Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Beykoz Kanlıca Mahallesi Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu
search
Kanlıca Mahallesicancel
Beykozcancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Kanlıca Satılık Daire & Kanlıca Satılık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Kanlıca'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Kanlıca satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kanlıca Satılık Daire

 

Kanlıca satılık daire arayanlar için Kanlıca, İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı bir mahalledir. Sınırları; kuzeyden Beykoz’un Çubuklu Mahallesi, doğudan Beykoz’un Kavacık Mahallesi, güneyden Beykoz’un Anadolu Hisarı Mahallesi ve batıdan ise İstanbul Boğazı ile çevrilmiştir. Beykoz Lions Kulübü Barış Ormanı, Mihrabat Çocuk Parkı ve Macera Parkurları ve Mihrabat Korusu bu mahallenin sınırları içerisinde bulunur. Kanlıca Mahallesi, son nüfus bilgilerine göre 3.943 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Kanlıca Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Kanlıca'da yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Kanlıca satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kanlıca'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kanlıca satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Kanlıca satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kanlıca Satılık Daire 3+1

 

Memur veya çalışan olup Kanlıca ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Kanlıca'da dilediğiniz kriterlere en uygun Kanlıca 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Kanlıca 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Kanlıca Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Kanlıca 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Kanlıca Satılık Daire 1+1

 

Kanlıca'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Kanlıca 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Kanlıca Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kanlıca yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kanlıca sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kanlıca Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Kanlıca'da en uygun ve en yaşanabilir Kanlıca satılık daireler için ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak İETT belediye otobüsü, vapur ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Beykoz Satılık Daire
Acarlar Mahallesi Satılık DaireAkbaba Mahallesi Satılık DaireAlibahadır Köyü Satılık DaireAlibahadır Mahallesi Satılık DaireAnadolufeneri Köyü Satılık DaireAnadolufeneri Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık DaireAnadolu Hisarı Satılık DaireAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık DaireAnadolukavağı Satılık DaireBaklacı Mahallesi Satılık DaireBeykoz Satılık DaireBozhane Mahallesi Satılık DaireBozhane Satılık DaireCumhuriyet Köyü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Mahallesi Satılık DaireÇamlıbahçe Satılık DaireÇavuşbaşı Satılık DaireÇekmeköy Satılık DaireÇengeldere Mahallesi Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Mahallesi Satılık DaireÇubuklu Satılık DaireDereseki Köyü Satılık DaireDereseki Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireElmalı Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGöksu Satılık DaireGöllü Köyü Satılık DaireGöllü Mahallesi Satılık DaireGörele Köyü Satılık DaireGörele Mahallesi Satılık DaireGöztepe Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Mahallesi Satılık DaireGümüşsuyu Satılık Daireİncirköy Mahallesi Satılık Daireİshaklı Köyü Satılık Daireİshaklı Mahallesi Satılık DaireKanlıca Mahallesi Satılık DaireKanlıca Satılık DaireKavacık Mahallesi Satılık DaireKavacık Satılık DaireKaynarca Köyü Satılık DaireKaynarca Mahallesi Satılık DaireKılıçlı Köyü Satılık DaireKılıçlı Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Köyü Satılık DaireMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Mahallesi Satılık DaireOrtaçeşme Satılık DaireÖğümce Mahallesi Satılık DaireÖrnekköy Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Mahallesi Satılık DairePaşabahçe Satılık DairePaşamandıra Köyü Satılık DairePaşamandıra Mahallesi Satılık DairePolonezköy Mahallesi Satılık DairePolonez Köyü Satılık DairePoyrazköy Mahallesi Satılık DaireRiva Köyü Satılık DaireRiva Mahallesi Satılık DaireRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Satılık DaireTokatköy Mahallesi Satılık DaireTokatköy Satılık DaireYalıköy Mahallesi Satılık DaireYalıköy Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Mahalle Mahallesi Satılık DaireYenimahalle Satılık DaireZerzavatçı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.