Emlakjet

Mersin Erdemli Kiralık Daire

araması için 304 ilan bulundu
search
Erdemlicancel
Mersincancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Mersin Erdemli Kiralık Daire 

Erdemli, Mersin’in batısında yer alan doğal güzellikleriyle ünlü bir ilçedir. Akdeniz’e kıyısı bulunan Erdemli, il merkezine 35 km uzaklıkta bulunur. Erdemli’nin iklimi, yazları sıcak ve kışları yağışlıdır. Kıyı şeridindeki plaj ve sahilleri ile turizm açısından önemli bir konuma sahiptir. Erdemli kiralık daire ilanlarını araştıranlar, daire seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulabilirler. Bu daireler, bulundukları konuma göre farklı özelliklere ve fiyat aralığına sahip olabilir. Sahibinden Erdemli kiralık konutları, öğrencilerin okul ulaşımını kolaylaştıran bölgelerde yer alabilir. Üniversite yakınında daire bakarak eğitim döneminiz boyunca ulaşımda zaman kazanabilirsiniz. Erdemli kiralık daire 3+1 sahibinden seçenekleri de ailelere uygun daireler arasındadır. Tek yaşayanlar veya çiftler ise 1+1, 2+1 daireleri değerlendirebilir. Sahibinden kiralık daire Erdemli Kargıpınarı Mahallesi, Akdeniz Mahallesi, Koyuncu Mahallesi ve Erdemli Kocahasanlı Mahallesi kiralık daire ilanlarıyla bulunabilir. Dilerseniz ilçenin orta kısımlarında ya da Akdeniz kıyısında daire bakabilirsiniz. Ailenizin ve kendinizin ihtiyaçların uygun daireyi ilanlar arasında bulabilirsiniz.

Mersin Erdemli Kiralık Daire Seçenekleri

Erdemli’de daire bakıyorsanız ilçede sunulan daire çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Erdemli sahibinden kiralık daire çeşitleriyle hem merkezi konumda hem sakin bir kırsal bölgede yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Tömük, Çeşmeli ve Erdemli Kızkalesi Mahallesi kiralık daire seçenekleriyle ulaşım açısından kolaylık elde edeceğiniz bir lokasyonda yaşayabilirsiniz. Bu bölgelerdeki turistik mekanlara kısa sürede ulaşarak kültürel geziler gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki tarihi yapıları görmek için geçici süreliğine geliyorsanız Erdemli günlük kiralık daire çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle geziniz için ekonomik ve avantajlı bir tercihte bulunabilirsiniz. Kiralık daire Erdemli deniz kıyısında da bulunabilir. Limonlu, Ayaş, Tömük ve Arpaçbahşiş Mahallesi kiralık daire ilanları ile deniz manzaralı konutlarda yaşayabilirsiniz. Erdemli’de daire türüne göre de seçim yapabilirsiniz. Müstakil, apartman ve site içi daire ilanların inceleyebilirsiniz. Erdemli 2+1 kiralık daire çeşitlerini site dairelerinde araştırarak konforlu, lüks bir yaşam sürdürebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyon için müstakil dairelerin bulunduğu Erdemli Tömük Mahallesi kiralık daire ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

