Emlakjet

Şişli Mecidiyeköy Mahallesi Kiralık Daire

araması için 69 ilan bulundu
search
Mecidiyeköy Mahallesicancel
Şişlicancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Mecidiyeköy Kiralık Daire Düşünenlere Yardımcı Olacak Bilgiler

Mecidiyeköy’de kiralık daire aramak ve İstanbul’un en merkezi semtlerinden birisi olan bu bölgede ikamet etmek birçok kişinin hayalidir. Ulaşımından başlayarak alışveriş olanaklarına kadar birçok imkâna sahip olmasıyla hayatınızı kolaylaştıracağınız bu bölgede kiralık daire ararken Emlakjet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Mecidiyeköy'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 19 TL, satılık evlerin ortalama 4000 TL'dir.

İstanbul’un gözde semtlerinden olan ve hayatınızı kolaylaştıracak bütün olanakların bulunduğu bölge olan Mecidiyeköy kiralık daire fiyatları ve alternatif tercihlerini inceleyerek, kendinize en cazip ve uygun daireleri seçme imkânını bulabilir ve Türkiye’de emlak alt yapısında bir numara olan Emlakjet uygulamasından görebilirsiniz. 

Kiralık ev tercihlerinizi Emlakjet uygulamasından yaparak, dilediğiniz yerde bulunan, hayallerinizin konutları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde buluşacaksınız. Hayallerinizdeki evlere ulaşmak için acele ederek, cazip kiralık ev ilanlarını kaçırmadan tercihinizi Emlakjet uygulaması üzerinden yapın ve kendinize bir ayrıcalık tanıyın. 

Mecidiyeköy, İstanbul ilinin Şişli ilçesine bağlı bir yerdir. Bölgede ilk iskanların Abdülmecid döneminde yapıldığı bilinmektedir. Bu nedenle bölgeye Mecidiyeköy adı verilmiştir. Başta bankacılık ve finans sektörleri olmak üzere günümüzde pek çok iş kolunun merkezi olarak Mecidiyeköy ön plana çıkmaktadır. Fulya Mahallesi ve Gültepe Mahallesi gibi diğer önemli noktalar ile komşudur. Galatasaray Spor Klübünün maçlarının oynandığı stadyum bu semtte yer almaktadır. Bu semtin en fazla bilgisayar şirketine sahip olan semt olduğu bilinmektedir. Bu nedenle bilişim sektörünün nabzını tutar. Bölgeye ulaşım son derece gelişmiştir. Metrobüsler, otobüs durakları ve minibüsler yardımı ile bölgeye ulaşım sağlamak son derece kolaydır. Merkezi konumundan dolayı başka noktalara gitmek isteyen kişiler Mecidiyeköy’de bulunan metrodan aktarma yaparak, diğer bölgelere dağılım sağlamaktadırlar. Bölgede aynı zamanda önemli pek çok alışveriş merkezi de bulunmaktadır. Cevahir Alışveriş Merkezi, Trump Alışveriş merkezi bu önemli alışveriş noktalarından bazılarıdır. 1950’lili yıllarda tamamen dutluk olduğu bilinen bu bölge günümüzde modern çağın ve önemli iş kollarının sembolüdür. 

Mecidiyeköy Kiralık Daire ve Kiralık Ev İlanları

Mecidiyeköy kiralık daire arayanlar, İstanbul’un en merkezi semtlerinden birisinde yaşamak isteyenlerdenseniz Emlakjet alternatif seçeneklerini inceleyerek karar verebilirsiniz.  Aranılan kıstasları otomatik olarak belirleme fırsatını sağlayan uygulamada tercihlerinizi daha kolay bir şekilde belirleyeceksiniz. Mecidiyeköy kiralık daire günlük olarak konaklamak isteyenlerin tercihlerine göre, aileye uygun veya bekârlar için güvenilir ve temiz, metroya yürüme mesafesinde birçok seçeneği ayrı olarak görebilirsiniz. 

İstediğiniz kıstaslara sahip olan evleri kiralamak için aradığınız şartlara uygun evleri yakınında ara kategorisini seçerek kolayca listelemeniz mümkün olacaktır. Mecidiyeköy kiralık daire fiyatları bütçenize uygun seçeneklerle ve aradığınız özelliklerle Emlakjet ayrıcalığı ile tercihlerinizi kolaylaştırıyor. 

Mecidiyeköy’de Kiralık İlanlarını Filtreleme İmkânı

Mecidiyeköy kiralık daire sahibinden lüks ve eşyalı daireler ve birçok alternatif seçenek arasından size en cazip geleni seçebileceksiniz. Öğrencilerin tercih ettiği uygun fiyatlı ve metrobüse yürüme mesafesinde olan en cazip kiralık daireler Emlakjet ayrıcalığı ile ilan paylaşıldıktan hemen sonra kısa bir sürede kiralanmaktadır. 

Mecidiyeköy’de aradığınız ilanları sahibinden, müteahhitten ya da emlakçıdan olarak filtreleme imkânına sahip olacak böylece ilanlar arasında seçim sıkıntısı yaşamaktan kurtulacaksınız. Emlakjet üzerinden ulaşabileceğiniz Mecidiyeköy kiralık daire seçeneklerini ve bütün konut ilanlarını ayrıntılı olarak inceleyebilmeniz için bekliyoruz.

