Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Esenyurt Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
Süleymaniye Mahallesicancel
Esenyurtcancel
İstanbulcancel

Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Süleymaniye Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Süleymaniye Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Süleymaniye Mahallesi’nin nüfusu toplam 34.517 kişidir. Nüfusun 17.775'i erkek, 16.742'si kadındır.

 

Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Esenyurt, İstanbul ilinin bir ilçesidir. 2022 nüfus verilerine göre hem İstanbul'un hem de Türkiye'nin en büyük ilçesidir. Başlangıçta Büyükçekmece ilçesinin bir semti iken 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe statüsü kazanmıştır. İlçede bir şehir parkı vardır. Esenyurt Marmara Bölgesi'nin Trakya alt bölgesinde İstanbul Metropolitan alanı içinde yer almaktadır. Doğusunda Küçükçekmece Gölü,  kuzeyinde Bahçeşehir mahallesi ve TEM Karayolu, batısında Büyükçekmece, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunur. Esenyurt'un yüzölçümü 2.770 hektardır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi bu ilçede yer alır. Süleymaniye Mahallesi İstanbul ilinin Esenyurt ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Pelit Çikolata Müzesi, Recep Tayyip Erdoğan Parkı, Esenyurt Şehitler Parkı, Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi ve Kanuni Sultan Süleyman Köprüsüdür.

 

Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Süleymaniye Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İstanbul'un yükselen değerlerinden biri olup nüfusu sürekli artan bir ilçedir. Zaman içinde ulaşım seçenekleri de çeşitlenmiştir. İstanbul'da seyahat etmek için büyük kolaylık sağlayan metrobüs hatları, Esenyurt'a da ulaşım imkanı sunmaktadır. Esenyurt'a gitmek için otobüs ve minibüs hatlarıyla doğrudan ulaşım sağlayabilir ya da metro, Marmaray, vapur ve tramvay gibi toplu taşıma seçenekleriyle aktarmalı olarak da gidebilirsiniz. Esenyurt ilçesine doğrudan ulaşabileceğiniz bir metro hattı henüz mevcut değildir. Ancak inşaat halinde olan M7 Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı beklenmektedir. Marmaray ile Esenyurt'a aktarmalı olarak gitmek isterseniz Marmaray Küçükçekmece istasyonunda inebilirsiniz. Burada indikten sonra Küçükçekmece ile Esenyurt arasında hizmet veren minibüs hatlarına aktarma yapabilirsiniz. İlçede ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatlarından bazıları; 142A, 142B, ES2, HT29, 142T, 147, HS2 ve HT29'dur.

 

Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Süleymaniye Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. İlçede bulunan bazı okullar;

  • Borsa İstanbul Anadolu Lisesi

  • Esenyurt Anadolu Lisesi

  • Ekrem İnci Ortaokulu

  • Esenkent Atatürk Ortaokulu

  • Bakyapı İlkokulu

 

Süleymaniye Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 100 metrekare olarak karşımıza çıkar. İstanbul Süleymaniye Mahallesi kiralık daire fiyatları 6.731 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 67 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 16 yıldır. Siz de İstanbul Esenyurt Süleymaniye Mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. EmlakJet kiralık evler ile ev arayanları buluşturuyor. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ev ilanlarına sitemizden bakmalısınız. Süleymaniye Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Esenyurt Kiralık Daire
Akçaburgaz Mahallesi Kiralık DaireAkevler Mahallesi Kiralık DaireAkşemseddin Mahallesi Kiralık DaireArdıçlı Mahallesi Kiralık DaireAşık Veysel Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireBağlarçeşme Mahallesi Kiralık DaireBalıkyolu Mahallesi Kiralık DaireBarbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Kiralık DaireBattalgazi Mahallesi Kiralık DaireBeylikdüzü Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇınar Mahallesi Kiralık DaireEsenkent Mahallesi Kiralık DaireEsenyurt Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGökevler Mahallesi Kiralık DaireGüzelyurt Mahallesi Kiralık DaireHaramidere Kiralık DaireHoşdere Kiralık DaireHürriyet Mahallesi Kiralık Daireİncirtepe Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKıraç Kiralık DaireKoza Mahallesi Kiralık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Kiralık DaireMehterçeşme Mahallesi Kiralık DaireMevlana Mahallesi Kiralık DaireNamık Kemal Mahallesi Kiralık DaireNecip Fazıl Kısakürek Mahallesi Kiralık DaireOrhan Gazi Mahallesi Kiralık DaireOsmangazi Mahallesi Kiralık DaireÖrnek Mahallesi Kiralık DairePınar Mahallesi Kiralık DairePiri Reis Mahallesi Kiralık DaireSaadetdere Mahallesi Kiralık DaireSelahaddin Eyyubi Mahallesi Kiralık DaireSultaniye Mahallesi Kiralık DaireSüleymaniye Mahallesi Kiralık DaireŞehitler Mahallesi Kiralık DaireTalatpaşa Mahallesi Kiralık DaireTurgut Özal Mahallesi Kiralık DaireÜçevler Mahallesi Kiralık DaireYenikent Mahallesi Kiralık DaireYeşilkent Mahallesi Kiralık DaireYunus Emre Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.