Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Pendik Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
Güzelyalı Mahallesicancel
Pendikcancel
İstanbulcancel

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Bölge Hakkında Yol Gösterici Bilgiler 

Güzelyalı Mahallesi kiralık daire ilanları arasında size en çok uyan evi ararken mahalle hakkında merak ettiklerinize bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Güzelyalı Mahallesi, İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı bir mahalledir. İlçenin doğusunda yer alır. Doğusunda İçmeler, kuzeyinde Esenyalı, batısında Kaynarca, güneyinde ise Marmara Denizi vardır. E-5 Karayolu mahallenin ortasından geçmektedir. Yakınında tren istasyonu da bulunur. Mahallede iki ilköğretim, bir tane de lise vardır. Mahallede çocuk parkı, kütüphane, sağlık ocağı, postane ve banka bulunmaktadır. İstanbul'un en büyük gemi inşa tersaneleri bu bölgededir. Uluslararası yük taşımacılığının da yapıldığı bir limanı vardır. Kuzeybatısında ise havaalanı yer alır. Pendik Karadeniz'in yağışlı iklimi ile Akdeniz'in ılıman iklimi arasında geçit teşkil eder yani klasik Marmara iklimine sahiptir. Kışın Balkan yarımadasından gelen soğuk rüzgârlar ve Karadeniz'in yağışlı havası ilçede etkisini gösterir, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yarı nemli bir iklime sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,1 derece, kışın ortalama sıcaklık 5,6 derece, yazın ortalama sıcaklık 28,6 derecedir. Hâkim rüzgârlar poyraz ve lodostur.

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Tercih Edeceklere Bölgenin Kurumları

Ev arayışlarınızda yardımcı olması adına mahallenin bazı kurumlarını sizler için araştırdık.

Güzelyalı Mahalle Muhtarlığı, Güzelyalı Mah, Anadolu Cad No:2 D:B, Posta kodu: 34903 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 392 92 23.

Şehit Selçuk Beki Ortaokulu, Güzelyalı Mah, Sevinçler Sok No:18, Posta kodu: 34903 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 392 58 29.

Güzelyalı Eczanesi, Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. No:2/A, Güzelyalı Köprüsü Üzeri, Posta kodu: 34000 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 493 89 34.

Gülizar Zeki Obdan İlkokulu, Güzelyalı Mah., Bağdat Cad. Bizim Sok. No:7, Posta kodu: 34903 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 493 12 97.

Aras Kargo Esenyalı Şubesi, Güzelyalı Mah, Yavuz Selim Cad. No: 21/A, Posta kodu: 34903 Pendik/İstanbul. Tel: 0549 776 29 40.

Pendik Belediyesi Güzelyalı Sosyal Tesisleri, Güzelyalı Mah, Sahil Blv No:72, Posta kodu: 34903 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 494 43 14.

Siz de bu bölgede yaşamak istiyorsanız Güzelyalı Mahallesi kiralık ev ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman kolayca bakabilirsiniz.

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 110 metrekare olarak karşımız çıkar. Güzelyalı Mahallesi kiralık daire fiyatları 969 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 9 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 29 yıldır.

Ev arayışınız hala devam ediyorsa size en çok uyan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan evi hemen bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden kiralık ev Güzelyalı Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire & Güzelyalı Mahallesi Kiralık Ev İlan Arama Rehberi

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Sahibinden arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Kiralık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Bölge ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Sahibinden ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve Fiyatları

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede kiralık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 3+1

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 2+1

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 kiralık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 1+1

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire Bakarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Güzelyalı Mahallesi Kiralık Daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Kiralık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Pendik Kiralık Daire
Ahmetyesevi Kiralık DaireAhmet Yesevi Mahallesi Kiralık DaireAydos Kiralık DaireBahçelievler Kiralık DaireBahçelievler Mahallesi Kiralık DaireBallıca Köyü Kiralık DaireBallıca Mahallesi Kiralık DaireBatı Mahallesi Kiralık DaireÇamçeşme Kiralık DaireÇamçeşme Mahallesi Kiralık DaireÇamlık Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇınardere Kiralık DaireÇınardere Mahallesi Kiralık DaireDoğu Mahallesi Kiralık DaireDolayoba Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEmirli Köyü Kiralık DaireEmirli Mahallesi Kiralık DaireErtuğrulgazi Kiralık DaireErtuğrul Gazi Mahallesi Kiralık DaireEsenler Mahallesi Kiralık DaireEsenyalı Kiralık DaireEsenyalı Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireGöçbeyli Köyü Kiralık DaireGöçbeyli Mahallesi Kiralık DaireGüllübağlar Kiralık DaireGüllü Bağlar Mahallesi Kiralık DaireGüzelyalı Kiralık DaireGüzelyalı Mahallesi Kiralık DaireHarmandere Kiralık DaireHarmandere Mahallesi Kiralık DaireKartal Kiralık DaireKavakpınar Mahallesi Kiralık DaireKaynarca Kiralık DaireKaynarca Mahallesi Kiralık DaireKurna Köyü Kiralık DaireKurna Mahallesi Kiralık DaireKurtdoğmuş Köyü Kiralık DaireKurtdoğmuş Mahallesi Kiralık DaireKurtköy Kiralık DaireKurtköy Mahallesi Kiralık DaireOrhangazi Kiralık DaireOrhangazi Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireÖmerli Kiralık DaireRamazanoğlu Kiralık DaireRamazanoğlu Mahallesi Kiralık DaireSanayi Mahallesi Kiralık DaireSapan Bağları Mahallesi Kiralık DaireSülüntepe Kiralık DaireSülüntepe Mahallesi Kiralık DaireŞeyhli Kiralık DaireŞeyhli Mahallesi Kiralık DaireVelibaba Kiralık DaireVelibaba Mahallesi Kiralık DaireYayalar Kiralık DaireYayalar Mahallesi Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireYenişehir Kiralık DaireYenişehir Mahallesi Kiralık DaireYeşilbağlar Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.