Emlakjet

Beykoz Tokatköy Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Tokatköy Mahallesicancel
Beykozcancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Tokatköy Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişilere Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Tokatköy Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tokatköy Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy Mahallesi bulunduğu konum itibari ile birçok doğal güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Tokatköy Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim koşulları ve ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Mahalle ulaşımında ise otobüs hatlarından faydalanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Tokatköy Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği araçlar:

  • 135G Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 15D Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 15TY Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Tokatköy Mahallesi Satılık Daire Arayan Vatandaşlara Mahalle Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Tokatköy Mahallesi’nden konut arayan kişiler mahallenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim imkanları bakımından oldukça zengin olup bölge halkının ihtiyacını karşılamaktadır. Bölgede yaşayan halktan edinilen bilgilere göre okulların eğitimi de oldukça kalitelidir. Tokatköy Mahallesi satılık konut arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercih edebileceği okullar: 

  • İstanbul-Beykoz Şehit Adil Doğan ilkokulu: Tokatköy, Sedef Çıkmazı No:29, 34825 Beykoz/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 323 88 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi: Tokatköy Mahallesi, Sultan Aziz Caddesi No:17, 34825 Beykoz/İstanbul. Hafta içi hizmet veren bu kurum akşam 5’te kapanmaktadır. Daha detaylı bilgiler için (0216) 323 23 19 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Tokatköy Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Mahalle sağlık imkanları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Beykoz Tokatköy Mahallesi satılık daire arayan kişiler araştırmaları sonucunda mahalle içerisinde bir adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumu:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı Beykoz 1 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Tokatköy, Sultan Aziz Cd. No:226, 34825 Beykoz/İstanbul. Bu kurum hafta içi sabah 8 ile akşam 4 buçuk arası hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 323 10 05 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beykoz Tokatköy Mahallesi uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Beykoz Satılık Daire
Acarlar Mahallesi Satılık DaireAkbaba Mahallesi Satılık DaireAlibahadır Köyü Satılık DaireAlibahadır Mahallesi Satılık DaireAnadolufeneri Köyü Satılık DaireAnadolufeneri Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Satılık DaireAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık DaireAnadolukavağı Satılık DaireBaklacı Mahallesi Satılık DaireBeykoz Satılık DaireBozhane Mahallesi Satılık DaireBozhane Satılık DaireCumhuriyet Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Satılık DaireÇavuşbaşı Satılık DaireÇekmeköy Satılık DaireÇengeldere Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Satılık DaireDereseki Köyü Satılık DaireDereseki Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireElmalı Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGöksu Satılık DaireGöllü Köyü Satılık DaireGöllü Mahallesi Satılık DaireGörele Köyü Satılık DaireGörele Mahallesi Satılık DaireGöztepe Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık Daireİncirköy Mahallesi Satılık Daireİshaklı Köyü Satılık Daireİshaklı Mahallesi Satılık DaireKanlıca Mahallesi Satılık DaireKanlıca Satılık DaireKavacık Mahallesi Satılık DaireKavacık Satılık DaireKaynarca Köyü Satılık DaireKaynarca Mahallesi Satılık DaireKılıçlı Köyü Satılık DaireKılıçlı Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Köyü Satılık DaireMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Satılık DaireÖğümce Mahallesi Satılık DaireÖrnekköy Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Satılık DairePaşamandıra Köyü Satılık DairePaşamandıra Mahallesi Satılık DairePolonezköy Mahallesi Satılık DairePolonez Köyü Satılık DairePoyrazköy Mahallesi Satılık DaireRiva Köyü Satılık DaireRiva Mahallesi Satılık DaireRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Satılık DaireTokatköy Mahallesi Satılık DaireTokatköy Satılık DaireYalıköy Mahallesi Satılık DaireYalıköy Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Mahalle Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Satılık DaireZerzavatçı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.