Mersin Erdemli Kiralık Daire Fiyatları

Erdemli'de kiralık daire fiyatları, dairenin konumuna göre değişkenlik gösterebilir. Denize yakın site ve müstakil daireler genellikle en yüksek değere sahiptir. Çeşmeli bölgesindeki deniz manzaralı konutları değeri yüksek olabilir. Erdemli kiralık daire 3+1, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri arasında da fiyat farkı meydana gelir. Tek başınıza yaşıyorsanız ekonomik bir kira bedeliyle yaşamak için 1+1 daireleri tercih edebilirsiniz. Ailecek daire bakıyorsanız 2+1 veya daha fazla odaya sahip olan daireler için bütçe artırabilirsiniz. Ayrıca Erdemli merkez kiralık daire seçenekleri de ulaşım, sağlık ve eğitim gibi temel hizmetlere kolaylıkla ulaşılabildiği için değerli kabul edilir. Dairenin eşyalı olup olmaması da fiyatı etkileyen bir konudur. Eşyalı dairelerin fiyatı, eşyasız olanlara göre yüksek fiyatlı olabilir ancak uzun vadede daha ekonomik bir tercih olur. Eşyalı daireler ile yeni mobilya alışverişi yapmanıza gerek kalmadan hızlı bir taşıma süreci içerisine girebilirsiniz. Ayrıca daireyi satın aldığınız sezonu da göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Yaz aylarında yerel halk ve turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilen Erdemli, bu aylarda daha yüksek fiyatlı dairelere sahip olabilir. Siz de farklı fiyatlarla sunulan daireleri emlakçıdan veya sahibinden kiralayarak bütçenize uygun bir kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin Erdemli Kiralık Daire Bakanlara Ulaşım Rehberi

Erdemli'de sahibinden kiralık daire araştırması yapıyorsanız bölgenin yol tarifi ve ulaşım bilgisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız önemlidir. Edineceğiz bilgilerle ilçe içerisinde ve ilçeler arasında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Seçeceğiniz avantajlı konum, işe ve okula giderken size büyük ölçüde zaman kazandırır. Böylelikle ulaşım masraflarından tasarruf etmiş olursunuz ve gideceğiniz bölgelere hızla ulaşırsınız. Erdemli ilçesi genel olarak sakin bir yerleşim yeri olduğu için trafik yoğunluğu fazla değildir. Yalnızca yaz aylarında turistlerin yoğun olarak tercih ettiği bir bölge olduğu için trafikte artış meydana gelebilir. Erdemli'de kiralık daireler, merkez dışındaki bölgelerde tercih edildiğinde toplu taşıma araçlarına ulaşmak biraz daha zorlaşabilir. Ancak ilçenin bir çok mahallesinde belediye otobüslerine ve minibüslere kolaylıkla ulaşım sağlanır. Siz de Erdemli emlak çeşitleri arasında ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek daire seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Doğru bir lokasyon tercihinde bulunarak düzenli olarak gitmeniz gereken okulunuza veya işinize tam vaktinde yetişebilirsiniz.

Mersin Erdemli Daire satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erdemli ilçesinde daire araştırması yapıyorsanız dikkat etmeniz gereken oldukça önemli detaylar bulunur. Bu detaylar ile hem lokasyon hem konfor açısından doğru bir tercih yapma şansınız artar. Erdemli'de daire satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şöyle sıralanabilir:

  • Erdemli, plajı ve sahili ile ünlü olan bir ilçedir. Manzaralı bir dairede oturma planınız varsa Limonlu, Kocahasanlı, Kızkalesi ve Erdemli Çeşmeli kiralık daire araştırması yapabilirsiniz

  • Dairenin bina yaşı olabildiğince yeni olmalıdır. Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilen dairelerde ailenizle birlikte güvenle yaşayabilirsiniz.

  • Dairenin tesisatı ve izolasyon özellikleri hakkında bilgi almayı ihmal etmemelisiniz. Isı ve ses yalıtımı bulunan dairelerde daha konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

  • Dairenin tapu durumunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Herhangi bir haciz veya ipotek kaydını bulunmadığına emin olmalısınız.

  • Dairenin manzarası ve cephesi sizin için önemliyse cephe seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Güneş gören bir cephede daire satın alarak daima aydınlık odalara sahip olabilirsiniz.

