Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi Satılık Daire

araması için 22 ilan bulundu
search
Yavuz Selim Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Yavuz Selim Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Yavuz Selim Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Yavuz Selim Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Yavuz Selim Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Yavuz Selim Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Yavuz Selim Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Bağcılar ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Mahallenin etrafında Fatih, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri yer almaktadır. Bağcılar ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır ve bununla birlikte, ilçe merkezinin kuzeybatı yönünde kalmaktadır.

Bağcılar Yavuz Selim satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Yavuz Selim Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından 0-3 numaralı Avrupa Otoyolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Beyazıt: 92B numaralı otobüs hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Mecidiyeköy: 92Ş numaralı otobüs hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Beyazıt: 98D numaralı otobüs hattı,
  • Topkapı-Otocenter: minibüs hattı.

Yavuz Selim Mahallesi sınırları içerisinde birden fazla sayıda eczane bulunmaktadır. Bağcılar Kestane Bahçesi ve Saraybosna Parkı, mahalleye yeşillik katan yerlerden birkaç tanesini meydana getirmektedir. Mahallede bulunan eğitim kurumları arasında Bağcılar Atatürk İlkokulu ve Akrida Okulları Bağcılar Temel Lisesi bulunmaktadır. Bir adet öğretmenevi mevcuttur. 

Yavuz Selim Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Yavuz Selim Mahallesi’nde toplam 28.163 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 115 metrekaredir. Ortalama bir Yavuz Selim Mahallesi satılık ev fiyatı ise 355.810 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar Yavuz Selim sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.