBB Korusu’ndan Göksu Deresi’ne kadar birçok doğal güzelliğe de yakın konumda bulunan Beykoz satılık daire seçenekleri ile kendinize doğanın içinde huzurlu bir yaşam kurabilirsiniz. Zevkinize uygun deniz manzaralı ve daha sakin villa çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Lüks imkânlara sahip site içi seçeneklere kadar çok sayıda Beykoz satılık daire ilanları ile karşılaşabilirsiniz.

Son zamanlarda Beykoz emlak sektöründe kendini ön plana çıkarmış ilçelerden biri olduğundan farklı ilan seçenekleri sayesinde her alıcıya hitap etmeyi başarır. Modern yaşamın, doğa ve deniz ile buluştuğu alanlar dikkat çeker. Beykoz bölgesinin değerli mahalleleri arasından dilediğinizi seçerek, yeni bir yaşama adım atabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Satılık Daire Seçenekleri

Beykoz satılık daire ilanları özellikle sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Bu bağlamda en çok tercih edebileceğiniz bölgeler arasında Acarlar, Kanlıca, Soğuksu, Anadolu Hisarı ve Fatih sayılabilir. Özellikle site içinde havuzlu dairelerde konaklamak istiyorsanız, bu mahallelerdeki Beykoz’da sahibinden satılık daire seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer lüks ve ihtişamlı bir villada almak istiyorsanız da Acarlar, Riva ve Polonezköy satılık daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bu bölgelerdeki geniş bahçeli ve dubleks daireler hem aileniz hem de arkadaşlarınız ile yaşayabileceğiniz unutulmaz yerlerden birdir. Bunun yanı sıra eğer çalışıyorsanız ve daha orta standartlarda basit bir yaşam talep ediyorsanız Beykoz’un Elmalı, Yalıköy, Yeni Mahalle ve Kavacık Mahallesi satılık daire seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bu mahalleler, 3+1 ve 2+1 apartman dairesi arıyorsanız, sizin için en uygun ilanları sunar. İlçede Alman-Türk ve Beykoz olmak üzere iki farklı üniversite yer alır. Eğer üniversitede öğrenci ya da memursanız ve okula yakın eşyalı bir daire arıyorsanız da ilanlar arasında kendinize en uygun seçenekler ile karşılaşabilirsiniz. Alman-Türk Üniversitesi için Merkez, Beykoz Üniversitesi için ise Çubuklu mahallelerindeki Beykoz eşyalı satılık daire seçeneklerine göz atabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Satılık Daire Fiyatları

Beykoz satılık daire almak için pahalı bir ilçe olsa da bölgede farklı bütçelere hitap edecek seçenekler bulmak mümkündür. Fiyatların değişimi etkileyen en önemli kriter olanaklar, büyüklük ve konumdur. Örneğin; hangi mahalledeki Beykoz sahibinden satılık daireler arasında karşılaştırma yaparsanız yapın, oda sayısı fazla ve site içi havuzlu seçeneklerin fiyatı daha yüksektir.

Dolayısıyla öncelikle bütçenize uygun kriterler belirlemeniz ve Beykoz bölgesinin uygun mahalleleri arasından seçim yapmanız tavsiye edilir. Özellikle Acarlar, Anadolu Hisarı ve Kanlıca Mahallesi satılık daire ilanları boğaz manzarasına sahip, lüks imkânlarla donatılmış modern seçenekler arasındadır. Bu seçeneklerden herhangi birini satın almak isterseniz diğerlerine göre daha yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Beykoz uygun fiyatlı satılık daireler için ise daha çok Kavacık, Tokatköy, Yeni Mahalle, Çubuklu, Merkez ve Elmalı gibi bölgeleri tercih etmelisiniz. Fazla bütçeniz yoksa bu bölgelerdeki 1+1, 2+1 ya da 3+1 seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

İstanbul Beykoz Satılık Daire Bakanlara Ulaşım Rehberi

İstanbul genel olarak ulaşımı kolay bir şehirdir. Dolayısıyla isterseniz doğayla iç içe Beykoz satılık müstakil ev seçeneklerinden birini tercih edin; isterseniz de ilçenin merkezinde apartman çeşitlerinden birini alın, gelişmiş ulaşım olanakları sayesinde zorluk yaşamadan seyahat edebilirsiniz. Beykoz ilçesinde seyahat edebilmek için dolmuş ve otobüs olmak üzere iki seçeneğiniz bulunur. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri otobüslerdir. Beş farklı hatta sahip otobüsler ile deniz kenarına inebilir; okulunuza ya da işinize kısa sürede varabilirsiniz. Aynı zamanda ilçenin ünlü tarihi yapılarına da otobüs kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