  • Hanedeki kişi sayısına ve evinizdeki eşyaların miktarına göre seçim yapabilirsiniz. Eğer geçici dönem taşınmak istiyorsanız nakliye masraflarından tasarruf etmek için Erdemli 1+1 eşyalı kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
  • Güvenli bir yaşam için site dairelerindeki güvenlik avantajlarından faydalanabilirsiniz. Güvenlik kamerası, alarm sistemi ve site güvenliği sayesinde içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.
  • Erdemli'de kiralık daireler emlakçıdan veya sahibinden satın alınabilir. İlan sahibi ile iletişime geçerek dairenin alım satım işlemleri ile alakalı görüşebilirsiniz.

Her kesimden insana hitap eden en konforlu daire seçeneklerini Emlakjet ile görüntüleyebilir ve hayalinizdeki daireyi vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Erdemli Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAkdeniz Kiralık DaireAkdeniz Mahallesi Kiralık DaireAkpınar Mahallesi Kiralık DaireAlata Kiralık DaireAlata Mahallesi Kiralık DaireAlibeyli Mahallesi Kiralık DaireArpaçbahşiş Mahallesi Kiralık DaireArslanlı Mahallesi Kiralık DaireAyaş Mahallesi Kiralık DaireAydınlar Mahallesi Kiralık DaireBarbaros Mahallesi Kiralık DaireBatısandal Mahallesi Kiralık DaireÇamlı Mahallesi Kiralık DaireÇerçili Mahallesi Kiralık DaireÇeşmeli Mahallesi Kiralık DaireÇiftepınar Mahallesi Kiralık DaireÇiriş Mahallesi Kiralık DaireDağlı Mahallesi Kiralık DaireDoğusandal Mahallesi Kiralık DaireElbeyli Mahallesi Kiralık DaireElvanlı Mahallesi Kiralık DaireEsenpınar Mahallesi Kiralık DaireEvdilek Mahallesi Kiralık DaireFakılı Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGücüş Mahallesi Kiralık DaireGüneyli Mahallesi Kiralık DaireGüzeloluk Mahallesi Kiralık DaireHacıalanı Mahallesi Kiralık DaireHacıhalilarpaç Mahallesi Kiralık DaireHarfilli Mahallesi Kiralık DaireHüsametli Mahallesi Kiralık Daireİlemin Mahallesi Kiralık DaireKaraahmetli Mahallesi Kiralık DaireKarahıdırlı Mahallesi Kiralık DaireKarakeşli Mahallesi Kiralık DaireKarayakup Mahallesi Kiralık DaireKargıcak Mahallesi Kiralık DaireKargıpınarı Mahallesi Kiralık DaireKargıpınar Kiralık DaireKayacı Mahallesi Kiralık DaireKızılen Mahallesi Kiralık DaireKızkalesi Adası Kiralık DaireKızkalesi Mahallesi Kiralık DaireKocahasanlı Mahallesi Kiralık DaireKoramşalı Mahallesi Kiralık DaireKoyuncu Mahallesi Kiralık DaireKösbucağı Mahallesi Kiralık DaireKösereli Mahallesi Kiralık DaireKuşluca Mahallesi Kiralık DaireKüstülü Mahallesi Kiralık DaireLimonlu Mahallesi Kiralık DaireMerkez Mahallesi Kiralık DairePınarbaşı Mahallesi Kiralık DaireSarıkaya Mahallesi Kiralık DaireSarıyer Mahallesi Kiralık DaireSıraç Mahallesi Kiralık DaireSinap Mahallesi Kiralık DaireSorgun Mahallesi Kiralık DaireŞahna Mahallesi Kiralık DaireTabiye Mahallesi Kiralık DaireTapureli Mahallesi Kiralık DaireTırtar Mahallesi Kiralık DaireToros Mahallesi Kiralık DaireTozlu Mahallesi Kiralık DaireTömük Mahallesi Kiralık DaireTürbe Mahallesi Kiralık DaireÜçtepe Mahallesi Kiralık DaireÜzümlü Mahallesi Kiralık DaireVeyselli Mahallesi Kiralık DaireYağda Mahallesi Kiralık DaireYarenler Mahallesi Kiralık DaireYeniyurt Mahallesi Kiralık DaireYüksek Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.