Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Daire

araması için 16 ilan bulundu
search
Fevzi Çakmak Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Fevzi Çakmak Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Fevzi Çakmak Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Fevzi Çakmak Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Bağcılar ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Mahallenin etrafında Fatih, Zeytinburnu ve Küçükçekmece semtleri yer almaktadır. 

Bağcılar Fevzi Çakmak satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Fevzi Çakmak Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahalleden Avrupa Otoyolu hattı geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B metro hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Mecidiyeköy: 92Ş numaralı otobüs hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Beyazıt: 97G numaralı otobüs hattı,
  • Esenler Giyimkent/Yüzyıl Mahallesi: Bakırköy: 98Y numaralı otobüs hattı.

Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Fevzi Çakmak Mahallesinin sınırları içerisinde Medlife Bağcılar Hastanesi bulunmaktadır. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu ve Tiryaki Hasan Paşa İlkokulu yer almaktadır. Aynı zamanda İSMEK Bağcılar Fevziçakmak Merkezi de bu bölgede konuşlanmıştır. Bağcılar Belediyesi Dağyolu Parkı, mahallenin yeşil bir alan olmasını sağlamaktadır.

Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde toplam 33.913 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 120 metrekaredir. Ortalama bir Fevzi Çakmak Mahallesi satılık ev fiyatı ise 416.520 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar Fezvi Çakmak sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.