15 dakikada bir sefer yapan otobüsler, 06.30 saatlerinde çalışmaya başlayarak gece 22.00 ve 00.00 saatlerine kadar ulaşım sağlar. Bunun yanı sıra dolmuş ya da taksi seçeneğini kullanarak da ulaşım sağlamanız mümkündür. Toplu taşımalar sayesinde ilçe içinde ulaşım sağlayabileceğiniz gibi ilçeler arasında da seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ilçelere ulaşım kolay olduğundan başka bir ilçede iş bulsanız bile Beykoz satılık daire sahibinden seçeneklerinden birini alabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Daire Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul’un sakin ve huzurlu ilçesi Beykoz’da yaşamak için daire satın almayı düşünenlerdenseniz karşınıza birçok farklı seçenek çıkabilir. Bunlar arasından seçim yaparken kendi konforunuz ve hayat standartlarınız için şu noktalara dikkat etmenizde yarar vardır:

  • Beykoz satılık daire fiyatları arasında karşılaştırma yaparak, kendi bütçeniz için en uygun olanını tercih etmelisiniz.

  • Beykoz satılık evlerin özellikleri sizin talepleriniz ve hayat standartlarınız ile uyuşmalıdır. Örneğin; her sabah manzaralı bir güne uyanmak için denize yakın konumdaki daireleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı spor yapmayı seviyorsanız fitness salonu olan sitelere göz atabilirsiniz.

  • Beykoz 1+1, 2+1, 3+1 satılık daire seçenekleri farklı oda sayıları ile sizlere sunulur. Bu seçenekler arasında seçim yaparken evde yaşayacak kişileri göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanı sıra eğer eşinizle birlikte yaşayacaksanız, ilerde çocuk yapmayı düşünüp düşünmediğinize bağlı olarak fazla odalı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

  • Dairenin ve bulunduğu binanın dayanıklı olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Yapının herhangi bir yerinde hasar ya da rutubet olmamalıdır.

İstanbul’un en sakin ilçesi Beykoz’da yaşamak için Emlakjet kalitesinden yararlanarak, hemen onlarca satılık daire seçeneğini inceleyebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Beykoz Satılık Daire
Acarlar Mahallesi Satılık DaireAkbaba Mahallesi Satılık DaireAlibahadır Köyü Satılık DaireAlibahadır Mahallesi Satılık DaireAnadolufeneri Köyü Satılık DaireAnadolufeneri Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Satılık DaireAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık DaireAnadolukavağı Satılık DaireBaklacı Mahallesi Satılık DaireBeykoz Satılık DaireBozhane Mahallesi Satılık DaireBozhane Satılık DaireCumhuriyet Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Satılık DaireÇavuşbaşı Satılık DaireÇekmeköy Satılık DaireÇengeldere Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Satılık DaireDereseki Köyü Satılık DaireDereseki Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireElmalı Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGöksu Satılık DaireGöllü Köyü Satılık DaireGöllü Mahallesi Satılık DaireGörele Köyü Satılık DaireGörele Mahallesi Satılık DaireGöztepe Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık Daireİncirköy Mahallesi Satılık Daireİshaklı Köyü Satılık Daireİshaklı Mahallesi Satılık DaireKanlıca Mahallesi Satılık DaireKanlıca Satılık DaireKavacık Mahallesi Satılık DaireKavacık Satılık DaireKaynarca Köyü Satılık DaireKaynarca Mahallesi Satılık DaireKılıçlı Köyü Satılık DaireKılıçlı Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Köyü Satılık DaireMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Satılık DaireÖğümce Mahallesi Satılık DaireÖrnekköy Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Satılık DairePaşamandıra Köyü Satılık DairePaşamandıra Mahallesi Satılık DairePolonezköy Mahallesi Satılık DairePolonez Köyü Satılık DairePoyrazköy Mahallesi Satılık DaireRiva Köyü Satılık DaireRiva Mahallesi Satılık DaireRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Satılık DaireTokatköy Mahallesi Satılık DaireTokatköy Satılık DaireYalıköy Mahallesi Satılık DaireYalıköy Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Mahalle Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Satılık DaireZerzavatçı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.