Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Satılık Daire

araması için 49 ilan bulundu
search
Yıldıztepe Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Yıldıztepe Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Yıldıztepe Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Yıldıztepe Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Yıldıztepe Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Yıldıztepe Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Yıldıztepe Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Mahallenin hemen yanında 15 Temmuz Mahallesi bulunmaktadır. Etrafında ise Güngören, Bakırköy ve Bahçelievler semtleri bulunmaktadır. Bağcılar ilçe merkezine yakın bir konumda yer almaktadır.

Bağcılar Yıldıztepe satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Yıldıztepe Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından 0-7 numaralı karayolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir: M3 numaralı metro hattı,
  • Cebeci-Yenibosna Metro: 36CY numaralı otobüs hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Eminönü: 92 numaralı otobüs hattı,
  • Yeni Mahalle Metro/Ateştuğla-Bakırköy: 98D numaralı otobüs hattı,
  • Esenler Giyimkent/Yüzyıl Mahallesi-Bakırköy: 98Y numaralı otobüs hattı,
  • Bakırköy-Kemalpaşa, İncirli-Barbaros Mahallesi, İncirli-Yenimahalle Metro, Topkapı-Bağcılar-İSTOÇ bölgeleri arasındaki minibüs hatları.

Yıldıztepe Mahallesi sınırları içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Abdurrahman Nermin Bilimli İlkokulu, Bağcılar Yıldıztepe İlkokulu ve Bağcılar Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Mahalle sınırları içerisinde Bağcılar Mezarlığı bulunmaktadır. Hazır yemek satan pek çok restoran bulunmaktadır.

Yıldıztepe Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Yıldıztepe Mahallesi’nde toplam 38.580 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 100 metrekaredir. Ortalama bir Yıldıztepe Mahallesi satılık ev fiyatı ise 223.600 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.