Emlakjet

Aksu Altıntaş Mahallesi Satılık Daire

araması için 227 ilan bulundu
search
Altıntaş Mahallesicancel
Aksucancel
Antalyacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Altıntaş Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Altıntaş Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Altıntaş Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak isteğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya ili Altıntaş Mahallesi’nin nüfusu toplam 5.972 kişidir. Bu nüfusun 3.090'si erkek, 2.882'si kadındır.

Altıntaş Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Aksu, Antalya ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Burdur ili yer alır. İlçenin batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda ise Serik ilçeleri yer alır. Bölgede Akdeniz iklimi görülür. Altıntaş Mahallesi Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlıdır. Altıntaş Mahallesi Aksu ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır. Altıntaş Mahallesi Antalya şehir merkezine mesafesi yaklaşık 10 kilometredir. Bölgedeki önemli yerler; Perge Antik Kenti, Kurşunlu Şelalesi, Zindan Mağarası ve Sorgun Yaylası.

Altıntaş Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Altıntaş Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Ülkenin her köşesinden kolaylıkla ulaşılabilen Antalya iline pek çok şehirden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aynı zamanda havayolu ulaşımı Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı, il merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıkta, kentin doğusunda yer almaktadır. Her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan havalimanına iniş yaptıktan sonra havaş servisleri, taksi veya araç kiralama seçenekleri ile şehir merkezine ulaşılmaktadır.  Antalya seyahatlerinde otobüs seçeneğini kullanan kişiler için şehir merkezinde yer alan Antalya Otogarı’na ülkenin her yerinden otobüs seferleri vardır. Antalya, yaz aylarında en fazla turist ağırlayan şehirlerin başında gelmektedir. Aksu ilçesinin Antalya şehir merkezine uzaklığı 26 kilometredir. Bölgedeki ulaşım hatları;

- AC05, Aksu-İhsaniye-Yurtpınar-Alaylı-Gökdere-Solak.

- 519, Doğu Garajı-Meydan-Topçular-TEDAŞ-Aksu-Kurunlu-Kurşunlu Şelalesi.

- 528, Aksu-Güzelyurt-Altıntaş-Ermenek-Güzeloba.

- 527, Aksu-Karacalı-Kundu-Oteller-Turizm Yolu- Kemerağzı.

- 526, Aksu-Pınarlı-Sinan-Altınova-Altınova Kavşağı.

Altıntaş Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Altıntaş Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Altıntaş Mahallesi’nde 3 tane okul bulunmaktadır.

- Banu-Ufuk Cömertoğlu İlkokulu,

- Nurcan Rüstem Cömertoğlu İmam Hatip Ortaokulu,

- Nurcan-Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu.

Altıntaş Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

 

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 90 metrekare olarak karşımız çıkar. Antalya Altıntaş Mahallesi satılık daire fiyatları 1.229.400 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 13.660 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 28 yıldır. Antalya Altıntaş Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Altıntaş Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Aksu Satılık Daire
Aksu Satılık DaireAlaylı Köyü Satılık DaireAlaylı Mahallesi Satılık DaireAltıntaş Mahallesi Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBarbaros Mahallesi Satılık DaireBoztepe Mahallesi Satılık DaireCihadiye Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇalkaya Mahallesi Satılık DaireÇalkaya Satılık DaireÇamköy Mahallesi Satılık DaireDumanlar Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireFettahlı Mahallesi Satılık DaireGökdere Köyü Satılık DaireGökdere Mahallesi Satılık DaireGüloluk Köyü Satılık DaireGüloluk Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıaliler Mahallesi Satılık Daireİhsaniye Köyü Satılık Daireİhsaniye Mahallesi Satılık DaireKaraçallı Köyü Satılık DaireKaraçallı Mahallesi Satılık DaireKaraöz Mahallesi Satılık DaireKayadibi Köyü Satılık DaireKayadibi Mahallesi Satılık DaireKemerağzı Köyü Satılık DaireKemerağzı Mahallesi Satılık DaireKonak Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireKundu Mahallesi Satılık DaireKurşunlu Köyü Satılık DaireKurşunlu Mahallesi Satılık DaireMacun Mahallesi Satılık DaireMandırlar Mahallesi Satılık DaireMurtuna Mahallesi Satılık DaireÖzlü Köyü Satılık DairePınarlı Mahallesi Satılık DairePınarlı Satılık DaireSoğucaksu Mahallesi Satılık DaireSolak Mahallesi Satılık DaireTopallı Köyü Satılık DaireTopallı Mahallesi Satılık DaireYenidumanlar Mahallesi Satılık DaireYeşilkaraman Köyü Satılık DaireYeşilkaraman Mahallesi Satılık DaireYurtpınar Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.