Mecidiyeköy Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Mecidiyeköy Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Şişli ilçesinin mahallerinden biri olan Mecidiyeköy Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Mecidiyeköy Mahallesi, Şişli ile Esentepe semtleri arasında, Büyükdere Caddesi’nin kuzey kesiminde yer alır. 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 22.562 nüfusa sahip olan Mecidiyeköy Mahallesi, Şişli’nin kalabalık nüfuslu ikinci mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır.

Mecidiyeköy Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz resmi ve özel kurumlar;

Mecidiyeköy Mahallesi’ne ait Devlet ve Özel Kurumlar;

 • Mecidiyeköy Mahallesi Muhtarlığı, Mecidiyeköy Mahallesi, Dereboy Caddesi, No:16/1, Şişli/İstanbul, (0212) 211 60 99.

Mecidiyeköy Kiralık Daire Bakanlar için Devlet ve Özel Eğitim Kurumları;

 • Özel Karagözyan Ermeni Anaokulu, (0212) 963 20 74,
 • Mecidiye İlkokulu, (0212) 213 74 21,
 • Gölbağ Selim Sırrı Tarcan İlkokulu, (0212) 211 86 19,
 • İstanbul Ortaokulu, (0212) 211 95 68,
 • Özel Nilgün Doğay Koleji Anadolu Lisesi, (0212) 963 20 73,
 • Mecidiyeköy Anadolu Lisesi, (0212) 213 74 06.

Mecidiyeköy Kiralık Daire Bakanlar için Devlet ve Özel Sağlık Kurumları;

 • Gülbağ Aile Sağlığı Merkezi, Mecidiyeköy Mahallesi, Latilokum Sokak, No:70, Şişli/İstanbul, 0212 212 02 21.

Mecidiyeköy Mahallesi kiralık daire 3+1 arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden İETT ve Minibüs aracılığı, demiryolu hattı üzerinden ise Metro aracılığı ile ulaşım sağlanır. 

Mecidiyeköy Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in kiralık ev fiyatları doğrultusunda oluşturduğumuz Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mahallesi’ne ait fiyatlar, dairelerin konumuna, yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, etkinlik alanlarına, sahile, hastaneye veya devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebilir. İşte Mecidiyeköy Mahallesi’ne ait 2020 yılı Ekim ayına ait ortalama güncel daire fiyatları:

 • 20-50 metrekare arasında alana sahip bir 1+0 daireyi 950-1.750 TL arasında,
 • 60-90 metrekare arasında alana sahip bir 1+1 daireyi 800-6.500 TL civarında,
 • 65-140 metrekare arasında alana sahip bir 2+1 daireyi 700-4.500 TL arasında,
 • 75-250 metrekare arasında alana sahip bir 3+1 daireyi 850-16.000 TL arasında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Dilerseniz bu evleri Mecidiyeköy Mahallesi’nde eşyalı veya eşyasız şekilde bulabilir ve bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle kiralayabilirsiniz. Eğer Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mahallesi’nde kiralık daire, arsa, müstakil ev veya dükkan tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Şişli Mecidiyeköy Mahallesi full eşyalı kiralık stüdyo daire yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri seçeneklerden filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Şişli Kiralık Daire
19 Mayıs Kiralık Daire19 Mayıs Mahallesi Kiralık DaireBeşiktaş Kiralık DaireBomonti Kiralık DaireBozkurt Kiralık DaireBozkurt Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireDereboyu Kiralık DaireDolapdere Kiralık DaireDuatepe Kiralık DaireDuatepe Mahallesi Kiralık DaireElmadağ Kiralık DaireErgenekon Mahallesi Kiralık DaireEsentepe Kiralık DaireEsentepe Mahallesi Kiralık DaireEskişehir Mahallesi Kiralık DaireFeriköy Kiralık DaireFeriköy Mahallesi Kiralık DaireFulya Kiralık DaireFulya Mahallesi Kiralık DaireGülbağ Kiralık DaireGülbahar Kiralık DaireGülbahar Mahallesi Kiralık DaireGümüşsuyu Kiralık DaireHalaskargazi Kiralık DaireHalaskargazi Mahallesi Kiralık DaireHalide Edip Adıvar Kiralık DaireHalide Edip Adıvar Mahallesi Kiralık DaireHalil Rıfat Paşa Kiralık DaireHalil Rıfat Paşa Mahallesi Kiralık DaireHarbiye Kiralık DaireHarbiye Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİzzetpaşa Kiralık Daireİzzet Paşa Mahallesi Kiralık DaireKaptan Paşa Mahallesi Kiralık DaireKurtuluş Kiralık DaireKuştepe Kiralık DaireKuştepe Mahallesi Kiralık DaireMahmutşevketpaşa Kiralık DaireMahmut Şevket Paşa Mahallesi Kiralık DaireMecidiyeköy Kiralık DaireMecidiyeköy Mahallesi Kiralık DaireMerkez Mahallesi Kiralık DaireMeşrutiyet Kiralık DaireMeşrutiyet Mahallesi Kiralık DaireNişantaşı Kiralık DaireOkmeydanı Kiralık DaireOsmanbey Kiralık DairePangaltı Kiralık DairePaşa Kiralık DairePaşa Mahallesi Kiralık DaireSıracevizler Kiralık DaireŞişli Kiralık DaireTeşvikiye Kiralık DaireTeşvikiye Mahallesi Kiralık DaireTopağacı Kiralık DaireYayla Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.