Emlakjet

Beykoz Riva Mahallesi Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu
search
Riva Mahallesicancel
Beykozcancel
İstanbulcancel

Riva Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Riva Mahallesi satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Riva Mahallesi Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Riva Mahallesi satılık daire arayan kişiler mahallenin iklim ve ulaşım koşulları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır.Riva Mahallesi satılık konut arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanıldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu otobüs hattı:

  • 137 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Riva Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Riva Mahallesi’nden konut satın almak isteyen kişiler için mahallenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkından edinilen bilgilere göre mahalle içerisinde yer alan okulların eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Riva Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Feride Alpauti İlkokulu: Riva Mahallesi Şehit Mehmet Ali Şener Caddesi, Pk:34829 Beykoz/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 319 11 83 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Riva Türkiye Futbol Federasyonu İlkokulu: Riva, Riva Mahallesi Şehit Levent, Şehit Mehmet Birben Caddesi, No2, 34829 Beykoz/İstanbul.
  • Sportoto Teşkilatı Başkanlıgı Orta Okulu: Riva, Yediveren Sokak No:13, 34829 Beykoz/İstanbul.

Riva Mahallesi Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumları Hakkında Bilgiler

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Beykoz Riva Mahallesi satılık daire arayan kişiler mahalle hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle içerisinde iki adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadırlar. Mahalle içerisinde yer alan sağlık kurumları:

  • Riva Sağlık Ocağı- Aile Sağlığı Merkezi: Riva Mahallesi Şehit Mehmet Ali Şener Caddesi Pk:34829 Beykoz/İstanbul. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 319 13 06 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Suzan Ve Abdulhakim Bilgili Aile Sağlığı Merkezi: Riva, Elmas Tabya Cd. No:31, 34829 Beykoz/İstanbul. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 319 10 54 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beykoz Riva Mahallesi uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Beykoz Satılık Daire
Acarlar Mahallesi Satılık DaireAkbaba Mahallesi Satılık DaireAlibahadır Köyü Satılık DaireAlibahadır Mahallesi Satılık DaireAnadolufeneri Köyü Satılık DaireAnadolufeneri Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Satılık DaireAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık DaireAnadolukavağı Satılık DaireBaklacı Mahallesi Satılık DaireBeykoz Satılık DaireBozhane Mahallesi Satılık DaireBozhane Satılık DaireCumhuriyet Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Satılık DaireÇavuşbaşı Satılık DaireÇekmeköy Satılık DaireÇengeldere Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Satılık DaireDereseki Köyü Satılık DaireDereseki Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireElmalı Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGöksu Satılık DaireGöllü Köyü Satılık DaireGöllü Mahallesi Satılık DaireGörele Köyü Satılık DaireGörele Mahallesi Satılık DaireGöztepe Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık Daireİncirköy Mahallesi Satılık Daireİshaklı Köyü Satılık Daireİshaklı Mahallesi Satılık DaireKanlıca Mahallesi Satılık DaireKanlıca Satılık DaireKavacık Mahallesi Satılık DaireKavacık Satılık DaireKaynarca Köyü Satılık DaireKaynarca Mahallesi Satılık DaireKılıçlı Köyü Satılık DaireKılıçlı Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Köyü Satılık DaireMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Satılık DaireÖğümce Mahallesi Satılık DaireÖrnekköy Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Satılık DairePaşamandıra Köyü Satılık DairePaşamandıra Mahallesi Satılık DairePolonezköy Mahallesi Satılık DairePolonez Köyü Satılık DairePoyrazköy Mahallesi Satılık DaireRiva Köyü Satılık DaireRiva Mahallesi Satılık DaireRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Satılık DaireTokatköy Mahallesi Satılık DaireTokatköy Satılık DaireYalıköy Mahallesi Satılık DaireYalıköy Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Mahalle Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Satılık DaireZerzavatçı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.